Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3

14.02.2024

Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3


Компанія Garmin доукомплектовує популярну серію картплотерів GPSMAP 723/923/1223 двома пристроями GPSMAP 1623 з унікальним 16-дюймовим дисплеєм високої роздільної здатності Full HD. Комбінована версія GPSMAP 1623 xsv, окрім підтримки карт Garmin Navionics+, інтегрованої в усю лінійку GPSMAP x3, оснащена сонарами ультрависокої чіткості Ultra HD SideVü, ClearVü, а також підтримує функції традиційного сонара CHIRP. Дисплей з технологією In-Plane Switching (IPS) характеризується винятковою чіткістю та передачею кольорів, а також відмінно читається на яскравому сонці під будь-яким кутом огляду та через поляризовані лінзи протисонцевих окулярів.

"Серія GPSMAP x3 пропонує рибалкам та яхтсменам потужні багатофункціональні дисплеї з високою швидкістю роботи, чітким екраном та розумними функціями для легкої інтеграції у морські системи Garmin. Ми раді додати 16-дюймову модель до цієї лінійки та ще більше розширити можливості для приладових панелей різних конфігурацій, як нових, так і модернізованих ". Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з всесвітніх продажів споживачам.


GPSMAP 1623

Функції GPSMAP x3, які вам сподобаються

Проста навігація: вбудовані карти Garmin Navionics+ з технологією Auto Guidance+ та щоденними оновленнями карт, які входять до річної підписки, забезпечують легку навігацію у внутрішніх та прибережних водах. Затінення рельєфу та інші преміальні функції картографії доступні на картах Garmin Navionics Vision+.

Витончений дизайн: картплотери GPSMAP x3 мають дизайнерську передню панель з тонкими рамками та скляним дисплеєм від краю до краю.

Дивовижна обчислювальна потужність: серія відрізняється високою швидкістю роботи та відгуку на запити, що покращує роботу всіх бортових датчиків та зручність роботи користувача в усій мережі.

Вбудований сонар: комбіновані версії картплотерів (моделі GPSMAP xsv) пропонують вбудовану підтримку ехолотів надвисокої чіткості Ultra HD SideVü та ClearVü з яскравими палітрами кольорів для ще простішої ідентифікації риби та структури. Також підтримується традиційний сонар CHIRP.

Підтримка LiveScope: для всебічного огляду підводних ділянок навколо човна в режимі реального часу, серія GPSMAP x3 підтримує повний асортимент сонарів Panoptix™, включно з відзначеним численними нагородами сонаром реального часу LiveScope™ (потрібен трансд’юсер; продається окремо).

Інтеграція з тролінговими моторами Force®: дозволяє прокладати маршрути та треки. На екрані картплотера можна контролювати швидкість, перевіряти рівень заряду акумулятора тощо.

Бездоганне підключення: створіть повністю адаптовану морську систему на борту з автопілотом, радаром, інструментами, камерами та іншим обладнанням за допомогою мережі NMEA 2000 та Garmin Marine. Безкоштовний додаток ActiveCaptain на сумісному смартфоні або планшеті забезпечує постійний доступ до оновлень програмного забезпечення, смартфункцій тощо.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.