GPS-годинники Enduro для ультрадовгих дистанцій забезпечують до 1 року роботи в економічному режимі батареї

07.05.2021

В наявності GPS-годинники для спортсменів Enduro з ультрадовгою автономною роботою. Це найбільш енергоефективні мультиспортивні годинники від Garmin, створені для атлетів, які долають або готуються подолати супердовгі дистанції. Пристрої Enduro оснащені склом Power GlassTM, яке дозволяє йому підзаряджатись від сонця, щоб подовжити час роботи батареї до 65 днів в режимі розумного годинника та 1 року в економічному режимі роботи батареї (детальну інформацію щодо часу роботи дивіться в описі та у характеристиках Garmin Enduro). Пристрої пропонують найсучасніші тренувальні функції та інструменти контролю здоров’я, щоб кожен спортсмен міг тренуватися на піку своєї форми.

GPS-годинник Enduro з чорним титановим корпусом та ремінцем UltraFit

GPS-годинник Enduro з сірим сталевим корпусом та ремінцем UltraFit


Створений для найдовших гонок, Enduro пропонує тижні автономної роботи, міцний та легкий дизайн, а також розширений комплекс тренувальних функцій

Новий годинник для спортсменів Enduro має міцний та легкий дизайн з нейлоновим ремінцем UltraFit. Для користувачів, яким важлива максимально легка вага, передбачена модель з титановим безелем навколо екрану з DLC-покриттям. Бігуни та велосипедисти можуть швидко оптимізувати роботу усіх програм та вимкнути певні функції, щоб подовжити роботу батареї свого годинника до максимуму. Повна зарядка дасть 70 годин безперервної роботи в режимі GPS та 80 годин за умови підзарядки від сонця.


Новий годинник для спортсменів Enduro має міцний та легкий дизайн з новим нейлоновим ремінцем UltraFit

Тренування нового рівня

Годинники Enduro мають декілька нових інструментів для тренувань та відновлення, розроблених спеціально для умов довготривалих перегонів:

  • VO2 Max для кросового бігу. Традиційно показує рівень фізичної підготовки з огляду на серцево-судинну систему, тепер ще й з автоматичним коригуванням відповідно до умов трейлу. VO2 max також коригується в залежності від спеки та умов високогір’я.

  • ClimbProTM. В реальному часі отримайте інформацію про поточні та майбутні підйоми включно з ухилом, дистанцією та набором висоти за допомогою вбудованої програми для планування підйомів. Щоб забезпечити спортсменам додаткову безпеку та інформованість, функція ClimbPro показує інформацію про спуски.

  • Таймер відпочинку. Скористайтесь новою програмою Ultrarun з таймером активності для реєстрації часу, який ви провели в пунктах допомоги.

  • Гірський велосипед. Відстежуйте деталі кожної MTB поїздки зі спеціалізованими метриками для велоспорту у горах, а також показниками grit та flow для оцінки рівня складності трейла та для відстеження часу спуска. З кожною поїздкою, працюючи над покращенням цих даних, ви покращуєте свої результати.

  • Відновлення. Щоб залишатись у формі, дуже важливо у періоди між тренуваннями давати організму достатньо часу на відновлення. Після кожного тренування вбудована функція рекомендацій підкаже, скільки необхідно відпочити перед наступним інтенсивним тренуванням, враховуючи дані здоров’я та сну.

  • Рекомендовані тренування. Пристрій надає рекомендовані бігові та велосипедні тренування для вашого рівня фізичної підготовки на основі показників статусу тренування та тренувального навантаження.


Годинники Enduro мають декілька нових інструментів для тренувань та відновлення, розроблених спеціально для умов довготривалих перегонів

Щоденне стеження за здоров’ям

Enduro пропонує інноваційні інструменти для контролю самопочуття та здоров’я, включно з високоточним вбудованим датчиком серцевого ритму та пульсоксиметром Pulse Ox, які дозволяють відстежувати процес акліматизації на висоті та отримувати розширені дані сну. Пристрій також оснащений ексклюзивною функцією Body BatteryTM для визначення рівня енергетичних резервів в організмі, щоб ви могли краще спланувати періоди активності й відпочинку.

Залишайтесь на зв’язку навіть у місцях, де він відсутній

Куди б не привів вас маршрут, ви не втратите зв’язок зі світом, тому що годинник Enduro укомплектований навігаційними та інтелектуальними функціями, включно з підтримкою декількох глобальних навігаційних систем для складної місцевості, альтиметром для відстеження висоти, барометром для спостереження за погодою та тривісним електронним компасом.

При спільному використанні годинника Enduro та супутникового комунікатора inReach® Mini користувачі можуть швидко відправляти та отримувати повідомлення на своє зап’ястя, а також обмінюватись з рідними та близькими своїм місцеположенням, за яким вони можуть стежити, навіть під час довготривалих перегонів або тренувальних сесій на місцевості без стільникового покриття. Легкий та компактний комунікатор inReach Mini легко кріпиться до елементів одягу або спорядження. На додаток до двостороннього обміну повідомленнями та координатами, inReach Mini дозволяє відправляти інтерактивні SOS повідомлення. При активації функції SOS повідомлень оператор відстежить місцеположення пристрою, сповістить місцеві рятувальні служби та буде на зв’язку з вашими екстреними контактами, допоки проблема не буде вирішена.
Повернення до списку

Актуальні новини

Для багатьох годинників та велокомп’ютерів Garmin доступне оновлення ПЗ 08.09.2023 Для багатьох годинників та велокомп’ютерів Garmin доступне оновлення ПЗ
Також розширено асортимент нейлонових ремінців Garmin UltraFit, відомих своєю легкістю та зручною посадкою.
Garmin представила серію розумних годинників Venu 3 01.09.2023 Garmin представила серію розумних годинників Venu 3
Зустрічайте особистого тренера на зап'ясті. Venu 3 сповнений персоналізованих метрик для відстеження здоров’я та численних нових функцій.
Bucha Race 2023: наші вітання Олексію Кочіну зі здобуттям першості  в абсолютній категорії 16.08.2023 Bucha Race 2023: наші вітання Олексію Кочіну зі здобуттям першості в абсолютній категорії
13 серпня в Бучі відбулися велозмагання Bucha Race 2023 на підтримку ЗСУ.