Кошик порожній

Огляд морської стереосистеми Fusion Apollo RA770

02.07.2021 Морська стереосистема Fusion Apollo RA770

Більшість нових човнів у наші дні поставляються зі стереосистемами. Для виробників вони стали практично обов'язковими до установки – покупці човнів очікують бачити їх у себе на борту. Рівень аудіо обладнання, що встановлюється на човні у якості стандартного, часто є чіткою вказівкою цінової категорії та якості самого човна. На більш дорогих човнах, як правило, встановлюються хороші стереосистеми, а на найкращих човнах найчастіше встановлюють Fusion.

Apollo RA770 – топова морська аудіорозважальна система Fusion.

Fusion Apollo RA770 можна назвати розумним стерео, оскільки це набагато більше, ніж стерео приймач. Він керує якістю звуку та обладнанням, яке його відтворює, за допомогою вдосконаленої цифрової обробки сигналів (DSP).

Apollo RA770 – нещодавно анонсована топова морська аудіорозважальна система Fusion

Головні особливості

 • Цифровий сигнальний процесор (DSP)
 • Мультизона
 • Налаштування в залежності від середовища експлуатації
 • Режим PartyBus

Цілі Fusion

Fusion націлений на проєктування та виробництво продуктів преміумкласу, які інтуїтивно зрозумілі у використанні, легко інтегруються у спосіб життя, технології та судно своїх користувачів, а також дають безпрецедентний музичний досвід у будь-якому середовищі, сезон за сезоном.

Fusion націлений на проєктування та виробництво продуктів преміумкласу

Інноваційні, довговічні продукти підвищили впізнаваність бренду Fusion по всьому світу.

Завдяки меті відповідності філософії дизайну, орієнтованої на клієнта, компанія Fusion отримала більше ніж 20 нагород за інновації та першокласність, включно з премією Boting Industry Top Products of the Day 2019 та премією Pittman Innovation Award 2019 року за модель Apollo RA770.

Відмінні характеристики

 • Протестовано «True-Marine» та оцінено Ingress Protection (IP)
 • Перше у світі морське Wi-Fi стерео
 • Перший у світі морський сенсорний екран
 • Головний пристрій Fusion-Link та додаток налаштувань

Основні функції

 • Apple AirPlay
 • Бездротове оновлення програмного забезпечення
 • Сенсорний цілісний екран зі скла
 • Сумісність з SiriusXM

Усі аудіокомпоненти Fusion мають оцінку IP та призначені для експлуатації в суворому морському середовищі

Усі аудіокомпоненти Fusion мають оцінку IP та призначені для експлуатації в суворому морському середовищі.

Особливість Fusion полягає в тому, що всі компоненти виготовлені для використання в морському середовищі з рейтингами IP та власним стандартом Fusion «True-Marine», який включає в себе великі випробування на стійкість до впливів солей / туманів, відповідає стандартам ASTM на стійкість до ультрафіолетового випромінювання (UV) та має на увазі використання повністю герметичних компонентів.

Естетичний дизайн

RA770 Apollo гармонійно поєднується з чорними скляними панелями інших приладів та систем

Кольоровий сенсорний РК-дисплей Apollo RA770 з 4,3-дюймовим екраном розроблений з низьким профілем, що надає цій магнітолі приголомшливого вигляду за будь-якого варіанту встановлення.

RA770 Apollo з передньою поверхнею чорного кольору та оптично пов'язаних кольоровим сенсорним дисплеєм LCD, гармонійно поєднується з чорними скляними панелями інших приладів та систем, доповнюючи іншу електроніку та багатофункціональні дисплеї своєю елегантністю.

За наявності двох варіантів монтажу клієнти можуть обрати варіант встановлення відповідно до інтер'єру свого судна. Вони можуть або встановити низькопрофільний Apollo серії Flash у якості навісного обладнання, або інтегрувати у площину на приладовій панелі пост управління, щоб отримати вигляд преміумоздоблення. Система Apollo RA770 робить установку простою та універсальною з невеликою площею та несуттєвими конфігураціями, тому його можна встановлювати у найрізноманітніших місцях на борту.

Для чинних замовників Fusion, які хочуть модернізувати Fusion 755 Series, доступний комплект, що спрощує модернізацію, забезпечуючи при цьому високоякісну фінальну установку.

