Garmin оголошує оновлення програмного забезпечення для низки своїх розумних годинників

06.06.2023


Garmin оголосила про оновлення програмного забезпечення та функцій для деяких розумних годинників: Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Forerunner®, Instinct® 2 та MARQ® (Gen 2). Встановлюйте нові версії ПЗ та отримайте більше можливостей від свого гаджета.

Що нового

  • Бігова динаміка на зап'ясті: інформація про частоту кроків, довжину кроку, час контакту з землею та інші дані тепер доступні на вашому зап’ясті без використання нагрудного кардіомонітора.
  • Коефіцієнт навантаження: відстежуйте співвідношення короткострокового та середньострокового навантаження, щоб залишатись у формі та уникати невдач.
  • Нова активність біг з перешкодами: на змаганнях з перешкодами записуйте загальний час тренування, кількість перешкод, частоту серцебиття, а також час, витрачений на бігових сегментах та сегментах з перешкодами під час проходження дистанції.
  • Покращена акліматизація: відстежуйте акліматизацію до висоти у відсотках та отримуйте інформацію про те, як організм реагує на поточну висоту над рівнем моря.
  • Цільовий адаптивний тренінг для велоспорту: отримуйте щоденні рекомендовані тренування, розроблені на цілий тиждень, безпосередньо на свій сумісний розумний годинник. Тренування адаптуються відповідно до продуктивності велосипедиста та вимог майбутніх спортивних змагань, внесених до календаря Garmin Connect™.

Безкоштовні оновлення програмного забезпечення почали надходити на сумісні годинники Garmin. Встановити нові версії ПЗ можна увімкнувши автоматичне оновлення на своєму пристрої або за допомогою програми Garmin Express™ для ПК. Переглянути список функцій для сумісних пристроїв можна за посиланням.Повернення до списку

Актуальні новини

Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.
Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.