Кошик порожній

Лучший гаджет 2012 года* Garmin fenix в продаже!

Лучший гаджет 2012 года* Garmin fenix в продаже! 25.04.2013

Сообщаем о поступлении в продажу наручных GPS-часов Garmin fenix, предназначенных для активных путешественников, таких как альпинисты, велосипедисты, охотники и туристы.

Часы fēnix с альтиметром, барометром и компасом устойчивы к эксплуатации в самых тяжелых условиях, благодаря сочетанию ударопрочного корпуса и защищенного минерального стекла, устойчивого к появлению царапин. GPS-часы fenix имеют широкий набор навигационных инструментов, позволяющих пользователю планировать свои путешествия, создавать маршруты и сохранять путевые точки.

GPS-часы fenix способны выдерживать погружение на глубину до 50 метров и имеют срок службы аккумулятора до 50 часов в режиме GPS (зависит от параметров настройки), и до 6 недель в режиме часов. В таком режиме пользователю доступны такие функции как будильник, звуковые, вибрационные оповещения, таймер, секундомер и мировые часы с возможностью отображения сразу нескольких часовых поясов.

Подробнее о часах Garmin fenix...

*по версии National Geographic


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.