Garmin представляє пульсометр HRM-Fit, розроблений для жінок

10.01.2024

Garmin представляє пульсометр HRM-Fit, розроблений для жінок

Компанія Garmin представляє HRM-Fit™, найновіший пульсометр, створений для жінок-спортсменок. За допомогою двох спеціальних кліпс датчик кріпиться до спортивних бюстгальтерів середньої та високої підтримки, забезпечуючи комфорт у носінні та точний збір даних про частоту серцебиття в режимі реального часу. Це універсальний кардіомонітор, який відмінно підходить для використання на пробіжках, велотренуваннях, сесіях HIIT та під час багатьох інших активностей.

"HRM-Fit — це високоточний тренувальний інструмент, розроблений з особливою увагою до комфорту наших клієнток. Вирушаючи на пробіжку або на групове заняття з HIIT, ви можете легко прикріпити його до нижньої стрічки свого спортивного бюстгальтера, щоб отримувати точні дані про хід тренування й частоту серцевих скорочень, а також краще розуміти своє тіло й вплив тренувань на нього".
Сьюзан Лайман, віцепрезидент Garmin з глобального споживчого маркетингу.

Комфортний дизайн

HRM-Fit дає змогу вільно рухатись та не хвилюватись через рясне потовиділення. Датчик легко кріпиться до спортивних бюстгальтерів середньої та високої підтримки, зокрема від відомих брендів, таких як adidas®, Athleta, NOBULL, Under Armour® тощо, не ковзає та забезпечує найвищий комфорт у носінні.

Більша віддача від тренувань

HRM-Fit використовує популярні тренувальні інструменти, щоб допомогти спортсменкам розширити межі своїх можливостей.

Підключення: передача точних даних про частоту серцевих скорочень та продуктивність в режимі реального часу на сумісні смартгодинники Garmin і велокомп'ютери Edge®, сумісне фітнес-обладнання, додаток Tacx Training™ тощо.

Сумісність з різними видами спорту: точне вимірювання частоти серцевих скорочень під час бігу, їзди на велосипеді (на вулиці та у приміщенні), силових тренувань, HIIT, фітнес-занять та інших активностей. Якщо користувачка тимчасово зніме розумний годинник та залишить його поза межами дії пульсометра, HRM-Fit збереже усі дані, а потім надішле їх на годинник, як тільки повернеться у радіус сполучення з ним.

Біг у приміщенні: відстеження темпу та відстані на сумісному годиннику Garmin під час тренування на біговій доріжці або на стадіоні у закритому приміщенні.

Моніторинг активності: без сполучення з годинником HRM-Fit фіксує кроки, спалені калорії, хвилини інтенсивності та частоту серцебиття протягом дня, а також оновлює дані для усіх сумісних пристроїв Garmin у програмі Garmin Connect™.

Бігова динаміка: реєструє баланс часу контакту ступнів з землею, частоту кроків, довжину кроку та інші дані — у поєднанні з сумісним розумним годинником Garmin.

HRM-Fit працює до 1 року без підзарядки, пульсометр доступний для замовлення у магазині garmin.ua.
Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.