Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій

27.06.2024

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій


Компанія Garmin анонсувала вихід свого найяскравішого та найрозумнішого велокомп'ютера – Edge® 1050, який вирізняється яскравим сенсорним дисплеєм та топовим функціоналом для навігації, відстеження результатів та інтелектуального підключення. Поряд з величезним арсеналом функцій пристрій забезпечує до 20 годин автономної роботи у найвибагливіших умовах та до 60 годин у режимі заощадження заряду батареї. Серед нововведень у Edge 1050 – функції, які сприяють згуртуванню велоспільноти, наприклад, можливість отримувати сповіщення про небезпеку на дорозі від інших велосипедистів та порівняти результати на фініші під час групових поїздок1 за допомогою таблиці лідерів. Розумні функції, такі як прокладання маршрутів, Garmin Pay™ та динамік з вбудованим дзвінком, без сумнівів зроблять кожну поїздку ще комфортнішою.

"Ми з радістю представляємо наш найпотужніший велокомп'ютер Edge 1050, який створює виняткові враження під час їзди, забезпечує бездоганну навігацію та має комплекс функції для підвищення мотивації велосипедистів — незалежно від того, планують вони групову поїздку з друзями або тривалу пригоду наодинці." — Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних продажів споживачам.

Кататись разом веселіше

Edge 1050 має на меті зробити поїздки на велосипеді ще цікавішими за допомогою функцій для об'єднання велоспільноти.

  • GroupRide1 (групові поїздки) дозволяє підтримувати зв’язок з товаришами-велосипедистами через обмін повідомленнями. Пристрій також визначає місцеположення в реальному часі та дозволяє надіслати повідомлення про аварію2 іншим учасникам поїздки, щоб вони могли швидко дістатись товариша, який потребує допомоги. Таблиці лідерів на підйомах та дотепні бейджи, як-от Speed Racer (найвища максимальна швидкість), Chatterbox (найактивніше використання функції обміну повідомленнями GroupRide), Worker Bee (найдовше крутіння педалей) та інші3 привносять елемент гри у поїздку.
  • Отримуйте на екран велокомп’ютера сповіщення про небезпеку на дорозі від інших велосипедистів, наприклад, про вибоїни або повалені дерева, а також самі попереджайте товаришів про перепони на шляху1.

Оновлена функція GroupRide та сповіщення про небезпеку скоро будуть доступні на для велокомп'ютерів попередніх серій Edge 540, Edge 840 та Edge 1040.

Новинки Edge 1050:

Оновлений дизайн: яскравий 3,5-дюймовий рідкокристалічний дисплей доповнює ергономічну конструкцію зі скошеними краями, жорсткими суцільнометалевими кнопками та змінним кріпленням на чверть оберту.

Безконтактні платежі Garmin Pay: не шукайте готівку; сплачуйте за покупки у кафе або магазинах, просто торкнувшись екрана Edge.

Вбудований динамік: користуйтесь інтелектуальними підказками для тренувань та мандрівок, а також попереджайте велосипедистів та пішоходів про своє наближення за допомогою велосипедного дзвінка на пристрої.

Прокладання маршрутів: швидко створюйте маршрути за допомогою чутливого сенсорного екрана велокомп’ютера, змінюйте різні накладення карт відповідно до ситуації.

Типи дорожнього покриття: Edge відображає асфальтовані та ґрунтові дороги на екрані, а також сповіщає про майбутні ґрунтові ділянки.

Специфічні маршрути: ви можете створювати маршрути під конкретний тип поїздки, наприклад, через гори, по гравієвих або асфальтованих дорогах.

Менеджер карт з підтримкою Wi-Fi: додавайте, змінюйте та оновлюйте додаткові карти через Wi-Fi® прямо на велокомп'ютері Edge.

«За ті роки, що я займаюсь велоспортом, я тестував різні ітерації Edge, але жодна з них не викликала в мене такого захоплення, як модель 1050. Користувацький інтерфейс нового Edge вражає своєю зручністю та інтуїтивністю. З ним я маю швидкий доступ до усіх необхідних інструментів, включаючи повідомлення, погоду та сегменти Strava. Особливо я хотів би виділити нові функції: безконтактні платежі Garmin Pay звільнили мене від необхідності носити з собою гаманець, а можливість створювати маршрути та знаходити зупинки біля води суттєво полегшує життя. Та найголовнішою інновацією, як на мене, є вбудований динамік з кнопкою велосипедного дзвінка. Мені більше не доводиться попереджати когось на дорозі криком! Дисплей нового Edge 1050 перевершив усі мої очікування. Він чіткий та зручний для сприйняття, з яскравими кольорами та високою контрастністю. Як досвідчений райдер, я високо ціную простоту використання цієї моделі. Хоча нові технології стають дедалі складнішими, у Edge 1050 вони бездоганно інтегровані та легко доступні для всіх користувачів.» — Тімоті О'Доннелл, професійний тріатлоніст та амбасадор Garmin.

