Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5”

25.01.2023

Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5”

Компанія Garmin, найінноваційніший і найвідоміший у світі виробник морської електроніки, оголосила про оновлення 6.5-дюймових моделей морських динаміків серії EL від бренду Fusion®. Вони як і раніше створюватимуть для свого власника високоякісний звук за помірною ціною й надалі додатково матимуть водонепроникний поліпропіленовий конус (IMPP) для ще чіткішого звучання. Конус IMPP тепер застосовується для всіх моделей серії EL.

У серії морських динаміків Fusion EL гармонійно поєднались функціональність та стиль. Нещодавно для лінійки була запроваджена опція нової решітки Sports Grey на радіатор, раніше доступної лише для моделей з RGB-підсвічуванням. Усі три варіанти кольорів решіток легко замінюються та створюють унікальні акценти в естетиці човна. Динаміки ідеально підходять для встановлення на борту човнів з обмеженою глибиною монтажу, оскільки для інсталяції вимагають лише 43-міліметрового отвору. Варто зазначити, що пристрої забезпечують незрівнянну якість звуку, як для 6.5-дюймових динаміків.

Відмінна якість звуку рік за роком

Акустичні системи Fusion EL створені для довготривалого використання сезон за сезоном, тому вони отримали рівень захисту від води IP65 і відповідають міжнародним стандартам міцності для захисту від суворого впливу морських чинників, таких як соляний туман або ультрафіолетове випромінювання. Серія Fusion EL виготовлена з високоякісних матеріалів та має найкращі акустичні технології. Ці морські динаміки виглядають так само неперевершено, як і звучать.

Відмінна якість звуку рік за роком

Максимальна акустична продуктивність

Інтегруйте акустику Fusion EL в єдину мережу зі стереосистемою, що має функцію DSP (наприклад, Fusion RA210), а також з морськими підсилювачами серії Fusion Signature. Так ви отримаєте оптимізоване кришталево-чисте звучання для кожної окремої аудіозони. Створивши комплексну акустичну систему на своєму човні, яхтсмени зможуть високо оцінити неперевершений преміальний звук, а також простоту налаштувань і встановлення.

У серії Fusion EL є моделі з підсвічування RGB, яке допомагає створити незабутню атмосферу свята на борту. Динаміки з підсвічуванням доступні лише у спортивній версії з сірою решіткою. Для повного керування яскравістю, світловим режимом (статичним або динамічним) та швидкістю зміни кольорів з будь-якого місця на борту потрібен пульт дистанційного керування.Повернення до списку

Актуальні новини

Для багатьох годинників та велокомп’ютерів Garmin доступне оновлення ПЗ 08.09.2023 Для багатьох годинників та велокомп’ютерів Garmin доступне оновлення ПЗ
Також розширено асортимент нейлонових ремінців Garmin UltraFit, відомих своєю легкістю та зручною посадкою.
Garmin представила серію розумних годинників Venu 3 01.09.2023 Garmin представила серію розумних годинників Venu 3
Зустрічайте особистого тренера на зап'ясті. Venu 3 сповнений персоналізованих метрик для відстеження здоров’я та численних нових функцій.
Bucha Race 2023: наші вітання Олексію Кочіну зі здобуттям першості  в абсолютній категорії 16.08.2023 Bucha Race 2023: наші вітання Олексію Кочіну зі здобуттям першості в абсолютній категорії
13 серпня в Бучі відбулися велозмагання Bucha Race 2023 на підтримку ЗСУ.