Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit

29.03.2024


Компанія Garmin оголосила про оновлення програмного забезпечення для розумних годинників epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Forerunner®, vívoactive® 5, Venu® 3 та інших. Також представлено більше кольорових варіантів ремінців UltraFit, які відрізняються високим комфортом у носінні, м’якістю та легкістю. Зокрема серед нових кольорів полум'яно-червоний та синій граніт.

У новому випуску безкоштовного програмного забезпечення додано такі функції1:

Автоматичний перехід між видами спорту: зосередьтеся на змаганнях і дозвольте вашому годиннику самостійно подбати про запис пауз між плаванням, їздою на велосипеді та бігом під час занять мультиспортом.

База даних бігових трас: у біговий профіль активності додано понад 10 000 бігових трас (400 метрів) з усього світу, що дає змогу годиннику точно вимірювати ваші показники — навіть на трасі, на якій ви ніколи раніше не бігали.

Тренер сну: віднайдіть оптимальний баланс між інтенсивними навантаженнями та природним процесом відновлення організму завдяки персоналізованому тренеру зі сну, який визначає рекомендовану для вас кількість сну та надає поради щодо його покращення. Розумні годинники Garmin також відстежують різні стадії сну, дрімоту та інші ключові показники (які вимірюються уві сні), наприклад, Pulse Ox2 і стан варіабельності серцевого ритму (HRV).

Вправи зі скакалкою: виберіть вільний або цільовий режим (цільовий час або цільові повтори), щоб відстежувати тривалість, загальну кількість повторів, загальну кількість раундів, інформацію про раунди, максимальну кількість стрибків, частоту серцевих скорочень, спалені калорії та кількість стрибків за хвилину. Також можна налаштувати інтервал сповіщень і таймер зворотного відліку.

Нові кольори нейлонових ремінців UltraFit

Популярні нейлонові ремінці UltraFit з механізмом кріплення QuickFit™ тепер доступні у нових кольорах. Ці ремінці характеризуються високою зручністю та ідеально підходять для носіння у будь-яку погоду та на заняттях спортом. Ремінець 20 мм тепер доступний у кольорі темна орхідея, а ремінці 22 мм та 26 мм — у кольорах полум’яний червоний, синій граніт та зелений мох.

Безкоштовні оновлення програмного забезпечення почали надходити на сумісні годинники Garmin. Встановити нові версії ПЗ можна увімкнувши автоматичне оновлення на своєму пристрої або за допомогою програми Garmin Express™ для ПК. Переглянути повний список функцій для сумісних пристроїв можна за цим посиланням.

1Точність відстеження активності

2Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану.Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox. Pulse Ox доступний не в усіх країнах.


Повернення до списку

Актуальні новини

Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.
Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.