Кошик порожній

Анонс від Garmin: безпровідна автомобільна камера BC 40 з комплектом кріплень для встановлення на позашляховиках

12.03.2021

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, представила безпровідну автомобільну камеру BC 40, що надає чітке зображення простору навколо вашого позашляховика. Новинка передає зображення з роздільною здатністю до 720 р та полем огляду до 160 градусів на відстані до 13 метрів, забезпечуючи широкоформатне та чітке зображення місцевості перед автомобілем або позаду нього, в залежності від місця її встановлення.


Garmin представила безпровідну автомобільну камеру BC 40, що надає чітке зображення простору навколо вашого позашляховика


За допомогою голосового управління сумісного супутникового навігатора, користувач може перемикати огляд камери, не забираючи рук від керма. Завдяки міцній водозахищеній конструкції, тривалій автономній роботі та легкій вазі (59 г), нова BC 40 відмінно підходить для експедицій та тривалих подорожей на складній місцевості по бездоріжжю, а також легко витримує складні погодні умови.


Завдяки міцній водозахищеній конструкції, тривалій автономній роботі та легкій вазі (59 г), нова BC 40 відмінно підходить для експедицій та тривалих подорожей на складній місцевості по бездоріжжю, а також легко витримує складні погодні умови


Камера Garmin BC 40 відрізняється простою та швидкою установкою, яку її власник може легко виконати власноруч, без прокладання кабелів або втручання технічних спеціалістів. Вона легко кріпиться до будь-якого позашляхового транспорту: квадроцикла, снігоходу, позашляховика за допомогою спеціальних кріплень, що входять у комплектацію. Зображення можна переглядати на дисплеї сумісного навігатора Garmin.


Зображення безпровідної камери BC 40 можна переглядати на дисплеї сумісного навігатора Garmin


Автономна робота нової BC 40 становить до 3 місяців від 2 батарейок AA, тож турбуватись про зарядку не доведеться. Для використання рекомендуються літієві батарейки.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .


Повернення до списку

Актуальні новини

Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.
Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin 21.11.2022 Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin
Новинка стала ще досконалішою. На тренуваннях у приміщенні смартвелотренажер пропонує максимально точні показники, реалістичні відчуття їзди на велосипеді, тиху роботу і повністю регульовану посадку, роблячи кожну «домашню» поїздку епічною.