Garmin представила революційну технологію живого сонара LiveScope XR з розширеним діапазоном для прибережної риболовлі та риболовлі у відкритому морі

18.07.2022

Компанія Garmin, найбільший та найінноваційніший виробник морської електроніки у світі, доповнила відзначену нагородами лінійку ехолотів реального часу систесмою LiveScope™ XR з розширеним діапазоном для глибоких водойм та відкритого моря. Новинка гарантує відмінну чіткість зображення риби та структури й отримала збільшений до 152 метрів діапазон сканування товщі води перед та під човном, що на 200% більше ніж у провідного конкурента.

«Риболови ще ніколи не мали змоги бачити зображень риби та структури у реальному часі на такій відстані та глибині», — коментує Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних споживчих продажів. «LiveScope XR пропонує високоефективний діапазон дії зі збереженням чіткості та високої роздільної здатності зображення. Ми знову встановлюємо стандарти для ехолота реального часу і раді продовжити впровадження цієї революційної технології для глибших водойм, щоб рибалки отримували ще більше переваг від сонара реального часу LiveScope».

Garmin представила революційну технологію живого сонара LiveScope XR з розширеним діапазоном

Побачте більше з розширеним діапазоном

Завдяки оптимізованій конструкції та спеціальним довгастим елементам трансд'юсер LiveScope XR дозволяє мореплавцям переглядати високоякісні зображення у глибоких водоймах на близьких та дальніх дистанціях в реальному часі (до 152 метрів у прісній воді та до 106 метрів у солоній воді). Функція зворотного діапазону виводить зображення риби та структури на більшу площу екрана, а функція компресії діапазону (Compress Range) демонструє підводні деталі поблизу човна в реальному часі у високій чіткості, даючи змогу одночасно спостерігати за цілями, розташованими далі.

Система пропонує 7 кольорових палітр на вибір для забезпечення високого рівня контрастності й чіткості зображень структури та риби. Уся лінійка сонарів LiveScope, включно з новинкою LiveScope XR, оснащена додатковими датчиками, що регулюють промені сонара та компенсують рух човна. Користувач отримає стабільне зображення ехолота навіть в умовах високого хвилювання води і на великій відстані.

Завдяки оптимізованій конструкції LiveScope XR дозволяє переглядати високоякісні зображення у глибоких водоймах на близьких та дальніх дистанціях в реальному часі

Три режими в одній системі

Система LiveScope XR забезпечує три унікальні точки огляду з одного кріплення, яке можна легко налаштувати відповідно до поточного методу риболовлі та побажань рибалки, без використання інструментів. Просто поверніть датчик вперед, щоб бачити, що знаходиться перед човном; наведіть його вниз, щоб просканувати товщу води під човном; або поверніть убік за допомогою кріплення для режиму «Перспектива», що входить до комплекту, щоб перейти у режим перспективи з оглядом «зверху донизу», який дозволяє переглядати ширококутне зображення усього, що знаходиться перед човном. Оберіть режим LiveScope, який найкраще підходить до актуального місця риболовлі, і огляд буде автоматично змінюватись на екрані сумісного картплотера Garmin.

Такої чіткості зображення ви не могли бачити раніше у сонарі реального часу

Виконайте оновлення та користуйтесь перевагами системи LiveScope Plus

Система LiveScope XR містить в комплекті компактний блок «чорний ящик» GLS™ 10 з трансд’юсером LiveScope XR LVS62, а також комплект для встановлення на осі троллінгового мотора та його корпусі, кронштейн для режиму «Перспектива» та простий конектор морської мережі Garmin plug-and-play для легкого встановлення й інтеграції з сумісним картплотером. Встановивши безкоштовне оновлення програмного забезпечення клієнти можуть інтегрувати трансд’юсер LVS62 (продається окремо) в наявну систему LiveScope blackbox і таким чином легко оновити своє обладнання.

Сонар Panoptix LiveScope XR сумісний з широким спектром картплотерів і комбінованих ехолотів Garmin GPSMAP® та ECHOMAP™.
Повернення до списку

Актуальні новини

Суперціна на Venu Sq Music Edition 07.12.2022 Суперціна на Venu Sq Music Edition
Пристрій з вбудованим музичним плеєром, величезним комплексом спортивних та інтелектуальних функцій зараз пропонується фактично за ціною стандартної моделі без музики.
Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.