Кошик порожній

Garmin сьомий рік поспіль отримує звання Виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки NMEA

29.09.2021

Компанія Garmin, світовий лідер у сфері GPS-навігації та морської електроніки, сповістила, що всьоме отримала звання виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки (NMEA) на щорічній церемонії нагородження, яка відбулася 23 вересня в Орландо, штат Флорида. Престижною нагородою «Виробник року» вшановується найвідоміша компанія в галузі морської електроніки за досконалість у наданні сервісних послуг та підтримку у своїй галузі виробництва.

Garmin сьомий рік поспіль отримує звання Виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки NMEA

Крім цього, Garmin отримала п'ять нагород NMEA Product of Excellence (відмінний продукт) за багатофункціональний дисплей (MFD), автопілот, морський супутниковий комунікатор, акустичну систему та мобільний додаток. Вищезазначені нагороди присуджують співробітники компаній-дистриб’юторів NMEA, які спеціалізуються на встановленні морської електроніки, кваліфіковані технічні фахівці NMEA, а також інші виробники морської електроніки.

«Ми неймовірно щасливі отримати звання виробника року NMEA і мати так багато продуктів, відзначених топовими нагородами у своїх категоріях», - сказав Ден Бартел, віцепрезидент відділу глобальних продажів Garmin. «Дані нагороди виходять далеко за межі продукції, вони уособлюють стійке прагнення компанії Garmin до досконалості та надійності серед наших колег по галузі та клієнтів, а також є справжнім свідченням роботи й відданості всієї нашої команди».

Пристрої Garmin, відзначені нагородою Product of Excellence (відмінний продукт):

Мультифункціональний дисплей GPSMAP® 8616xsv. Це 16-дюймовий картплоттер з Full HD IPS екраном та мультитач управлінням. Включає попередньо завантажені карти BlueChart® g3 та LakeVü g3 з інтегрованими даними Navionics® і технологією Auto Guidance. Ехолот-картплоттер GPSMAP 8616xsv пропонує мореплавцям виняткову деталізацію з вбудованою підтримкою широкого спектра традиційних сонарів CHIRP та інших скануючих сонарів, включаючи сонари реального часу Panoptix, Ultra High-Definition scanning sonar, а також власника премії «NMEA технологія року 2018», трансдьюсер Panoptix LiveScope™. Це сьома поспіль нагорода Garmin у даній категорії.

Гідравлічний автопілот Reactor™ 40 Hydraulic Autopilot зі SmartPump v2. Reactor був першою рекреаційною системою автопілота Garmin, яка використовувала технологію AHRS і може похвалитися зручністю, гнучкою установкою та багатьма іншими функціями, цінними для будь-якого судна. Дев'ять років поспіль Garmin посідає перше місце в категорії автопілотів.

Морський супутниковий комунікатор GPSMAP 86sci. З преміальним морським портативним навігатором, оснащеним функціоналом inReach, мореплавці можуть залишатись на зв’язку по всьому світу, незалежно від того, як далеко від берега вони знаходяться. За необхідності пристрій дозволяє надсилати SOS-повідомлення у цілодобовий центр коригування екстрених ситуацій завдяки 100% покриттю глобальної супутникової мережі Iridum®. Навігатор GPSMAP 86sci включає попередньо завантажену картографію Bluechartg3 і може підключатись до бортових картплоттерів та інструментів Garmin для передачі актуальної інформації про човен, забезпечуючи кращу інформованість та зручність.

Мультимедійна система Fusion® Apollo™ RA770. Перше в світі морське стерео з сенсорним екраном, оснащене технологією Apple AirPlay®, Wi-Fi та можливістю мережевої трансляції аудіо. Це вже шоста перемога Garmin у даній категорії.

Безкоштовний мобільний додаток ActiveCaptain® «все-в-одному» для мореплавців. ActiveCaptain включає бездоганну систему управління контентом, включно з картографією, автоматичним оновленням ПЗ, інструментами планування, сервісами, що підключаються та багато чим іншим. Цьогорічна нагорода продовжує серію перемог Garmin у даній категорії до семи років.

Раніше минулого тижня компанія Garmin була визнана ТОП-10 серед найбільш інноваційних морських компаній 2021 року за версією Soundings Trade Only. У цій номінації вшановуються прогресивно налаштовані компанії, які змінюють майбутнє морської галузі за допомогою нових ініціатив, процесів, технологій тощо. Це вже четвертий рік поспіль, коли Garmin потрапляє до цього престижного списку.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представила оновлену серію розумних годинників для фітнесу vivoactive 5 з GPS та AMOLED-екраном 25.09.2023 Garmin представила оновлену серію розумних годинників для фітнесу vivoactive 5 з GPS та AMOLED-екраном
Тренування на зап'ясті, персоналізована інформація про стан здоров'я, комплексна аналітика сну та багато інших функцій для покращення самопочуття й фізичної форми зібрані в новітньому смартгодиннику за доступною ціною, з приголомшливим дисплеєм AMOLED.
Готовий до місії і у сонячний день, і у найтемнішу ніч: Garmin представила тактичний годинник tactix 7 AMOLED Edition 25.09.2023 Готовий до місії і у сонячний день, і у найтемнішу ніч: Garmin представила тактичний годинник tactix 7 AMOLED Edition
Оновлений тактичний годинник tactix 7 обладнаний чітким сенсорним AMOLED-дисплеєм, датчиком серцебиття нового покоління, вбудованим ліхтариком, що додатково світить зеленим світлом, біговою динамікою на зап’ясті, авіаційними функціями, вбудованими топографічними картами та іншими інструментами.
Для багатьох годинників та велокомп’ютерів Garmin доступне оновлення ПЗ 08.09.2023 Для багатьох годинників та велокомп’ютерів Garmin доступне оновлення ПЗ
Також розширено асортимент нейлонових ремінців Garmin UltraFit, відомих своєю легкістю та зручною посадкою.