Кошик порожній

Garmin оголошує оновлення програмного забезпечення для низки своїх розумних годинників

06.06.2023


Garmin оголосила про оновлення програмного забезпечення та функцій для деяких розумних годинників: Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Forerunner®, Instinct® 2 та MARQ® (Gen 2). Встановлюйте нові версії ПЗ та отримайте більше можливостей від свого гаджета.

Що нового

  • Бігова динаміка на зап'ясті: інформація про частоту кроків, довжину кроку, час контакту з землею та інші дані тепер доступні на вашому зап’ясті без використання нагрудного кардіомонітора.
  • Коефіцієнт навантаження: відстежуйте співвідношення короткострокового та середньострокового навантаження, щоб залишатись у формі та уникати невдач.
  • Нова активність біг з перешкодами: на змаганнях з перешкодами записуйте загальний час тренування, кількість перешкод, частоту серцебиття, а також час, витрачений на бігових сегментах та сегментах з перешкодами під час проходження дистанції.
  • Покращена акліматизація: відстежуйте акліматизацію до висоти у відсотках та отримуйте інформацію про те, як організм реагує на поточну висоту над рівнем моря.
  • Цільовий адаптивний тренінг для велоспорту: отримуйте щоденні рекомендовані тренування, розроблені на цілий тиждень, безпосередньо на свій сумісний розумний годинник. Тренування адаптуються відповідно до продуктивності велосипедиста та вимог майбутніх спортивних змагань, внесених до календаря Garmin Connect™.

Безкоштовні оновлення програмного забезпечення почали надходити на сумісні годинники Garmin. Встановити нові версії ПЗ можна увімкнувши автоматичне оновлення на своєму пристрої або за допомогою програми Garmin Express™ для ПК. Переглянути список функцій для сумісних пристроїв можна за посиланням.Повернення до списку

Актуальні новини

Для багатьох годинників та велокомп’ютерів Garmin доступне оновлення ПЗ 08.09.2023 Для багатьох годинників та велокомп’ютерів Garmin доступне оновлення ПЗ
Також розширено асортимент нейлонових ремінців Garmin UltraFit, відомих своєю легкістю та зручною посадкою.
Garmin представила серію розумних годинників Venu 3 01.09.2023 Garmin представила серію розумних годинників Venu 3
Зустрічайте особистого тренера на зап'ясті. Venu 3 сповнений персоналізованих метрик для відстеження здоров’я та численних нових функцій.
Bucha Race 2023: наші вітання Олексію Кочіну зі здобуттям першості  в абсолютній категорії 16.08.2023 Bucha Race 2023: наші вітання Олексію Кочіну зі здобуттям першості в абсолютній категорії
13 серпня в Бучі відбулися велозмагання Bucha Race 2023 на підтримку ЗСУ.