Кошик порожній

Garmin представляє педалі Rally

31.03.2021

Компанія Garmin анонсувала серію датчиків потужності Rally™. Спеціально розроблені компактні педалі вимірюють загальну потужність, каденс та вдосконалену велодинаміку, включаючи розподіл потужності лівої/ правої ноги, фазу потужності та багато іншого у будь-якій поїздці — від шосе до гір чи гравію.


Garmin Rally - педалі, що забезпечують надійні вимірювання потужності та динаміку руху на велосипеді


"Ми знаємо, що велосипедисти щодня тренуються для поліпшення своїх показників, і ми створили надійний датчик потужності, щоб допомогти їм досягти своїх цілей", - сказав Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з міжнародних продажів. "Ці педалі пройшли ретельне тестування. Вони мають чудовий дизайн і забезпечують дані, на які гонщики можуть покластися, щоб підняти свою підготовку на новий рівень".

Паверметри Rally пропонуються у комплектах з одним і двома датчиками:

  • Rally RS100 і Rally RS200 розроблені для шосейних велосипедів і сумісні з шипами SHIMANO SPD-SL;
  • Rally XC100 і Rally XC200 розроблені для кроскантрійних велосипедів і сумісні з шипами SHIMANO SPD;
  • Rally RK100 і Rally RK200 розроблені для шосейних велосипедів і сумісні з шипами LOOK KEO.

Вимірювачі потужності Rally з датчиками, розміщеними в педалях, забезпечують надійні й точні дані під час кожної тренувальної сесії. За допомогою подвійних датчиків Rally RK200, Rally RS200 та Rally XC200 велосипедисти можуть бачити показники даних правої та лівої ніг незалежно. Вимірюючи каденс, загальну потужність, розподіл потужності лівої/ правої ноги та вдосконалену велодинаміку, подвійні датчики показують велосипедистам, як і де вони виробляють потужність, щоб допомогти їм зрозуміти їхні сильні та слабкі сторони та покращити педалювання. Вони також відстежують час, проведений сидячи і стоячи, щоб гонщики могли оцінити ефективність позиції та прикладання зусилля на педалі для забезпечення належного положення шипів.

Garmin Rally - педалі, що забезпечують надійні вимірювання потужності та динаміку руху на велосипеді

Моделі з одним датчиком — Rally RK100, Rally RS100 і Rally XC100 — використовують дані лівої педалі та вимірюють каденс і потужність. За необхідності можна легко вдосконалити систему до варіанту з двома датчиками.

Гонщики можуть отримати максимум від своїх тренувань, сполучивши датчики потужності Rally із сумісними велокомп'ютерами Edge® та мобільним додатком Garmin Connect™ для легкого завантаження даних та оновлення програмного забезпечення. Паверметри Rally також сумісні з популярними тренувальними платформами для закритих приміщень, включаючи додаток Tacx Training, Zwift, TrainerRoad тощо.1

Ці педалі встановлюються так само як будь-які інші, їх можна швидко міняти між велосипедами. Rally забезпечують до 120 годин автономної роботи, що дозволяє гонщикам тренуватися тижнями або, навіть, місяцями. Щоб велосипедисти їздили цілий рік по шосе та бездоріжжю, осі педалей передбачають легку заміну між різними корпусами педалей Rally.2

1Необхідне сполучення педалей з мобільним додатком.
2Комплект корпусу педалей продається окремо.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.