Акустичний дизайн

Fusion розмістила свій DSP у головному стерео приймачі, тому дорогі додаткові компоненти не потрібні

Цифровий процесор сигналів (DSP) - це спеціалізований мікропроцесор, який приймає сигнали стандарту аудіо, що були оцифровані, а потім математично маніпулює ними.

Метою DSP зазвичай є вимірювання, фільтрація або посилення сигналів. Інші аудіосистеми вищого класу використовують технологію DSP, але зазвичай далі по ходу звукового ланцюга, вже у підсилювачах. Fusion стратегічно розмістила свій DSP у головному стерео приймачі, тому дорогі додаткові компоненти, на кшталт зовнішніх підсилювачів, не потрібні.

DSP Fusion також має об'ємний еквалайзер, зберігаючи гучність на одному рівні у разі зміни станцій або джерел

Одна з особливостей DSP Fusion полягає в тому, що він має об'ємний еквалайзер, зберігаючи гучність на одному рівні у разі зміни станцій або джерел. Він також спочатку збільшує сигнали від раннього запису виробництва, тому звук оптимізується незалежно від технології, що використовується для запису музики.

Обмежувач прямої передачі Apollo DSP прогнозує піковий звук та автоматично регулює посилення, тож користувачі можуть насолоджуватись повноцінним звуком на кожному рівні гучності без спотворень.

Іншою ключовою особливістю, знайденою у DSP Apollo, є картування характеристик, притаманних компонентів, що дозволяє не лише маніпулювати звуковим сигналом, а й оптимізувати його для компонентів та навколишнього середовища. Саме ця частина програмування Fusion DSP максимізує звучання на виході, не дозволяючи розсіювати або спотворювати звук.

Інтерфейс сенсорного екрану Apollo RA770 дозволяє обрати наступну пісню в списку відтворення одним пальцем

Інтерфейс сенсорного екрану Apollo RA770 дозволяє обрати наступну пісню в списку відтворення одним пальцем.

Дизайн інтерфейсу центрується навколо того, з чим вже знайомі користувачі – телефони та планшети, тому вчитися чомусь новому не доводиться. Наприклад, налагоджений зворотний зв'язок з клієнтами переконав Fusion зберегти ручку перемикання гучності, яку користувачі знають і люблять, та інтегрувати її в технології сенсорного екрана, які користувачі використовують на своїх смартфонах.

Виробництво

Єдине власне виробниче підприємство Garmin, розташоване на Тайвані, забезпечує виробництво і контроль якості. Компанія Garmin придбала компанію Fusion у 2014 році.

Порівняння

Інші аудіокомпанії високого класу мають продукти, які спочатку призначалися для домашнього використання або для використання в автомобільному виробництві, а пізніше були адаптовані для морської промисловості. В центрі уваги Fusion – створення аудіосистем для морської промисловості.

Високоякісні клемні з'єднання на динаміках Fusion Signature Series

Позолочені клемні з'єднання на динаміках Fusion Signature Series є індикатором якості.


Старі динаміки, які демонтують для заміни, не забезпечують такого ж захисту від корозії, як обладнання Fusion.

Старі динаміки, які демонтують для заміни, не забезпечують такого ж захисту від корозії, як обладнання Fusion

Перевірка

Як приклад розглянемо катер Sea Ray SLX-R 350, який був оснащений системою Fusion 770 Apollo, дванадцятьма динаміками Signature Series 2 6.5'', підключених до 8-канального зовнішнього підсилювача Signature Series 2, 10", Signature Series та Mono amp Signature Series 2. Провідні пульти дистанційного керування (NMEA) встановлені в носовій та кормовій частинах. Для установки також доступні додаткові бездротові пульти управління ARX, що використовують технологію ANT Garmin. У модель RA770 Apollo функція ANT Garmin включена.


На катері SLX-R система Apollo RA770 була встановлена в чотирьох зонах: в носовій частині, на жорсткому даху (Хард Топі), в кабіні та на кормовій частині. Основний пульт керування встановлений на приладовій панелі. Кожна зона може бути індивідуально налаштована по гучності звучання.

