Garmin представила серію розумних годинників Venu 3

01.09.2023

Garmin представила серію розумних годинників Venu 3


Нові GPS-годинники Venu® 3 та Venu 3S від Garmin спеціально розроблені для того, аби швидше провести вас до ваших цілей, які стосуються здоров’я та фітнесу. З барвистим сенсорним дисплеєм AMOLED, довготривалою автономною роботою та величезною кількістю функцій новинки допоможуть отримати більш розгорнуте уявлення про загальний стан вашого здоров’я. У серії Venu 3 з’явився новий режим інвалідного візка, який дозволяє відстежувати поштовхи замість звичайних кроків, а також виконувати спеціальні тренування, адаптовані до інвалідних візків. За допомогою вбудованого динаміка та мікрофона можна приймати та здійснювати телефонні виклики на годиннику, підключивши його до сумісного смартфона Apple® або Android™. Серія Venu 3 доступна у двох варіантах розміру й підходить для цілодобового носіння. Пристрої забезпечують до 14 днів автономної роботи, й оскільки їх не потрібно заряджати щовечора, користувач може цілодобово спостерігати за параметрами свого здоров'я, а також отримати повніше уявлення про рівень стресу протягом дня та енергії у тілі з показником Body Battery™. Крім того, серія Venu 3 отримала нові персоналізовані функції для тренування сну та відстеження періодів дрімоти.

«Немає значення, яким шляхом ви прямуєте до здоров'я та фітнесу — Venu 3 готовий підтримати вас на кожному кроці. Коли ви хочете повністю розслабитись, плануєте складне тренування чи готуєтесь до особистого рекорду на майбутній гонці, захопливі нові функції серії Venu 3 забезпечать вас великою кількістю персоналізованих даних і допоможуть краще розуміти своє тіло». - Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних продажів споживачам.

Нові функції

 • Тренер сну: годинник надає оцінку вашого сну та персоналізовані поради стосовно його тривалості, відстежує різні фази сну, періоди дрімання та інші ключові показники, такі як насичення крові киснем та стан варіабельності серцевого ритму (HRV).
 • Ранковий звіт: щоранку після пробудження користувач отримує огляд сну, відновлення, стану ВСР та іншу інформацію. Ранковий звіт можна налаштовувати відповідно до своїх інтересів.
 • Виявлення періодів дрімоти: годинник автоматично відстежує час дрімоти, щоб ви могли бачити, яку користь вона приносить організму, а також рекомендований час і тривалість сну.
 • Покращений показник Body Battery: дозволяє відстежувати рівень енергії у тілі протягом дня, щоб підібрати найкращий час для активності й відпочинку. Ви зможете краще розуміти, як сон, денний відпочинок, щоденна активність та рівень стресу впливають на вашу енергію.
 • Новий режим інвалідного візка: дозволяє відстежувати поштовхи під час руху на інвалідному візку та отримувати сповіщення про перепади ваги при балансуванні. Також годинник пропонує спеціальні спортивні програми й тренування для користувачів інвалідних візків. При створенні нових функцій алгоритми деяких наявних функцій були змінені, щоб підвищити точність ключових даних для людей, що використовують інвалідні візки.
 • Ефективність тренувань і час відновлення: забезпечує краще розуміння того, як кожне тренування впливає на організм і скільки часу йому потрібно для відновлення, перш ніж прийняти новий виклик.
 • Рівень відчутного навантаження: записуйте, наскільки складним було тренування і як ви себе почували.
 • Створення інтервалів: створюйте інтервальні тренування для бігу та їзди на велосипеді прямо на годиннику.
 • Режим «Медитація»: виконуйте медитацію з підказками, щоб зменшити стрес і тривожність.
 • Вбудований динамік і мікрофон: здійснюйте та приймайте телефонні виклики прямо на годиннику (у парі з сумісним смартфоном) та відповідайте на текстові повідомлення за допомогою голосового асистента. Власники телефонів на базі Android можуть переглядати фотоповідомлення та відповідати на текстові повідомлення за допомогою клавіатури на годиннику.
 • Два розміри шрифту: обирайте між дрібним та великим розміром шрифту, щоб зручно переглядати розумні сповіщення, тренувальні метрики та інші дані.

