Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я

07.06.2024

Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я


На честь Всесвітнього дня бігу компанія Garmin опублікувала аналітичний звіт про позитивний вплив бігу на фізичне та психічне здоров'я бігунів. Аналіз охоплює такі показники, як середня дистанція пробіжок та темп. Дані з Garmin Connect™ свідчать, що спортсмени, які щотижня пробігають найбільшу кількість кілометрів, отримують значну користь для здоров'я — від покращення якості сну та підвищення показників Body Battery™ до зниження частоти серцевих скорочень у стані спокою та рівня стресу.

Ключові висновки:

 • Якість сну: користувачі Garmin, які пробігають до 16 км на тиждень, набирають середній бал сну 72 зі 100 можливих, в той час, як середній бал сну у людей, які пробігають понад 80 км на тиждень, становить 75 балів.
 • Body Battery: бігуни, які пробігають до 16 км на тиждень, мають середній бал Body Battery (енергетичні резерви у тілі) 73, а ті, хто долає понад 80 км, досягають 83 балів і більше.
 • Cтрес: середній рівень стресу у користувачів, які пробігають до 16 км на тиждень, на 3 бали нижчий, ніж у тих, хто не бігає взагалі. При цьому спортсмени, які пробігають понад 80 км на тиждень, мають рівень стресу майже на 30% нижчий, ніж ті, хто не займається бігом.
 • За минулий рік середня дистанція пробіжки серед користувачів Garmin становила 7.4 км, а найдовшу середню дистанцію за одну пробіжку — 8.73 км — зареєстрували бігуни у Франції. Середній темп на милю торік становив 9 хвилин 36 секунд, а найшвидший середній темп на милю — 9 хвилин 6 секунд, продемонстрували бігуни в Ірландії.

Схвалено професійними спортсменами

Garmin спонсорує деяких популярних спортсменів, професійних бігунів та бігові команди. Нижче амбасадори компанії розповідають про те, як бігова технологія, представлена в останніх моделях смартгодинників Garmin, допомагає їм досягати нових висот.

«Як професійна бігунка, я завжди можу покластися на мій годинник Garmin, незалежно від того, де я бігаю — на стадіоні, біговій доріжці чи по природних стежках. Щотижня я долаю близько 70 миль, тому точні дані про темп і серцевий ритм є необхідними для оптимізації моїх тренувань. Garmin допомагає мені уникнути перевтоми та краще розуміти потреби мого організму у відновленні. Завдяки відстеженню сну, моніторингу тренувального навантаження та рекомендаціям з відновлення, я знаю, коли варто відпочити, а коли можна інтенсивніше потренуватися. Я обираю Garmin і вдячна за інструменти, які багато років допомагають мені на Чемпіонатах світу.» — Корі МакГі, професійна бігунка на 1500 метрів, спонсором якої виступає Garmin.

«Enduro™ 2 — мій фаворит серед розумних годинників. Особливо я хотів би відзначити ранковий звіт, який я отримую щодня. Об'єктивний аналіз якості сну, серцебиття та загальної готовності до активності є надзвичайно важливим у плануванні моїх щоденних тренувань. Як бонус, звіт містить прогноз погоди, з яким я підготовлений до будь-яких метеорологічних сюрпризів. Це годинник на усі випадки життя.» — Ділан Боуман, професійний трейлранер, спонсорований Garmin.

«Garmin fenix® 7S Pro у поєднанні з монітором серцевого ритму Garmin HRM-Fit™ створюють ідеальний тандем для всіх моїх тренувань і змагань. На пробіжках по треку або стежці я активно користуюсь функціями аналізу рівнів інтенсивності у Garmin Connect. Крім того, я все частіше включаю у тренування сесії з повторенням різних нахилів. Широкий асортимент продукції Garmin полегшує життя моєму тренеру та дає йому змогу дистанційно контролювати мій прогрес.» — Маделіна Флореа, професійна трейлранерка, спонсорована Garmin.

Знайдіть свого ідеального бігового партнера

Не має значення, на якому ви етапі підготовки — тільки починаєте свою бігову подорож чи вже готуєтеся до великого забігу — у Garmin знайдеться біговий годинник для кожного.

 • Forerunner® 165 — простий у користуванні годинник допомагає підвищити ефективність бігових тренувань завдяки таким важливим функціям, як GPS, темп, дистанція, пульс на зап'ясті тощо. Уся інформація демонструється на яскравому дисплеї AMOLED.
 • Forerunner 265 — популярна серія годинників для бігу, укомплектована високоточними метриками, як-от готовність до тренувань, щоденні рекомендовані тренування, стан тренувань, інформація про відновлення та щоденна статистика здоров'я, щоб допомогти спортсменам розширити межі їх можливостей.
 • Forerunner 965 — годинник для цілеспрямованих спортсменів з вбудованими картами та преміальними показниками ефективності, серед яких витривалість та коефіцієнт навантаження в реальному часі, а також профілі для занять тріатлоном та мультиспортом з автоматичним перемиканням. У серії представлена версія годинника з легким титановим ремінцем.
 • Enduro 2 — ідеальний вибір ультрагонщиків. Годинник оснащений вбудованими картами та тренувальними інструментами, такими як VO2 max, PacePro™ або темп, що підлаштовується під особливості рельєфу. Величезний комплекс функцій ніяк не впливає на ультрадовгу автономну роботу акумулятора Enduro 2.
 • fenix 7 Pro Series — найпопулярніша преміумсерія розумних годинників, сповнена розширених тренувальних метрик, на кшталт оцінки підйому, оцінки витривалості, PacePro та готовності до тренувань.
 • MARQ® Athlete — Carbon Edition — ідеальний годинник для спортсменів, які прагнуть досконалості. У корпусі, виготовленому зі 130 шарів плавленого карбонового волокна, умістився величезний комплекс функцій, в якому знайшлось місце тренувальним планам Garmin Coach, щоденним рекомендованим тренуванням, вимірюванню витривалості в режимі реального часу та віджету перегонів.
 • Серія Venu® 3 — ваш особистий тренер на зап’ясті. Плани Garmin Coach, бігова потужність та бігова динаміка на зап'ясті, оцінка користі від тренувань та багато інших функцій допоможуть досягти поставленої мети.
 • vivoactive® 5 — цей яскравий розумний годинник має на меті стати невіддільною частиною повсякденного життя за доступною ціною. Гаджет відстежує статистику, VO2 max, а адаптивні тренувальні плани Garmin Coach допоможуть підготуватися до проходження майбутньої дистанції.

Дізнайтесь більше про бігові годинники Forerunner на сайті garmin.ua.Повернення до списку

Актуальні новини

Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.
Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.