Тренерський додаток Garmin Clipboard тепер доступний на iOS та Android у 98 країнах Європи, Африки та Азії!

12.01.2023

Garmin оголосила всесвітній реліз програми Garmin Clipboard™ для тренерів з бігу, які керують тренувальним процесом команд


Компанія Garmin оголосила всесвітній реліз програми Garmin Clipboard™ для тренерів з бігу, які керують тренувальним процесом команд. Це універсальне безкоштовне рішення дозволить тренерам і спортсменам, які мають сумісні смартгодинники Garmin, відстежувати додаткові спортивні метрики, користуватись готовими тренуваннями та іншими інструментами Garmin безпосередньо зі свого пристрою Apple® або Android™ (у тому числі Apple MacBook з чіпом M1 або M2, Google Chromebook, а також з планшета або смартфона Apple та Android).

Для тренерів та їх помічників

Застосунок дозволяє переглядати спортивні метрики, наприклад, бігові відрізки з прогресією, темп і VO2 max, а також відстежувати тенденції продуктивності окремих спортсменів або всієї команди. До слова, користуватись програмою можуть не лише тренери, а і їхні помічники.

Можливості

 • Відстеження динаміки бігу та спринту.
 • Порогові фільтри для команд та окремих членів команди.
 • Доступ до сотень готових тренувань.
 • Можливість додавати власні тренування.
 • Відстеження травм та процесу відновлення спортсмена.
 • Надсилання оголошень та завдань всій команді.
 • Нотатки до тренувань кожного окремого члена команди.

Тренерський додаток Garmin Clipboard тепер доступний на iOS та Android у 98 країнах світу

Для спортсменів

У порталі для спортсменів Garmin Clipboard можна контролювати ефективність своїх тренувань, зокрема:

 • Відстежувати статистику бігу.
 • Записувати травму та процес відновлення.
 • Переглядати тренування й оголошення від тренера.
 • Лишати нотатки для тренера.
 • Переглядати прогнози погоди.

Як користуватись програмою Garmin Clipboard

Тренер додає у програму окремих учасників або цілу команду, спортсмен записує бігове тренування на свій розумний годинник Garmin і завантажує його у Garmin Connect™, після чого уся активність одразу експортується у Garmin Clipboard, а тренер може бачити, аналізувати та контролювати прогрес спортсмена.

Garmin Clipboard

Додаток Garmin Clipboard розроблений для супроводження очних та дистанційних тренувань, повністю безкоштовний і доступний для клієнтів по всьому світу з пристроями Apple або Android. Завантажити можна на Google Play Maркет та App Store.Підберіть свій годинник Forerunner

Бігові годинники Forerunner


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5” 25.01.2023 Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5”
Вони як і раніше створюватимуть для свого власника високоякісний звук за помірною ціною й надалі матимуть водонепроникний поліпропіленовий конус (IMPP) для ще чіткішого звучання.
Garmin представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2 з сенсорним екраном та новими функціями, покликаними підняти риболовлю на вищий рівень 16.01.2023 Garmin представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2 з сенсорним екраном та новими функціями, покликаними підняти риболовлю на вищий рівень
Картплотери ECHOMAP UHD2 пропонують зручний сенсорний екран з клавішами, першокласний ехолот Garmin, бокове сканування, вбудовані карти, багатосмуговий GPS-приймач та інші сучасні функції для риболовів та яхтсменів.
Морська картографія Garmin Navionics+ стала доступною у картплотерах серії ECHOMAP 16.01.2023 Морська картографія Garmin Navionics+ стала доступною у картплотерах серії ECHOMAP
Navionics+ — це першокласна картографія з щоденними оновленнями карт, технологією автоматичного розрахунку маршрутів Auto Guidance+ та іншими незамінними для мореплавців функціями. Тепер доступна на пристроях ECHOMAP.