Сенсорне управління

Ємний сенсорний дисплей маркований IP7 та активується або вимикається дотиком пальця. При дотику до значка налаштування можна змінити джерело списку відтворення.

Apollo RA770 – перше в світі морське стерео з кольоровим сенсорним дисплеєм. Цілісний скляний сенсорний дисплей з діагоналлю 4,3 дюйма має підсвічування та регулювання яскравості. Велика ручка управляє гучністю звуку при скручуванні, а при натисканні діє як селектор кодера.

Apollo RA770 – перше в світі морське стерео з кольоровим сенсорним дисплеєм

Інтуїтивно продуманий інтерфейс, який зрозуміє будь-яка людина зі смартфоном. Просто торкніться екрану, щоб зробити паузу та відтворити, або проведіть по списку відтворення до улюбленої пісні.

Технологія сенсорного екрану стерео є прямою перевагою Fusion, яку компанія купує у компанії Garmin. Fusion надає багатомовний варіант інтерфейсу, щоб його можна було налаштувати на обрану мову.

Вихідні варіанти

SiriusXM програмування (потрібна підписка) є лише одним з багатьох джерел, які може відтворювати Apollo RA770.

Стерео має відтворювати особисті списки відтворення користувачів у телефоні, в iPod, Sirius XM. Fusion може це зробити, тому що Apollo RA770 - перше у світі морське стерео з WiFi.

Чому Wi-Fi важливий? Найкраще у світі стерео звучатиме не дуже добре, якщо сигнал, який надходить, буде нестабільним та неякісним. Протокол Bluetooth, наприклад, стискає сигнали та пригнічує високі та низькі частоти. Таким чином, якість звуку, незалежно від відтворення стереосистеми, вийде обмеженою.

Wi-Fi також має кращу дальність та більш високу швидкість передачі даних, ніж Bluetooth.

Apple AirPlay може транслюватися через WiFi

Fusion – це перша в світі серія морських стерео, яка забезпечує високоякісну аудіо трансляцію з улюбленого музичного додатка через Apple AirPlay® за допомогою WiFi з сумісного пристрою Apple.

До їх числа входить Bluetooth®, Apple AirPlay®, UPnP, оптичне аудіо, розширені функції SiriusXM, DAB Ready, AM / FM Radio, AUX і USB.

Цифровий сигнальний процесор

Fusion фокусує свою технологію від оригінального запису музики до середовища, в якій його чує користувач

Fusion фокусує свою технологію від оригінального запису музики до середовища, в якій його чує користувач. Fusion називає це звуковим ланцюгом.

У разі, якщо джерело звучання поставляється з найкращим стартовим сигналом через WiFi, цифровий сигнальний процесор Fusion дає невелике посилення сигналу, потім оптимізує цей звук до максимального динамічного діапазону, без спотворень. Він захищає обладнання і, нарешті, коригує звук в навколишньому середовищі, в якій знаходиться обладнання – просто неба або в закритій каюті.

Цей цифровий сигнальний процесор розташований в стереофонічному головному пристрої та не залежить від додаткового обладнання, наприклад, від підсилювача.


Цінителі, які люблять свою вінілову колекцію і хочуть почути оригінальне звучання, DSP може бути відключений у певній зоні або відключений в усіх зонах.

Fusion має безкоштовний телефонний додаток під назвою Fusion Link, який встановлюється, налаштовує все обладнання за один раз лише за кілька хвилин. Якщо встановлені зовнішні підсилювачі, додаток показує, як їх налаштувати.

Якщо встановлені зовнішні підсилювачі, додаток показує, як їх налаштувати

Безкоштовний додаток Fusion Link відображає обладнання в кожній зоні у меню, що розкривається, дозволяє налаштувати зону, а потім надіслати налаштування DSP 770 через WiFi для відтворення музики без спотворень.

Традиційно налаштування аудіосистеми було лячним завданням, яке було під силу аудіо експертам з досвідом акустичної інженерії та зі специфічними інструментами. Тепер це вже не так. Як і у випадку з усім обладнанням Fusion, на повне налаштування системи Apollo 770 за допомогою інтуїтивного меню в безкоштовному додатку Fusion Link потрібно від 2 до 5 хвилин. Встановіть зону відтворення, виберіть обладнання в цій зоні, виберіть кілька параметрів та завантаження в блок через Wi-Fi – налаштування завершено.

