Кошик порожній

Анонс від Garmin: безпровідна автомобільна камера BC 40 з комплектом кріплень для встановлення на позашляховиках

12.03.2021

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, представила безпровідну автомобільну камеру BC 40, що надає чітке зображення простору навколо вашого позашляховика. Новинка передає зображення з роздільною здатністю до 720 р та полем огляду до 160 градусів на відстані до 13 метрів, забезпечуючи широкоформатне та чітке зображення місцевості перед автомобілем або позаду нього, в залежності від місця її встановлення.


Garmin представила безпровідну автомобільну камеру BC 40, що надає чітке зображення простору навколо вашого позашляховика


За допомогою голосового управління сумісного супутникового навігатора, користувач може перемикати огляд камери, не забираючи рук від керма. Завдяки міцній водозахищеній конструкції, тривалій автономній роботі та легкій вазі (59 г), нова BC 40 відмінно підходить для експедицій та тривалих подорожей на складній місцевості по бездоріжжю, а також легко витримує складні погодні умови.


Завдяки міцній водозахищеній конструкції, тривалій автономній роботі та легкій вазі (59 г), нова BC 40 відмінно підходить для експедицій та тривалих подорожей на складній місцевості по бездоріжжю, а також легко витримує складні погодні умови


Камера Garmin BC 40 відрізняється простою та швидкою установкою, яку її власник може легко виконати власноруч, без прокладання кабелів або втручання технічних спеціалістів. Вона легко кріпиться до будь-якого позашляхового транспорту: квадроцикла, снігоходу, позашляховика за допомогою спеціальних кріплень, що входять у комплектацію. Зображення можна переглядати на дисплеї сумісного навігатора Garmin.


Зображення безпровідної камери BC 40 можна переглядати на дисплеї сумісного навігатора Garmin


Автономна робота нової BC 40 становить до 3 місяців від 2 батарейок AA, тож турбуватись про зарядку не доведеться. Для використання рекомендуються літієві батарейки.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.