Новий eTrex Solar від Garmin дозволить забути про необхідність заряджання GPS-навігатора

23.11.2023

Перший портативний навігатор Garmin з бездротовим зв’язком, що заряджається від сонячної енергії, забезпечує нескінченний час автономної роботи


Garmin представила eTrex® Solar, простий у використанні портативний GPS-навігатор з сонячною зарядкою, яка забезпечує нескінченний час роботи акумулятора. У мандрівках та експедиціях новинка дозволяє переглядати маршрутні точки, відстежувати місцеположення та знаходити зворотний шлях на чіткому 2,2-дюймовому дисплеї, який легко читається на сонці.

"Понад 20 років серія eTrex відома своїми новаторськими функціями, що робить її дуже популярною серед наших клієнтів. Збільшення часу автономної роботи з технологією заряджання від сонця — лише одна з інновацій, які ми прагнемо впроваджувати в кожен продукт Garmin для активного відпочинку. З сонячною батареєю цей пристрій ідеально підходить для будь-якої активності на свіжому повітрі, будь то прогулянка у лісі або тривалий похід у горах без стільникової мережі". Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з всесвітніх продажів споживачам.

Нескінченний час роботи від акумулятора

Технологія заряджання від сонця Garmin забезпечує необмежений час автономної роботи eTrex Solar від акумулятора й дає змогу безперервно користуватись навігаційними функціями. Мандрівникам дана опція особливо сподобається, адже у багатоденних експедиціях необхідність планувати зупинки для підзарядки навігаційного пристрою відпадає — сонце зробить всю роботу за них. Сонячна енергія не лише підтримує заряд, а й може відновити розряджений акумулятор.

Втім, навіть без сонячної підзарядки навігатор eTrex Solar може працювати до 1800 годин у режимі експедиції.

Завжди в курсі подій з програмою Garmin Explore™

Коли пристрій підключений до сумісного смартфона, він отримує доступ до програми Garmin Explore, яка забезпечує зв’язок незалежно від стільникової мережі.

  • Резервне хмарне сховище з необмеженим обсягом: забезпечує легкий перегляд, збереження та обмін картами й даними мандрівки.
  • Завчасне планування: складіть план майбутньої подорожі, створюючи маршрути у додатку, а потім синхронізуйте їх з навігатором eTrex.
  • Смартфункції: досліджуючи віддалені райони залишайтесь на зв'язку завдяки розумним сповіщенням від підключеного смартфона.
  • Ґеокешинг у реальному часі: отримуйте автоматичні оновлення схованок, включно з описами, журналами та підказками. Кожна знахідка миттєво завантажується до збереженого профілю при підключенні до програми.
  • Прогнози погоди: дізнавайтеся про погодні умови в реальному часі у парі з сумісним смартфоном.

Знайдіть правильний шлях

Завдяки багатодіапазонному датчику GPS eTrex Solar забезпечує точне позиціювання у складних умовах. Як і попередні моделі серії, новинка оснащена цифровим компасом, який точно визначає напрямок, навіть якщо ви стоїте на місці. Міцна конструкція з класом захисту IPX7 витримає будь-які пригоди.
Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими 22.02.2024 Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими
Новинки у сімействі Forerunner генерують для любителів бігу особисті плани тренувань, надають інформацію про стан здоров'я та відстежують більше спортивних показників.
Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70 19.02.2024 Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70
За допомогою технології Garmin RapidReturn пристрій передає зображення в реальному часі на глибині до 300 метрів.
Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3 14.02.2024 Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3
Великий сенсорний екран, незрівнянна чіткість, кращий зв'язок та більше контролю за штурвалом.