Підготуйтеся до майбутнього велопробігу

Edge 1050 допомагає підвищити ефективність кожної поїздки4 за допомогою передових тренувальних інструментів. Безкоштовні тренувальні плани Garmin для підготовки до майбутнього змагання пропонують персоналізовані тренування, які перепрограмуються згідно з продуктивністю та відновленням спортсмена, а щоденні рекомендовані тренування розраховуються у тому числі на основі актуального рівня навантаження та VO2 max. Дані від сервісу Firstbeat Analytics™, як-от VO2 max, тренувальний статус або акліматизація до висоти та спеки допомагають оцінити свої результати та здатність організму витримувати навантаження. Скориставшись функціями вміння їздити на велосипеді та вимоги до дистанції, можна зіставити свої навички їзди з вимогами конкретної дистанції, щоб зосередитись на тому, що потрібно пропрацювати.

Перед поїздкою відшукайте найкращі маршрути, якими користуються інші власники велокомп’ютерів Garmin, за допомогою функції популярних маршрутів Trendline™ Popularity Routing, або ж скористайтесь попередньо завантаженими велосипедними картами, в яких містяться дані про маршрути для гірських велосипедів по всьому світу з сервісу Trailforks. За допомогою pin drop навігації можна надсилати точки інтересу (піни) з Apple® Maps на велонавігатор та автоматично отримати навігаційні інструкції до цього місця.

Тренуйтеся з максимальною віддачею

Edge 1050 обладнаний преміальними показниками продуктивності, які допомагають велосипедисту оптимально організувати своє тренування. За допомогою даних про витривалість у реальному часі контролюйте свій рівень навантаження, щоб вносити зміни у хід тренування та отримати розуміння про те, скільки ще часу ви будете в змозі підтримувати поточний темп. Функція Power Guide тепер враховує параметри вітру та дані про поточний рівень витривалості велосипедиста для коригування в режимі реального часу цілей з велосипедної потужності. Функція ClimbPro дозволяє переглядати дистанцію підйому, що залишилась, а також градієнт кожного підйому — незалежно від того, катаєтесь ви по завчасно прокладеному маршруту або досліджуєте околиці. Ви також можете знаходити найближчі до вас підйоми прямо на пристрої або в Garmin Connect за допомогою функції Climb Explore. Удосконалений показник динаміки їзди на велосипеді допомагає краще розуміти, наскільки ваші тренування є ефективними. Крім того, новий пристрій дозволить записати кожну епічну деталь поїздки у горах, фіксуючи кількість стрибків, відстань стрибка, Grit® та Flow™ та інші метрики для гірського велосипеда.

Більше свободи з інтелектуальними функціями

Для більшої впевненості у поїздках Edge 1050 пропонує низку функцій, наприклад, виявлення аварій, LiveTrack та сумісність з лінійкою велосипедних радарів та розумних ліхтарів Varia™. Підтримуйте зв’язок з друзями та родиною у місцях без покриття стільникової мережі, сполучивши велокомп’ютер Edge із супутниковим комунікатором inReach®5, та відправляйте SOS-повідомлення у разі виникнення екстреної ситуації у цілодобовий координаційний центр порятунку Garmin. Якщо ви маєте намір тренуватися цілий рік, велокомп’ютер Edge 1050 легко під'єднується до інтелектуальних велотренажерів Tacx®, які дають змогу комфортно кататись у приміщенні. Пристрій можна повністю налаштувати під себе, завантаживши поля даних, додатки та віджети у програмі для смартфонів Connect IQ™ Store.

1 При використанні з сумісним смартфоном та програмою Garmin Connect™.

2 У поєднанні з сумісним смартфоном. Вимоги та обмеження щодо безпеки та функцій відстеження див. на цій сторінці.

3Нагороди Postride залежать від під’єднаних велосипедних датчиків.

4У поєднанні з сумісними датчиками.

5Потрібна активна супутникова підписка. У деяких юрисдикціях використання пристроїв супутникового зв'язку регулюється або заборонене. Користувач несе відповідальність за знання та дотримання всіх діючих законів у юрисдикціях, де планується використання пристрою.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.