Кошик порожній

Технологія супутникової комунікації Garmin inReach допомогла провести 5000 рятувальних операцій

23.09.2020

Компанія Garmin®, лідер у сфері GPS-навігації, доповіла про п’ятитисячну рятувальну операцію, успішно проведену за допомогою супутникових комунікаторів inReach®. Наразі Garmin є світовим лідером у виробництві супутникових комунікаторів, пропонуючи своїм користувачам широкий спектр портативних пристроїв з GPS-навігацією, двосторонніми текстовими повідомленнями, відстеженням місцезнаходження в реальному часі та SOS-функціоналом на суші, на воді і у небі. Відчайдушні любителі екстриму, сімейні мандрівники, пілоти та скуба-дайвери – усі вони прихильники різних пригод і займаються різними активностями. Але усі вони є користувачами inReach.


Garmin inReach допомагає у надзвичайних ситуаціях


"Для мене велика честь мати можливість надавати послуги, які потенційно рятують життя", - зазначив Ден Бартел, віцепрезидент Garmin зі світових продажів. "Мати з собою inReach означає почуватись більш захищеним та мати більше душевного спокою: якщо під час перебування у мережі або поза нею трапиться непередбачувана ситуація, користувачі inReach все одно матимуть зв’язок з аварійними службами, друзями та родиною".

В екстрених випадках власники inReach можуть скористатись інтерактивною функцією SOS, яка надсилає повідомлення до Міжнародного координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації GEOS 24/7 (IERCC). Досвідчені координатори відповідатимуть на повідомлення, відстежуватимуть місце розташування вашого пристрою та повідомлятимуть найближчі до вас аварійні служби. IERCC залишатиметься на зв'язку з користувачем та його екстреними контактами, допоки ситуація не буде вирішена.

"Двосторонній зв'язок може зіграти вирішальну роль у надзвичайних ситуаціях", - зауважив Чіп Нобл, старший менеджер з продукції Garmin. "Після активації SOS-функціоналу, GEOS поставить низку запитань, з метою дізнатись більше про інцидент і про те, які екстрені засоби необхідні для порятунку — евакуатор чи гвинтокрил".


Garmin inReach допомагає рятувати життя


Для Мікаелін Ло та її групи з рафтингу, які спускались вниз по річках підвищеного четвертого рівня складності, обмін повідомленнями з IERCC зіграв украй важливу роль, коли членкиня команди впала у воду, а човен застряг на валуні і перевернувся. Як тільки постраждала опинилася у безпеці, а команда змогла оцінити тяжкість отриманих нею травм, вони вирішили розпочати SOS-операцію.

"Ми весь час спілкувалися з GEOS, доповідали про стан постраждалої та складали план для подачі гелікоптера", - розповіла Мікаелін Ло. "Якби у нас не було inReach, було б дуже важко скоординувати порятунок. Нам довелося б пливти до єдиного закладу харчування, розташованого дуже далеко, було б темно, і нам довелося б пробувати зателефонувати до служби порятунку. Усе могло б закінчитись набагато трагічніше".

Garmin пропонує низку портативних пристроїв з технологією inReach, які відрізняються за вагою, розміром дисплея та функціоналом, але мають двосторонній зв'язок і функції SOS.

Для шукачів пригод, які подорожують порожнем або хочуть мінімізувати вагу та розміри спорядження, компактний і легкий inReach Mini стане ідеальним варіантом.


Garmin inReach допомагає рятувати життя


Дослідникам, мисливцям й альпіністам міцний супутниковий комунікатор GPSMAP® 66i пропонує картографію TopoActive і технологію inReach для подорожей по далеким від цивілізації місцям.

Водіям варто обрати серію Montana® 700 з сенсорним дисплеєм для легкого набору текстових повідомлень та широким асортиментом кріплень для квадроциклів, мотоциклів, велосипедів тощо.

Пілоти мають можливість зручно обмінюватись повідомленнями у кабіні літака через додаток Garmin Pilot™, встановлений на їх мобільному пристрої. Додаток використовує GPS-позиціювання inReach Mini для керування географічним символом літака на динамічній карті.

Мореплавцям відмінно підійде водонепроникний навігатор GPSMAP 86 з попередньо завантаженими картами BlueChart®g3, який до того ж плаває на поверхні води у разі падіння за борт.

Для того щоб отримати доступ до супутникової мережі Iridium®, яка дозволяє користуватись функцією стеження в реальному часі, здійснювати обмін повідомленнями та забезпечує SOS-функціонал, необхідно обрати один з недорогих щорічних або помісячних тарифних планів і оформити підписку.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.