Кошик порожній

Descent G1 Solar – Ocean Edition — перший дайвінговий комп’ютер Garmin, деталі якого виготовлені з переробленого океанічного пластику

21.11.2023

Descent G1 Solar – Ocean Edition — перший дайвінговий комп’ютер Garmin, деталі якого виготовлені з переробленого океанічного пластику


Garmin представила дайвінговий комп’ютер Descent™ G1 Solar - Ocean Edition у формфакторі розумного годинника з повним набором функцій для відстеження занурень та тренувань. Унікальною особливістю новинки є екологічна конструкція — корпус, безель та кнопки годинника виготовлені з переробленого океанічного пластику. Крім того, новий Descent™ G1 Solar - Ocean Edition оснащений сонячною зарядкою, яка забезпечує автономну роботу до 25 годин у режимі занурень та до 124 днів у режимі зі смартфункціями. Традиційно модель пропонує комплекс мультиспортивних та інтелектуальних функцій для активного життя на суші.

"Ми з гордістю представляємо наш перший в історії продукт, деталі якого виготовлені з переробленого океанічного пластику. У Descent G1 Solar - Ocean Edition ми застосували матеріали, які могли завдати шкоди навколишньому середовищу, і перетворили їх на елементи дизайну сучасного дайвінгового комп'ютера". Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з всесвітніх продажів споживачам.

Дизайн, який зменшує шкідливий вплив виробництва на навколишнє середовище

Ідея створення Descent G1 Solar - Ocean Edition виникла під час мозкового штурму між співробітниками компанії Garmin.

"Багато наших колег присвячують значну кількість часу своїм захопленням, таким як риболовля, дайвінг та серфінг у водоймах по всьому світу. Деякі беруть на себе ініціативу щодо очищення територій навколо водойм у свій особистий час, що спонукало їх замислитись над способами переробки пластику, який забруднює світовий океан. Після ретельного обміркування та досліджень концепція стала очевидною: сучасний екологічний годинник для дайвінгу, виготовлений з перероблених матеріалів" — коментує Сьюзан Ліман, віцепрезидент з глобального споживчого маркетингу Garmin.

Descent™ G1 Solar - Ocean Edition

Зібраний з води пластик сортують, очищають та сушать. Потім його переплавляють у гранули, армують скловолокном та відправляють на фарбування. З цього матеріалу сформовані корпус годинника, безель та кнопки.

Для досліджень океану, тренувань та подорожей

Модель Descent G1 Solar - Ocean Edition, як і її попередник, об’єднує всі затребувані функції дайверського комп’ютера та мультиспортивного годинника, чим усуває потребу купувати декілька пристроїв окремо для дайвінгу та відстеження активностей на суші.

  • Пропонується кілька режимів для занурень з однокомпонентними та багатокомпонентними газовими сумішами (включаючи нітрокс та тримікс), режими «gauge», апнеа, полювання з затримкою дихання та режим регенеративного дихального апарату із замкнутою системою.
  • Годинник відстежує точки входу і виходу з поверхні води за допомогою багатодіапазонного GPS.
  • Збереження та перегляд даних до 200 занурень, обмін інформацією за допомогою програми Garmin Dive™.
  • Налаштування додаткових екранів даних для кожного режиму занурення.
  • Тривісний підводний компас дозволяє легко зорієнтуватись під ватерлінією.
  • Інформація про припливи та відпливи прямо на годиннику.
  • Понад 30 вбудованих спортивних програм, консультант щодо часу відновлення, статус тренування, щоденні рекомендовані тренування, відстеження дихання протягом усього дня.
  • Оцінка сну та розширений моніторинг сну, пульсометр на зап'ясті, моніторинг енергії Body Battery™, відстеження споживання води.
  • Функції смартгодинника: розумні сповіщення, безконтактні платежі Garmin Pay, виявлення інцидентів, функція допомоги.

Годинник Descent G1 Solar - Ocean Edition отримав 45-міліметровий посилений полімерний корпус, стійке до подряпин сапфірове скло та монохромний дисплей, який легко читається. Пристрій водонепроникний до 100 метрів та пройшов випробування на відповідність військовому стандарту США 810. Модель доступна у блакитному кольорі з темно-синім белелем і кнопками та блакитним ремінцем.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими 22.02.2024 Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими
Новинки у сімействі Forerunner генерують для любителів бігу особисті плани тренувань, надають інформацію про стан здоров'я та відстежують більше спортивних показників.
Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70 19.02.2024 Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70
За допомогою технології Garmin RapidReturn пристрій передає зображення в реальному часі на глибині до 300 метрів.
Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3 14.02.2024 Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3
Великий сенсорний екран, незрівнянна чіткість, кращий зв'язок та більше контролю за штурвалом.