Кошик порожній

Акция! Разбей старый навигатор – получи скидку 10% или 15% на новый Garmin!

Акция! Разбей старый навигатор – получи скидку 10% или 15% на новый Garmin! 08.05.2014 Уважаемые покупатели!

Фирменный магазин Garmin снова радует своих клиентов новой акцией, но на этот раз мы предлагаем Вам получить совершенно новые впечатления от процесса совершения покупки.

До конца мая в нашем магазине проходит специальная акция в стиле «trade-in», в рамках которой Вы можете обзавестись культовым навигатором Garmin со скидкой 10% или 15%, а заодно немного отвлечься от будничности и получить настоящий заряд драйва.

Условия акции просты - принесите нам свой старый исправный или пришедший в негодность навигатор любого бренда и…разбейте его вдребезги! В награду за мужество и отвагу Вы получите скидку 10% на новый навигатор Garmin!
Ну а самые отчаянные покупатели могут получить 15% скидку, если позволят нам записать данный акт вандализма на видео и выложить в интернете.

Акция действует с 11 по 31 мая и распространяется на все навигаторы Garmin, включая последние новинки, хиты продаж и дорогие модели.

Ждем Вас в фирменном магазине Garmin по адресу: Киев, пр-т Павла Тычины, 1-В, ТЦ "Silver Breeze", 1 этаж


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.