Безпровідні оновлення

Оновлення програмного забезпечення через Wi-Fi можуть додавати функціональні можливості без додаткових витрат

Оновлення програмного забезпечення через Wi-Fi можуть додавати функціональні можливості без додаткових витрат.

Дві додаткові переваги додатка Fusion-Link полягають в тому, що він дозволяє оновлювати програмне забезпечення, а також дозволяє стільниковому телефону діяти у якості іншого пульта дистанційного керування.

З’єднання мереж

Apollo RA770 дозволяє незалежно налаштовувати гучність в чотирьох різних зонах

Apollo RA770 дозволяє незалежно налаштовувати гучність в чотирьох різних зонах, а за допомогою функції PartyBus одна зона може відтворювати музику з окремого джерела без додавання іншого ресивера.

Необхідність вибору між розважальною системою, яка дозволяє одному аудіоджерелу відтворювати звук в кожній окремій зоні на судні, або необхідність в декількох приймачах для відтворення музики з альтернативного аудіоджерела в різних зонах судна – це річ минулого з функцією Apollo PartyBus™. Тепер власники судна можуть насолоджуватись усіма можливостями з новим Fusion серії Apollo в одному стерео.

Просто використовуйте одне і те саме, повністю синхронізоване аудіоджерело на всьому судні або переходьте в персональний режим PartyBus та слухайте інші доступні аудіоджерела в обраній зоні без порушення відтворення музики в інших областях судна.

Підключення до режиму PartyBus за допомогою Fusion-Link здійснюється легко: оберіть «PartyBus» і вкажіть, до якої мережі слід приєднатись

Підключення до режиму PartyBus за допомогою Fusion-Link здійснюється легко: оберіть «PartyBus» і вкажіть, до якої мережі слід приєднатись. Це як обрати джерело Wi-Fi на телефоні. Перейдіть у налаштування, оберіть Wi-Fi та введіть пароль для підключення.

Режим PartyBus може навіть об'єднати всі човни, що знаходяться поблизу, на яких встановлено обладнання серії Apollo, щоб на усіх них відтворювати одну й ту саму музику.

Fusion називає цю функцію Raft up. Fusion - це міжнародна компанія, яка поважає конфіденційність, отже можна виключити будь-які мережеві музичні джерела, наприклад, ТБ аудіо.

Динаміки, посилювачі, сабвуфери

Модель Apollo 770 DPS знає можливості кожного компонента Fusion і посилає відповідний сигнал на кожен з них – максимізуючи вихід звучання без спотворень, при цьому захищаючи обладнання

Модель Apollo 770 DPS знає можливості кожного компонента Fusion і посилає відповідний сигнал на кожен з них – максимізуючи вихід звучання без спотворень, при цьому захищаючи обладнання.

Fusion робить низку динаміків, розроблених спеціально для морського середовища. Топові динаміки Fusion серії Signature Series 2, як правило, використовуються спільно з серією Apollo.

Навіть якби ми використовували гучномовці Fusion серії RX, DSP все одно налаштував би систему на максимальну якість звуку з цими конкретними динаміками.

Компоненти серії Signatures Series 2 можуть комбінуватися відповідно до вимог до кожної зони судна

Компоненти серії Signatures Series 2 можуть комбінуватися відповідно до вимог до кожної зони судна.

Гучномовці Signature Series 2 бувають трьох розмірів:

 • 6,5” (16,51 см)
 • 7,7” (19,55 см)
 • 8,8” (22,55 см).

За потужністю гучномовці бувають від 230 до 330 Ватт.

Взагалі, чим більший гучномовець, тим ширший його частотний діапазон, особливо у доданих низьких звуках (басах).

На катері Sea Ray SLX-R, який ми розглядали у якості прикладу, встановлені 230-ватні динаміки розміру 6,5" (16,51 см) зі спортивними хромованими кришками

На катері Sea Ray SLX-R, який ми розглядали у якості прикладу, встановлені 230-ватні динаміки розміру 6,5" (16,51 см) зі спортивними хромованими кришками. Додатковий декоративний елемент у цих динаміках – світлодіодне підсвічування (синього або білого кольору) для досягнення атмосфери вечірки. Накладки поставляються в чорній класичній або спортивній білій решітці, щоб відповідати стилю будь-якого човна.


