Garmin запускає оновлення програмного забезпечення для деяких розумних годинників

07.12.2023

Garmin запускає оновлення програмного забезпечення для низки розумних годинників


Garmin оголосила про оновлення програмного забезпечення та функцій для смартгодинників Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Forerunner®, Venu® 3 та інших. Дізнавайтесь більше про своє тіло та отримайте більше даних, щоб підняти якість тренувань на вищий рівень.

Що нового

Виявлення періодів дрімоти: автоматично відстежуйте та реєструйте денний сон. Дізнавайтесь, яку користь він приносить організму, а також рекомендований час та тривалість сну.

Температура шкіри: якщо ви не знімаєте годинник перед сном, поспостерігайте, як середня температура шкіри змінюється з часом, що може бути пов'язано з нещодавньою активністю, навколишньою обстановкою, потенційним захворюванням тощо.

Удосконалений моніторинг енергії Body Battery™: отримайте більше персональних даних про те, як сон, відпочинок, повсякденна діяльність та стрес впливають на ваш рівень енергії. Щовечора отримуйте зведення про використання енергії протягом дня.

Динаміка бігу на зап'ясті: вимірюйте ключові бігові показники, на кшталт частоти кроків, довжини кроку, часу контакту з землею та інші, щоб покращити свою бігову форму.

Потужність бігу на зап'ясті: керуйте зусиллями та налаштовуйте тренування на основі даних про енергію, яку тіло витрачає під час бігу.

Вдосконалений профіль «Лижі»: годинник веде безперервний запис всієї активності, навіть коли ви підіймаєтесь на підіймачі та спускаєтесь, щоб отримати точніший запис таких показників, як частота серцебиття, час активності та висота над рівнем моря.

Перегляд зображень на екрані годинника: власники сумісних смартфонів Android™ тепер можуть переглядати повідомлення з фотографіями на екрані годинника.

Покращений застосунок Face It™: додавайте більше даних та отримайте більше можливостей для налаштування циферблатів для свого годинника за допомогою програми Face It у магазині Connect IQ™.

Безкоштовні оновлення програмного забезпечення почали надходити на сумісні пристрої Garmin. Оновити свій розумний годинник можна за допомогою автоматичного оновлення, увімкнувши його у налаштуваннях гаджета або за допомогою програми Garmin Express™ для ПК. Переглянути повний список функцій останнього випуску програмного забезпечення можна за цим посиланням.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими 22.02.2024 Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими
Новинки у сімействі Forerunner генерують для любителів бігу особисті плани тренувань, надають інформацію про стан здоров'я та відстежують більше спортивних показників.
Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70 19.02.2024 Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70
За допомогою технології Garmin RapidReturn пристрій передає зображення в реальному часі на глибині до 300 метрів.
Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3 14.02.2024 Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3
Великий сенсорний екран, незрівнянна чіткість, кращий зв'язок та більше контролю за штурвалом.