Кошик порожній

Garmin представляє компактну морську стереосистему Apollo WB675 з чотирма незалежними аудіозонами на борту

03.02.2023

Garmin представляє компактну морську стереосистему Apollo WB675 з чотирма незалежними аудіозонами на борту


Компанія Garmin оновлює серію розважальних морських стереосистем Apollo™ від бренду Fusion релізом моделі Apollo WB675. Незважаючи на компактний дизайн, розроблений для максимальної економії місця на приладовій панелі, система пропонує першокласні аудіотехнології та можливість насолодитись преміальним звучанням з чотирьох окремих аудіозон на борту судна.

Доповніть приємні моменти першокласним звуком

Apollo WB675 — це вдосконалена морська стереосистема з найсучаснішими технологіями для поціновувачів високоякісного звуку на своєму катері.

  • Налаштування аудіозон: технологія Multi-Zone™ дозволяє встановити чотири незалежні аудіозони, налаштувати кожну з них окремо та здійснювати повний контроль над стереосистемою та зонами за допомогою дротового блоку дистанційного керування Fusion, сумісного МФД, морського годинника Garmin чи іншого сумісного пристрою.
  • Економія простору на приладовій панелі: завдяки компактній конструкції WB675 можна легко розмістити всередині кермової установки, у бардачку або в іншому закритому місці, прихованому з поля зору, забезпечивши максимальний вільний простір на приладовій панелі.
  • Потокова передача високоякісного звуку: WB675 підтримує потокову передачу аудіо по Wi-Fi® у форматі lossless за допомогою технології Apple AirPlay® 2 з сумісного пристрою Apple1.

Новий продукт, та сама технологія і довговічність

Apollo WB675 оснащена інноваційною технологією цифрової обробки сигналів (DSP), яка оптимізує аудіосигнал, що подається на систему Fusion, забезпечуючи неперевершену якість звуку на всіх рівнях гучності в будь-якому середовищі.

Створена для роботи в екстремальних погодних умовах, стереосистема WB675 пройшла суворі випробування на стійкість до впливу соляного туману, ультрафіолетового випромінювання, вологи та перепаду температур, які можуть спричинити механічні пошкодження, тому вона служитиме максимально довго.

1Сумісність зі смартфонами та планшетами Apple і Apple MacBook з чіпами M1 або M2, для яких потрібне підключення до МФД Garmin із підтримкою Wi-Fi або окремого роутера Wi-Fi.
Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.