Кошик порожній

Анонс від Garmin: серія флагманських годинників fenix 6 з ексклюзивними функціями

29.08.2019

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, представила оновлену серію флагманських мультиспортивних годинників fenix 6. Серія представлена декількома моделями: fenix 6, fenix 6S, fenix 6X, які, в свою чергу, поділяються на версії Sapphire, Pro та Solar (тільки для fenix 6X). Пристрої Sapphire та Pro, на додаток до стандартних функцій, мають вбудований WI-FI, музичний плеєр та зміцнене сапфірове скло.


Анонс від Garmin: серія флагманських годинників fenix 6 з ексклюзивними функціями


Тож, що нового

1. fēnix 6X Pro Solar став першим GPS-годинником від Garmin, який заряджається від сонячної енергії. Пристрій оснащений склом Power Glass, яке використовує енергію сонця для збільшення часу роботи.

2. fenix 6 та fenix 6X отримали значно більші дисплеї: 1.3 дюйми у fēnix 6, що на 18% більше ніж у попередніх моделей; 1.4 дюйми у fēnix 6x, що на 36% більше у порівнянні з минулими версіями.

3. Годинники створені надміцними, вони пройшли тестування на відповідність військовим стандартам США 810 на температурну та ударну стійкість, а також водонепроникність.

4. Покращена технологія оптичного пульсометра, яка вимірює частоту серцевих скорочень під водою БЕЗ нагрудного датчика.

5. Датчик Pulse Ox (пульсоксиметр) визначає ваші можливості для акліматизації до умов високогір'я, спостерігає за сном та вимірює, як добре ваш організм засвоює кисень.

6. Нова функція PacePro допомагає обрати правильний темп з урахуванням ухилу місцевості під час кросового бігу.

7. Функція Power Manager, яка допомогає оптимізувати роботу батареї. Ви можете переглядати вплив різних налаштувань і датчиків на період роботи батареї і на ходу вносити зміни для збільшення часу її роботи.

8. Режим «Експедиція» з дуже низьким споживанням енергії при роботі GPS-приймача забезпечує декілька тижнів роботи пристрою без підзарядки.

9. Вбудовані топографічні карти для більш ніж 2000 всесвітньо відомих гірськолижних курортів з назвами і позначенням рівня складності трас.

10. Розширені показники тренувань, включаючи дані бігової динаміки, коефіцієнт VO2 max з коригуваннями відносно навколишньої температури та висоти, рекомендації по відновленню, тощо.

11. Trendline intelligence: функція для розрахунку велосипедних та бігових маршрутів по людних вулицях міста. Тепер ця функція доступна в форматі накладення на карту для кращої наочності.

12.  Кольорові карти CourseView для більш ніж 41000 полів для гольфу по всьому світі; функція прицілювання «button targeting» та розрахунку відстані «PlaysLike Distance».

13. Функції Аssistance (допомога) та Incident Detection (виявлення аварій) передадуть ваше місце розташування контактам для екстреного зв'язку у разі складної ситуації.

14. Показник запасів енергії в організмі body battery: на основі даних про варіабельність частоти пульсу, стресу, параметрів сну та інших даних підкаже, чи готові ви до активності або ж вам слід відпочити.

15. Об'єм пам'яті для зберігання музики збільшений до 32GB у версіях fēnix 6 Pro та Sapphire (тільки вони можуть зберігати та відтворювати музику). Ви можете зберігати до 2000 пісень або отримати доступ до музичних програм з сумісних сервісів, включаючи Spotify, Deezer та Amazon Music. Слухайте музику за допомогою безпровідних навушників.

16. Збільшений час роботи батареї. Наприклад, модель fenix 6X Pro Solar може пропрацювати 21 день в режимі смарт годинника та ще 3 додаткових дні за умови зарядки пристрою від сонця.

Як і всі флагманські годинники Garmin, новенькі fenix 6 включають смарт нотифікації та безконтактні платежі Garmin Pay. Щодо поставок fenix 6 в Україну, слідкуйте за новинами.
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться в США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими 22.02.2024 Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими
Новинки у сімействі Forerunner генерують для любителів бігу особисті плани тренувань, надають інформацію про стан здоров'я та відстежують більше спортивних показників.
Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70 19.02.2024 Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70
За допомогою технології Garmin RapidReturn пристрій передає зображення в реальному часі на глибині до 300 метрів.
Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3 14.02.2024 Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3
Великий сенсорний екран, незрівнянна чіткість, кращий зв'язок та більше контролю за штурвалом.