Кошик порожній

Экономьте бензин с ecoRoute – новая функция для автомобильных навигаторов Garmin

Экономьте бензин с ecoRoute – новая функция для автомобильных навигаторов Garmin 23.01.2009

Компания Garmin, мировой лидер в области GPS-навигации, представила бесплатное обновление прошивки с функцией ecoRoute, позволяющей водителю экономить деньги и топливо, а также внести свой вклад в охрану окружающей среды.

“Использование ecoRoute на вашем автонавигаторе, позволит выработать более экономный стиль вождения, тем самым нанося меньший вред окружающей среде и экономя деньги”, сказал Ден Бартел (Dan Bartel), вице-президент компании Garmin по продажам в мире.

В дополнение к опциям "минимальное время" и "кратчайшее расстояние", появляется вариант "экономия топлива". Отчеты о расходе топлива и километражу информируют о текущем режиме эксплуатации. Для корректной работы изначально необходимо заполнить профиль автомобиля, указав ключевые параметры в специальном меню. Обновление доступно для моделей серий nuvi 2x5 и nuvi 7x5.

Обновление производится через Интернет посредством программы WebUpdater.

ecoRoute
Отчет о топливе

Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.