Сабвуфери знімають навантаження з низького діапазону динаміків, а DSP налаштований так, щоб надсилати оптимальний сигнал кожному компоненту з метою відтворення середнього та високого діапазону звучання, для яких вони більше підходять.

Сабвуфери розміром 10" (25,4 см), що поставляються в трьох стилях - спортивний хром, спортивна або класична біла сітка – підходять для відтворення звуків на піковій потужності у 450 Ватт.

Динаміки спеціального призначення

Компактні динаміки серії Signature Series призначені для покращення звучання високих частот. Встановіть їх на більш високих місцях судна, таких як рубка, приладова панель, стійка вікна / лобового скла для покращення якості звуку

Недоліки моделей динаміків, призначених для встановлення на низькому рівні, можуть бути компенсовані за допомогою спеціальних компонентів.

Часто важко знайти простір для оптимального розміщення динаміків на судах, в результаті чого встановлюються моделі, в яких динаміки встановлені внизу – близько до підлоги палуби, а це обмежує кількість високочастотного звуку, який можна почути.

Кожен динамік серії SG-TW10 Signature є низькопрофільним, виробляє 330 Вт пікової потужності та оснащений звуковою котушкою з системою неодимового магніту й алюмінієвим куполом

Кожен динамік серії SG-TW10 Signature є низькопрофільним, виробляє 330 Вт пікової потужності та оснащений звуковою котушкою з системою неодимового магніту й алюмінієвим куполом для високоякісної високочастотної деталізації.

Компактні динаміки серії Signature Series призначені для покращення звучання високих частот. Встановіть їх на більш високих місцях судна, таких як рубка, приладова панель, стійка вікна / лобового скла для покращення якості звуку.


Signature Series 2, що встановлюються на вишках для вейкборду, поставляються з низкою спеціалізованих монтажних кронштейнів.

Динаміки Fusion Signature Series 2 розміром 8.8” (22,32 см) з піковим виходом 330 Вт – це справжні морські динаміки, які необхідні в такому виді спорту, як вейкборд.

Підсилювачі

Підсилювачі серії Fusion Signature Series 2 мають великі охолоджувальні ребра та, оскільки вони є підсилювачами класу D, споживають меншу потужність з більш високим виходом

Підсилювачі серії Fusion Signature Series 2 мають великі охолоджувальні ребра та, оскільки вони є підсилювачами класу D, споживають меншу потужність з більш високим виходом, ніж підсилювачі класу A або B, а також підходять для човнів з обмеженою системою електропостачання 12 В.

Існує п'ять зовнішніх підсилювачів класу D серії Signature Series 2, потужністю від 1400 до 2250 Вт пікової потужності

Існує п'ять зовнішніх підсилювачів класу D серії Signature Series 2, потужністю від 1400 до 2250 Вт пікової потужності.

Зазвичай, зовнішній підсилювач може бути підключений до двох динаміків на одному каналі, тому чим більше динаміків встановлено, тим більше живлення для них потрібно.

Налаштування підсилювачів Fusion просте – під час першого налаштування системи дотримуйтесь карти налаштувань у додатку Fusion-Link, яка показана нижче, і у вас не виникне ніяких труднощів.

Коли додаток Fusion-Link розпізнає, який зовнішній підсилювач додається в систему, він покаже відповідну інструкцію по налаштуванню для цього підсилювача.

Модель Apollo RA770 2-Oм стабільна, тож вона може живити до восьми динаміків на власному внутрішньому підсилювачі, однак зовнішній підсилювач повинен бути підібраний таким чином, щоб справно служити у разі збільшення кількості динаміків або збільшення потужності й точності звучання.

Технологія ANT+

Дистанційне керування ARX є відмінним варіантом дистанційних систем управління

Дистанційне керування ARX поставляється в чорному або білому кольорі за доступною ціною і є відмінним варіантом дистанційних систем управління.

ANT - бездротова технологія дистанційного керування, що дозволяє різним аксесуарам і системам (таким як: монітори частоти серцевих скорочень, годинники Garmin, лічильники потужності), «спілкуватись» з сумісним пристроєм Garmin. Блок бездротового керування ARX компанії Fusion, заснований на технології ANT, працює з серією Apollo на базі Fusion, де провідні системи управління непрактичні та несучасні.

