Garmin представляє пульсометр HRM-Fit, розроблений для жінок

10.01.2024

Garmin представляє пульсометр HRM-Fit, розроблений для жінок

Компанія Garmin представляє HRM-Fit™, найновіший пульсометр, створений для жінок-спортсменок. За допомогою двох спеціальних кліпс датчик кріпиться до спортивних бюстгальтерів середньої та високої підтримки, забезпечуючи комфорт у носінні та точний збір даних про частоту серцебиття в режимі реального часу. Це універсальний кардіомонітор, який відмінно підходить для використання на пробіжках, велотренуваннях, сесіях HIIT та під час багатьох інших активностей.

"HRM-Fit — це високоточний тренувальний інструмент, розроблений з особливою увагою до комфорту наших клієнток. Вирушаючи на пробіжку або на групове заняття з HIIT, ви можете легко прикріпити його до нижньої стрічки свого спортивного бюстгальтера, щоб отримувати точні дані про хід тренування й частоту серцевих скорочень, а також краще розуміти своє тіло й вплив тренувань на нього".
Сьюзан Лайман, віцепрезидент Garmin з глобального споживчого маркетингу.

Комфортний дизайн

HRM-Fit дає змогу вільно рухатись та не хвилюватись через рясне потовиділення. Датчик легко кріпиться до спортивних бюстгальтерів середньої та високої підтримки, зокрема від відомих брендів, таких як adidas®, Athleta, NOBULL, Under Armour® тощо, не ковзає та забезпечує найвищий комфорт у носінні.

Більша віддача від тренувань

HRM-Fit використовує популярні тренувальні інструменти, щоб допомогти спортсменкам розширити межі своїх можливостей.

Підключення: передача точних даних про частоту серцевих скорочень та продуктивність в режимі реального часу на сумісні смартгодинники Garmin і велокомп'ютери Edge®, сумісне фітнес-обладнання, додаток Tacx Training™ тощо.

Сумісність з різними видами спорту: точне вимірювання частоти серцевих скорочень під час бігу, їзди на велосипеді (на вулиці та у приміщенні), силових тренувань, HIIT, фітнес-занять та інших активностей. Якщо користувачка тимчасово зніме розумний годинник та залишить його поза межами дії пульсометра, HRM-Fit збереже усі дані, а потім надішле їх на годинник, як тільки повернеться у радіус сполучення з ним.

Біг у приміщенні: відстеження темпу та відстані на сумісному годиннику Garmin під час тренування на біговій доріжці або на стадіоні у закритому приміщенні.

Моніторинг активності: без сполучення з годинником HRM-Fit фіксує кроки, спалені калорії, хвилини інтенсивності та частоту серцебиття протягом дня, а також оновлює дані для усіх сумісних пристроїв Garmin у програмі Garmin Connect™.

Бігова динаміка: реєструє баланс часу контакту ступнів з землею, частоту кроків, довжину кроку та інші дані — у поєднанні з сумісним розумним годинником Garmin.

HRM-Fit працює до 1 року без підзарядки, пульсометр доступний для замовлення у магазині garmin.ua.
Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими 22.02.2024 Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими
Новинки у сімействі Forerunner генерують для любителів бігу особисті плани тренувань, надають інформацію про стан здоров'я та відстежують більше спортивних показників.
Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70 19.02.2024 Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70
За допомогою технології Garmin RapidReturn пристрій передає зображення в реальному часі на глибині до 300 метрів.
Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3 14.02.2024 Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3
Великий сенсорний екран, незрівнянна чіткість, кращий зв'язок та більше контролю за штурвалом.