Серія Garmin Venu 3


Для гуру здоров'я

Завдяки великій кількості вичерпних даних для спостереження за здоров'ям та самопочуттям Venu 3 дає змогу побачити повну картину фізичної форми та стану здоров'я свого власника, допомагаючи йому бути бадьорим та сильним. Багатоденна автономна робота означає, що годинник не потрібно ставити на зарядку щовечора, а до необхідних функцій можна отримати доступ у будь-який момент. Серія Venu 3 вимірює частоту серцевих скорочень, дихання, насичення крові киснем, рівень стресу та рівень енергії в тілі вдень та вночі. Під час сну Venu 3 записує варіабельність серцевого ритму, забезпечуючи для вас глибше розуміння стану свого здоров'я.
До і після подорожі електронний путівник по зміні часових поясів надасть поради для швидшої адаптації до нового часового поясу. Новий профіль «медитація» проведе через вправи з медитації та запропонує аудіорелаксацію або мантри усвідомленості, які допоможуть заспокоїтись та зменшити тривожність.

Для завзятих спортсменів

З більше ніж 30 спортивними програмами, серед яких біг, плавання у відкритій воді та їзда на велосипеді, серія Venu 3 піклується про те, щоб ваша активність була різноплановою. Попередньо встановлені анімовані тренування для силових вправ, HIIT, пілатесу та йоги відображаються на екрані розумного годинника так, щоб їх зручно було дотримуватись. Venu 3 тепер має режим для користувачів в інвалідному візку з персоналізованими метриками, шістьма спеціальними спортивними додатками, а також власною спільнотою та нагородами у Garmin Connect. До речі, про Garmin Connect: у програмі можна створювати власні тренування з понад 1600 вправ і відправити їх на розумний годинник. А якщо вам треба підготуватися, наприклад, до забігу на 5, 10 або 21 км, скористайтесь безкоштовними адаптивними тренувальними планами Garmin Coach від професійних тренерів. Інтервальні тренування для бігу або їзди на велосипеді тепер також можна створювати на своєму годиннику. На додачу до щоденних кроків, спалених калорій та пройдених поверхів, Venu 3 записує хвилини помірної та високої інтенсивності, а також VO2max. Щобільше, велосипедисти, за умови підключення пристрою до сумісного вимірювача потужності або велотренажера, можуть отримати інформацію про потужність, що відображається у ватах.

Для тих, хто постійно у русі

З серією Venu 3, яка обладнана вбудованим динаміком, ви можете не тільки здійснювати та приймати дзвінки безпосередньо на смартгодиннику, але й отримувати електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення, коли пристрій підключений до сумісного смартфона. Разом з цим два розміри шрифту на вибір роблять перегляд інформації на дисплеї комфортнішим. Функції безпеки та відстеження забезпечують більше спокою на спортивних заняттях: виявлення інцидентів активується вручну або автоматично для обраних активностей на свіжому повітрі, після чого поточні координати передаються вашим контактам для екстреного зв’язку. Під час тренувань на вулиці можна зручно оплачувати покупки за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay. Користувачі, які не уявляють заняття спортом без музики, мають змогу завантажити на годинник пісні та плейлисти зі Spotify, Amazon Music та Deezer (потрібна підписка) та слухати їх без смартфона. Також можна завантажувати додатки, циферблати та інші корисні доповнення з магазину Connect IQ Store одразу на смартгодинник, щоб налаштувати його відповідно до своїх вподобань.

Зовнішня конструкція Venu 3 складається з легкого безеля з нержавіючої сталі, 1,4-дюймового сенсорного дисплея, вкритого Corning Gorilla Glass 3, та силіконового ремінця. Пристрій доступний у кольорах білий камінь/сріблястий та чорний/сланцевий. Менша модель Venu 3S оснащена 1,2-дюймовим сенсорним дисплеєм та доступна у кольорах: гравієвий сірий/сланцевий, сіро-зелена шавлія/сріблястий, французький сірий/золотавий, легкий рожевий/золотавий та слонова кістка/золотавий.
Повернення до списку

Актуальні новини

Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.
Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.