Кошик порожній

Акція! Суперціна на мультиспортивні годинники Forerunner 745 Magma Red та Forerunner 745 Neo Tropic

11.08.2021

Фірмовий магазин Garmin повідомляє про падіння ціни на дві популярні моделі годинників для тріатлону – Forerunner 745 Neo Tropic та Forerunner 745 Magma Red.
Пристрої Forerunner 745 полюбились спортсменам своєю багатофункціональністю та розширеним комплексом даних. Вони надають деталізовані плани тренувань, розумні повідомлення, а також пропонують інструменти для відстеження основних спортивних показників від Firstbeat Analytics (VO2 max, тренувальне навантаження, статус тренування, аеробний та анаеробний ефект тренування).

Купити Forerunner 745 Magma Red

Купити Forerunner 745 Neo Tropic

Суперціна на годинник для триатлону Forerunner 745 Neo Tropic

Триатлети можуть легко переходити від одного виду спорту до іншого, натиснувши лише на одну кнопку. Ви зможете бачити на екрані щоденні рекомендовані бігові та велосипедні тренування, які розробляються на основі поточного тренувального навантаження та показника VO2 max. Якщо підключити годинник до пульсометра Running Dynamics Pod або сумісного нагрудного кардіодатчика, наприклад, до нового HRM Pro, можна переглядати повну бігову динаміку, включно з частотою кроків, довжиною кроку та іншими даними на екрані свого годинника.

На велотренуваннях годинник Forerunner 745 продемонструє такі дані як баланс лівої та правої педалі, час у позиції стоячи та сидячи, зміщення центру платформи та фазу потужності. Під час плавання Forerunner 745 відстежуватиме дистанцію, кількість та частоту гребків, темп, персональні рекорди тощо. В залежності від складності тренувань, вдосконалена функція для визначення часу відновлення підкаже, скільки необхідно відпочити перед наступною сесією важких тренувань. Традиційно годинник спостерігає за рівнем стресу, сном та щоденною активністю, допомагаючи своїм господарям краще відновлювати сили та тренуватись ефективніше.

Мультиспортивний Forerunner 745 покликаний повсякчас підвищувати рівень ваших тренувань. Він автоматично синхронізує заняття у приміщенні й на відкритому повітрі у Garmin Connect або у сторонніх сервісах, включаючи TrainingPeaks®, TrainerRoad та інші. Безкоштовні тренувальні плани Garmin Coach формуються для вас індивідуально на основі ваших цілей та фізичної форми. Користувачі можуть обрати програму підготовки для дистанцій 5 км, 10 км або півмарафону, а також обрати, з ким із досвідчених тренерів вони будуть займатись – Jeff Galloway, Greg McMillan або Amy Parkerson-Mitchell.

Суперціна на годинник для триатлону Forerunner 745 Magma Red

Плануйте та завантажуйте маршрути за допомогою інструменту для створення дистанцій у безкоштовному додатку Garmin Connect. Ця функція використовує популярні маршрути Trendline™, щоб запропонувати вам кращі траси, дороги і стежки, які велосипедисти і бігуни обирають найчастіше. Спортсмени, які використовують платформи Strava та Komoot, можуть створювати дистанції і легко синхронізувати їх з Forerunner 745.

Насолоджуйтесь улюбленими треками на пробіжці, залишивши телефон вдома. Пристрій дозволяє зберігати у своїй пам’яті до 500 пісень та синхронізувати свої списки відтворення з популярними музичними сервісами, таким як Spotify, Deezer й Amazon Music. У будь-який момент ви можете зупинитись, щоб перекусити або придбати пляшку води, заплативши за неї своїм годинником за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay.

Годинники Forerunner 745 розроблені для щоденного використання і мають велику кількість інструментів для спостереження за параметрами здоров'я. Вбудований пульсоксиметр дозволяє бачити повну картину сну і відстежує рівень насичення крові киснем під час акліматизації до умов високогір'я. За допомогою інструмента моніторингу енергії Body Battery™ зручно обирати найкращий час для інтенсивних спортивних занять або для відпочинку. Функція відстеження менструального циклу допоможе жінкам оптимізувати свої тренування для досягнення максимальної користі і спланувати участь в майбутніх змаганнях, відповідно до дня циклу. Пристрій вимірює рівень стресу протягом дня і, якщо потрібно, запропонує виконати розслаблюючі дихальні вправи.

Під час довгого тренування або гонки Forerunner 745 забезпечить зручність для підтримання зв’язку, показуючи на своєму екрані текстові повідомлення, оновлення соціальних мереж та електронні листи. Під час індивідуальних або групових занять вбудовані функції безпеки і спостереження (Incident Detection, Assistance та LiveTrack) допоможуть вашим близьким та друзям слідкувати за вашим місцеположенням. Після завершення тренування пристрій автоматично передає дані у додаток Garmin Connect.

Forerunner 745 працює до 1 тижня в режимі смарт годинника, до 16 годин в режимі GPS та до 6 годин в режимі GPS з музикою.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.