Garmin додає комплект LiveScope™ Plus Ice Fishing Bundle LI для підлідної риболовлі з літієвою батареєю

20.07.2022

Компанія Garmin, найбільший в світі на найінноваційніший виробник морської електроніки, анонсувала комплект для підлідного лову LiveScope™ Plus Ice Fishing Bundle LI з картплоттером та новітнім сонаром реального часу, що працює від легкої літієвої батареї. Це найсучасніше портативне рішення для риболовлі на льоду та з човна з ексклюзивною технологією LiveScope Plus, що забезпечує чіткі зворотні сигнали сонара та на 35% краще виконує розділення цілей. Літієвий акумулятор важить на дві третини менше за свинцево-кислотного аналога, дозволяє охопити більшу площу на льоду та має довший час роботи до 65%.

«З вдосконаленою чіткістю екрана, високочутливим датчиком та ще кращим поділом цілей, які ми запровадили у сонарі LiveScope Plus, користувач має змогу легше ідентифікувати та відстежувати зграї риб під льодом», — сказав Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних споживчих продажів. «У поєднанні з літієвою батареєю наш зимовий комплект LiveScope Plus можна легко переносити від лунки до лунки та, що найголовніше, він звільняє для користувача години часу, який можна присвятити риболовлі».


Комплект для підлідного лову LiveScope™ Plus Ice Fishing Bundle LI з картплоттером та новітнім сонаром реального часу

Неймовірно чіткі зображення під льодом

Оптимізована конструкція датчика LiveScope Plus забезпечує безпрецедентну чіткість та точність – пристрій не лише на 35% краще виконує розділення цілей, а ще здатен ідентифікувати та відокремлювати зовсім маленькі цілі розміром 36 см і менше на відстані до 30 метрів від лунки. Завдяки кращій чіткості зворотних сигналів сонара, доступних у 7 яскравих кольорах, а також покращеному зшиванню зображень, зменшеному шуму та меншій кількості перешкод на екрані, що заважають перегляду риби та структури, навіть найвибагливіші рибалки побачать саме ту картинку, яка задовольнить їх очікування.

LiveScope Plus Ice Fishing Bundle LI в одному датчику умістив два режими перегляду в реальному часі – вперед та вниз – до 60 метрів під льодом. Кожен режим забезпечує вражаюче чіткі зображення риби, що плаває та рухається до лунки або від неї, на глибині та під поверхнею льоду в режимі реального часу з відмінним розділенням цілей. Датчик легко налаштовується відповідно до поточного методу лову та уподобань рибалки, допомагаючи відстежувати рух зграї риби та визначити місце, де просвердлити наступну лунку. Режим огляду буде автоматично змінюватись на екрані сумісного картплоттера Garmin. Вбудований флешер дозволяє спостерігати за приманкою та рибою, коли вони пливуть до зони променя.

Датчик легко налаштовується відповідно до поточного методу лову та уподобань рибалки, допомагаючи відстежувати рух зграї риби та визначити місце, де просвердлити наступну лунку

Преміальне оснащення та зручність портативного використання

Комплект складається з комбінованого ехолота ECHOMAP™ UHD 93sv з великим сенсорним екраном та підтримкою кнопкового управління, системи LiveScope Plus, поворотного кріплення для датчика, літієвої акумуляторної батареї, зарядного пристрою та кабелю LiveScope Plus, який не втрачає гнучкості навіть на морозі — і все це у зручній портативній сумці, яку легко переносити в рукавичках.

Серія ECHOMAP UHD має простий для розуміння інтерфейс з можливістю налаштовувати комбіновані екрани для легкого доступу до флешера, карт, ехолота та інших важливих для риболова даних. Зручні клавіші програмуються користувачем та підтримують управління в рукавичках, даючи змогу отримати доступ до улюблених сторінок одним дотиком.

Ехолот-картплоттер ECHOMAP UHD 93sv оснащений новими попередньо завантаженими деталізованими картами Garmin LakeVü g3 з підтримкою карт Garmin Navionics+™ та Garmin Navionics Vision+™ з понад 18 000 озер з контурами до 30 см, які забезпечують більш точне зображення структури дна та вищу деталізацію.


Ловіть рибу з LiveScope Plus цілий рік від сезону до сезону

Навесні та влітку універсальний комплект LiveScope Plus Ice Fishing Bundle LI можна легко встановити на човні й користуватись ним цілий рік за допомогою спеціального набору інструментів LiveScope Plus Boat Kit. Даний набір включає кріплення на тролінговий мотор і необхідні кабелі мережевого підключення та живлення.

Окрім LiveScope Plus Ice Fishing Bundle LI з преміальним 9-дюймовим ехолотом ECHOMAP UHD Garmin пропонує 3 комплекти для підлідного лову ECHOMAP UHD2 з комбінованими ехолотами 4, 5, та 7 дюймів.

Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.