Кошик порожній

Garmin представила ексклюзивну колекцію годинників MARQ Performance Edition для спортсменів, мандрівників, авіаторів та автогонщиків

23.09.2020

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, випустила оновлену, ексклюзивну колекцію розкішних годинників MARQ Performance Edition, створену з урахуванням найвибагливіших потреб спортсменів, мандрівників, авіаторів та автогонщиків.

Лінійка представлена моделями MARQ Athlete, MARQ Adventure, MARQ Driver і MARQ Aviator з додатковими яскравими і корисними аксесуарами. Разом з моделями MARQ Driver і MARQ Aviator користувачі отримують стильні каучукові ремінці, а годинники MARQ Athlete та MARQ Adventurer доповнені новим нагрудним пульсометром HRM-Pro і датчиком температури tempe™.


Колекція MARQ Performance Edition


Детальніше про кожну з моделей серії MARQ Performance Edition

MARQ Athlete

До комплекту моделі MARQ Athlete Performance Edition увійшов нагрудний пульсометр HRM-Pro™, який дозволяє спортсменам отримати більше даних під час тренувань та краще слідкувати за спортивною формою за допомогою розширених даних бігової динаміки й біометрії. Оскільки цей годинник спеціально розроблений для любителів спорту, він відображає час відновлення і показник VO2 max на шкалах, розташованих на кільці навколо циферблата, даючи змогу своєму власнику швидко оцінити ефективність тренувань і спортивний прогрес. Пристрій виконаний з матеріалів преміальної якості: корпус діаметром 46 мм має алмазоподібне DLC-покриття, циферблат обрамляє титанове кільце, зручний високоякісний каучуковий ремінець з механізмом QuickFit не викликає алергії і не натирає шкіру, його легко замінити без допомоги інструментів.


MARQ Athlete Performance Edition


MARQ Adventurer

До комплекту годинника MARQ Adventurer Performance Edition входить безпровідний датчик tempe™, який вимірює температуру повітря. Цей унікальний пристрій, здатний витримати будь-яку експедицію, допомагає мандрівникам прокладати нові маршрути. Полегшений корпус діаметром 46мм виконаний з матового титану, титанове кільце навколо циферблата виконане у вигляді класичного компаса. Високоякісний каучуковий ремінець яскравого оранжевого кольору щільно облягає зап'ястя та ідеально підходить, як для екстремальних видів спорту, так і для щоденного використання.


MARQ Adventurer Performance Edition


MARQ Driver

Годинник MARQ Driver Performance Edition має яскраво-червоний високоякісний каучуковий ремінець з механізмом QuickFit, що миттєво замінюється без допомоги інструментів. Модель MARQ Driver створена спеціально для автоспорту, символізуючи інтерес свого власника до автогонок. Якщо ви професійний гонщик або новачок на гоночній трасі, це саме ваш преміальний годинник-інструмент, в пам’яті якого зберігаються 250 попередньо завантажених популярних гоночних трас по всьому світу. Автоматичне розмежування кіл та актуальні дані зміни часу проходження траси допомагають покращити техніку водіння. Таймер треку дозволяє користувачу засікати час проходження траси у ході перегонів та розраховувати свою середню швидкість. Пристрій має корпус діаметром 46 мм, який обрамляє захищений надміцним сапфіровим склом постійно включений дисплей. Навколо циферблата розмістився титановий безель з алмазоподібним DLC-покриттям і керамічними вставками зі шкалою тахіметра. Інтелектуальні функції та преміальні матеріали MARQ Driver Performance Edition мають на меті підкреслити високий статус і характер захоплень свого власника.


MARQ Driver Performance Edition


MARQ Aviator

MARQ Aviator Performance Edition доповнений чорним високоякісним каучуковим ремінцем для максимально комфортного використання у найекстремальніших умовах. Цей вишуканий годинник створений, щоб покращити безпеку ваших польотів. Він включає попередньо завантажену всесвітню базу аеродромів, спеціалізований додаток для польотів, детальні дані метеорадара NEXRAD та інтеграцію з авіаційними пристроями Garmin. Під час зльоту MARQ Aviator показує, куди ви прямуєте, а також сигналізує про прибуття. Відполіроване до дзеркального блиску кільце навколо циферблата виконано з титану з матовими керамічними вставками та шкалою часу за Гринвічем. Елегантний годинник-інструмент MARQ Aviator Performance Edition з інтелектуальними функціями зручно відчувається на руці під час польоту і служить стильним аксесуаром у повсякденному житті.


MARQ Aviator Performance Edition


Усі чотири моделі нових годинників MARQ можуть віддалено надсилати й отримувати повідомлення на свій екран у парі з супутниковими комунікаторами Garmin inReach. З пристроями MARQ та inReach любителі активного відпочинку можуть бути спокійнішими за свою безпеку, оскільки матимуть під рукою технологію глобальних двосторонніх повідомлень, відстеження місцеперебування, а також критично важливі функції SOS.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.