Морське стерео

Fusion стерео – це по-справжньому морські стереосистеми. У них багато компонентів «морських» систем, проте жоден інший виробник не виробляє стереосистеми, першочергово призначені для того, щоб використовуватись саме на різних суднах.

Навіть задня частина моделі Apollo RA770 досить надійна, щоб відповідати істинно-морським стандартам Fusion.

Навіть задня частина моделі Apollo RA770 досить надійна, щоб відповідати істинно-морським стандартам Fusion

Усі продукти Fusion проходять великі випробування галузевих стандартів, щоб довести їх придатність для тривалого використання в суворих морських умовах. Всі стереосистеми Fusion, гучномовці, сабвуфери, посилювачі, медіа-доки та пульти дистанційного керування мають оцінку Ingress Protected або IP. Потім Fusion тестує свої продукти на відповідність більш високому стандарту «True-Marine», який включає експлуатаційні випробування в умовах наявності солі / туману, зміни температур, вібрації та захисту від УФ-випромінювання – усі важливі чинники для довговічності, щоб продукти Fusion могли надійно працювати на борту сезон за сезоном.

Система розваг

Серію Apollo RA770 називають аудіорозважальною системою, оскільки вона може інтегруватися з телевізорами та іншими багатофункціональними дисплеями (MFDs).

Додаток Fusion-Link «спілкується» з системою через Wi-Fi, налаштовуючи її та контролюючи безліч опцій.


Fusion-Link – найбільш розповсюджений протокол для аудіоінтеграції на воді, що підтримується провідними світовими виробниками електроніки та користується довірою найпрестижніших компаній у галузі. Fusion-Link дозволяє партнерським багатофункціональним дисплеям взаємодіяти та управляти обраними функціями складного аудіоінтерфейсу Fusion.

Партнерство з суднобудівниками

У Fusion є додаток для суднобудівників, який дає змогу повторювати встановлені індивідуальні заводські конфігурації на кожній моделі, заощаджуючи час та гроші. Для тих, хто купив новий човен зі стерео Apollo, додаток дозволяє суднобудівникам (у разі необхідності) завантажити заводське перезавантаження конфігурації.

Післяпродажна підтримка

Власникам човнів, які шукають компоненти / комплектуючі для встановлених динаміків, посилювачів та сабвуферів для спільного використання з системами серії Apollo, Fusion рекомендує зв'язатися з офіційним представником (дилером) Fusion для отримання рекомендацій.

Fusion забезпечує з'єднувачі та кабелі в комплекті з моделлю RA770

Fusion забезпечує з'єднувачі та кабелі в комплекті з моделлю RA770.

Що включено:

 • Інструкція користувача MS-RA770 Fusion
 • Приймач морських цифрових носіїв (запобіжник 15A)
 • Дроти
 • 2 дроти Aux-In / Zone-output
 • Кабель NEMA довжиною 7'
 • Гумова накладка
 • Прокладка
 • 2 торцевих кришки
 • 4 гвинти
 • Інструкція з встановлення
 • Схема встановлення

Сумісність

 • Сумісний із супутниковим радіотюнером SiriusXM
 • Працює з чинними системами Wi-Fi
 • Входи: задній порт USB; Вхід AUX; цифровий оптичний вхід
 • Виходи: 3-х зонний звук (лінійні виходи вимагають окремого посилення)
 • Порт SPDIF підтримує виведення звуку з телевізора
 • Порт Ethernet

Інші особливості та характеристики

 • Вбудований підсилювач: 26 Вт RMS / 70 пікових x 4 канали
 • Оновлення програмного забезпечення бездротовою мережею через безкоштовний додаток Fusion-Link або USB
 • Підтримка управління за допомогою розумних годинників Garmin
 • Багатомовний інтерфейс: англійська / французька / німецька / іспанська / голландська / італійська
 • Монтажне обладнання включено
 • Монтажна глибина: 4-1 / 4"

Повернення до списку
Задайте нам питання:

Ваше ім'я*
Ваш e-mail*
Повідомлення*
Захист від автоматичних повідомлень
CAPTCHA
Введіть слово на картинці*


Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.