Garmin представляє компактну морську стереосистему Apollo WB675 з чотирма незалежними аудіозонами на борту

03.02.2023

Garmin представляє компактну морську стереосистему Apollo WB675 з чотирма незалежними аудіозонами на борту


Компанія Garmin оновлює серію розважальних морських стереосистем Apollo™ від бренду Fusion релізом моделі Apollo WB675. Незважаючи на компактний дизайн, розроблений для максимальної економії місця на приладовій панелі, система пропонує першокласні аудіотехнології та можливість насолодитись преміальним звучанням з чотирьох окремих аудіозон на борту судна.

Доповніть приємні моменти першокласним звуком

Apollo WB675 — це вдосконалена морська стереосистема з найсучаснішими технологіями для поціновувачів високоякісного звуку на своєму катері.

  • Налаштування аудіозон: технологія Multi-Zone™ дозволяє встановити чотири незалежні аудіозони, налаштувати кожну з них окремо та здійснювати повний контроль над стереосистемою та зонами за допомогою дротового блоку дистанційного керування Fusion, сумісного МФД, морського годинника Garmin чи іншого сумісного пристрою.
  • Економія простору на приладовій панелі: завдяки компактній конструкції WB675 можна легко розмістити всередині кермової установки, у бардачку або в іншому закритому місці, прихованому з поля зору, забезпечивши максимальний вільний простір на приладовій панелі.
  • Потокова передача високоякісного звуку: WB675 підтримує потокову передачу аудіо по Wi-Fi® у форматі lossless за допомогою технології Apple AirPlay® 2 з сумісного пристрою Apple1.

Новий продукт, та сама технологія і довговічність

Apollo WB675 оснащена інноваційною технологією цифрової обробки сигналів (DSP), яка оптимізує аудіосигнал, що подається на систему Fusion, забезпечуючи неперевершену якість звуку на всіх рівнях гучності в будь-якому середовищі.

Створена для роботи в екстремальних погодних умовах, стереосистема WB675 пройшла суворі випробування на стійкість до впливу соляного туману, ультрафіолетового випромінювання, вологи та перепаду температур, які можуть спричинити механічні пошкодження, тому вона служитиме максимально довго.

1Сумісність зі смартфонами та планшетами Apple і Apple MacBook з чіпами M1 або M2, для яких потрібне підключення до МФД Garmin із підтримкою Wi-Fi або окремого роутера Wi-Fi.
Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE 23.03.2023 Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE
У новинках запроваджено довший час автономної роботи, кращу точність позиціювання та супутникову комунікаційну технологію inReach у моделі GPSMAP 67і.
Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році! 21.03.2023 Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!
Щиро дякуємо нашим партнерам та компанії Garmin за підтримку! Разом ми сильні!
Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях 17.03.2023 Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях
Колекція Lily – Sport Edition доповнюється свіжим варіантом з безелем кольору кремове золото, рожевим корпусом та силіконовим ремінцем, а до сімейства Lily – Classic Edition приєднується модель з безелем кремове золото, сірим корпусом та ремінцем з італійської шкіри.