Відкривайте нові маршрути з серією велонавігаторів Edge Explore 2 від Garmin

22.07.2022

 Garmin представила Edge® Explore 2 та Edge Explore 2 Power Mount Bundle

Компанія Garmin представила Edge® Explore 2 та Edge Explore 2 Power Mount Bundle — надійні та прості у користуванні велонавігатори з GPS, які стануть вірними супутниками велосипедистів у їхніх пригодах. Серія Edge Explore 2 забезпечує до 16 годин роботи від акумулятора при інтенсивному використанні та до 24 годин у режимі енергозбереження. Навігатор Edge Explore 2 оснащений легкими для розуміння висококонтрастними картами Garmin для перегляду популярних доріг і стежок, зон з інтенсивним рухом, а також для пошуку туристичних місць та об'єктів. Працювати з інформацією напрочуд легко завдяки 3-дюймовому сенсорному екрану, який швидко реагує на дотик і легко читається у будь-яких умовах. Нове кріплення Edge Power Mount, що входить до комплекту моделі Edge Explore 2 Power, дозволяє власникам електробайків постійно підживлювати свій Edge для запису кожної поїздки на електровелосипеді від початку до кінця.

«Немає значення, який у вас велосипед — звичайний, електробайк або якась проміжна модель, серія Edge Explore 2 готова до будь-якої подорожі», — сказав Ден Бартел, віцепрезидент Garmin. «Прості у налаштуванні та готові до використання одразу з коробки, ці велонавігатори з GPS мають висококонтрастні карти та нові функції для електровелосипедів, що робить їх ідеальними компаньйонами для вашої наступної пригоди».


Немає значення, який у вас велосипед — звичайний, електробайк або якась проміжна модель, серія Edge Explore 2 готова до будь-якої подорожі

Сумісність з електровелосипедами

Райдери, які користуються Edge Explore 2 на сумісних електробайках, зможуть переглядати спеціальний екран стану електровелосипеда з інформацією про час роботи батареї, а також отримувати навігаційні вказівки та повідомлення з урахуванням заряду батареї, рівня допомоги та особливостей запланованого маршруту. Нове кріплення Edge Power Mount, що входить до комплекту Edge Explore 2 Power Mount Bundle, дозволяє постійно підзаряджати велокомп’ютер від велосипеда та максимально зосередитися на своїх пригодах, не турбуючись про зарядку (для електровелосипедів потрібен окремий кабель).


Куди б не привела вас наступна пригода, з Edge Explore 2 ви не зіб'єтесь зі шляху

Карти, маршрути та інше

Куди б не привела вас наступна пригода, з Edge Explore 2 ви не зіб'єтесь зі шляху.

  • Попередньо завантажені профілі їзди, включно з шосе, бездоріжжям та їздою в приміщенні, готові до використання прямо з коробки.
  • Впевнено орієнтуйтесь на незнайомій місцевості з висококонтрастними картами, підлаштованими під різні типи їзди, та популярними маршрутами Trendline™, створеними на основі даних про численні поїздки, які інші користувачі завантажили у Garmin Connect™. Велосипедисти можуть переглядати популярні дороги та стежки, зони інтенсивного руху, яких слід уникати, а також шукати визначні місця прямо зі свого Edge.
  • Створюйте маршрути за допомогою додатків Garmin Connect, Strava, Komoot та інших, а потім швидко синхронізуйте їх з Edge.
  • Навігація від повороту до повороту та попередження повідомляють користувачів про майбутні повороти.
  • Поставте навігацію по маршруту та сповіщення про відхилення від курсу на паузу, щоб вийти за межі проторених шляхів. В будь-який момент увімкніть навігацію по маршруту знову, щоб повернутись до початкового маршруту або початкової точки.
  • Функція ClimbPro дозволяє переглядати дистанцію підйому, яку лишилось здолати, та градієнт кожного підйому на треку. Після поїздки можна переглядати свою ефективність на підйомах прямо на Edge Explorer 2 або у Garmin Connect.

Навігація від повороту до повороту та попередження повідомляють користувачів про майбутні повороти

Безпека та відстеження

З інноваційними функціями безпеки та стеження серія Edge Explore 2 гарантує велосипедистам більше спокою у подорожах. При підключенні до сумісного смартфона користуйтесь функцією групового стеження (GroupTrack) та групових повідомлень, щоб тримати зв'язок з товаришами по команді, які теж мають сумісні прилади Garmin, а також переглядати їх місцеположення на карті, навіть коли вони випадають з поля зору. Якщо під час поїздки навігатор Edge Explore 2 виявить аварійну ситуацію, він автоматично надішле повідомлення з GPS-координатами події заздалегідь обраним екстреним контактам. Для ще більшої впевненості поєднайте Edge Explore 2 з лінійкою велосипедних пристроїв Varia™, включно з новим радаром заднього виду Varia RCT715 з відеореєстратором та задньою фарою для вчасного інформування про транспорт, що наближається ззаду, кращої видимості для водіїв та постійної зйомки відео під час поїздки. Якщо велосипедист відійде від велосипеда, щоб перекусити або помилуватись краєвидом, вбудована у велонавігатор сигналізація, захищена PIN-кодом, надішле повідомлення на сполучений смартфон у разі переміщення велосипеда.


З інноваційними функціями безпеки та стеження серія Edge Explore 2 гарантує велосипедистам більше спокою у подорожах

Будьте на зв'язку

З велонавігатором Edge Explore 2 можна заховати смартфон та насолоджуватись поїздкою. Просто об'єднайте свій велокомп'ютер зі смартфоном і текстові повідомлення та оповіщення з’являтимуться прямо на екрані Edge. По завершенню поїздки пристрій автоматично синхронізує тренування з додатком Garmin Connect, дозволяючи зручно переглянути всю статистику в одному місці. Завантаживши безкоштовні поля даних, додатки та віджети у додатку Connect IQ™ Store можна персоналізувати свій гаджет та зробити його унікальним.
Повернення до списку

Актуальні новини

Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році! 21.03.2023 Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!
Щиро дякуємо нашим партнерам та компанії Garmin за підтримку! Разом ми сильні!
Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях 17.03.2023 Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях
Колекція Lily – Sport Edition доповнюється свіжим варіантом з безелем кольору кремове золото, рожевим корпусом та силіконовим ремінцем, а до сімейства Lily – Classic Edition приєднується модель з безелем кремове золото, сірим корпусом та ремінцем з італійської шкіри.
Garmin представляє бігові GPS-годинники Forerunner 265 та Forerunner 965 з екраном AMOLED 03.03.2023 Garmin представляє бігові GPS-годинники Forerunner 265 та Forerunner 965 з екраном AMOLED
У найяскравіших новинках сезону передбачено усе, щоб допомогти вам досягти блискучих результатів: розширені тренувальні метрики, новітні спортивні функції, рекомендації з відновлення, щоденні показники контролю здоров’я на багато іншого.