Garmin RoadTrip - для Вашего Mac

Garmin RoadTrip - для Вашего Mac 12.09.2008

В то время пока шли разработки Bobcat, самой большой проблемой была скорость приложения. Панорамирование карты, изменение размера окна и адресный поиск были ужасно медленными.

Остался лишь одни серьезный недостаток в программе. Графическое представлении "collections" (папки) и "items” в этой папке, таких как маршруты, треки и точки маршрута, должно быть пересмотрено.

Не совсем наглядна зависимость между папками/коллекциями и их связанными элементами. В результате можно случайно удалить некоторые файлы, даже не смотря на предупреждающее сообщение.

При использовании RoadTrip (и Bobcat) для построения маршрута, перенесения логов треков и точек маршрута с портативного навигатора Oregon и с автомобильных GPS-навигаторов nuvi 200 и 700 подтверждена устойчивость приложения Garmin.

Если Вы один из многих пользователей Mac, которые жаловались на отсутствие поддержки от Garmin, то с RoadTrip можете забыть об этом.

GPSclub.ru

Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.