Кошик порожній

Обновление Garmin Mobile XT v5

Обновление Garmin Mobile XT v5 29.09.2008

Компания Garmin выпустила очередное, пятое по счету, бесплатное обновление для своего продукта Garmin's Mobile XT для PDA и смартфонов с GPS. Интерфейс и отображение карт были улучшены на манер последних версий автомобильных навигаторов, таких как nuvi 2x5 и nuvi 7x5. Программой отображаются скоростные ограничения, трафик движения, но хочется особенно отметить наличие нового сервиса "Garmin Online".

В предыдущих версиях Garmin Mobile XT уже были трафик, погода. К этому списку v5 добавляет расписание аэропортов и доступ к фотографиям Panoramio (банк фотографий с привязкой к карте). Совершенно новым является появление сервиса "Google Search". Напечатав свой запрос в навигаторе, как на домашнем компьютере, вы получите от  серверов Google список совпадений по запрашиваемым данным с адресами, телефонами и  GPS-координатами объекта. Вероятно, с этой новой функцией преимущество Garmin перед другими PDA будет подавляющим.

Скачать обновление можно по этой ссылке.

По материалам GPSclub.ru

Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.