Кошик порожній

Garmin сьомий рік поспіль отримує звання Виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки NMEA

29.09.2021

Компанія Garmin, світовий лідер у сфері GPS-навігації та морської електроніки, сповістила, що всьоме отримала звання виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки (NMEA) на щорічній церемонії нагородження, яка відбулася 23 вересня в Орландо, штат Флорида. Престижною нагородою «Виробник року» вшановується найвідоміша компанія в галузі морської електроніки за досконалість у наданні сервісних послуг та підтримку у своїй галузі виробництва.

Garmin сьомий рік поспіль отримує звання Виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки NMEA

Крім цього, Garmin отримала п'ять нагород NMEA Product of Excellence (відмінний продукт) за багатофункціональний дисплей (MFD), автопілот, морський супутниковий комунікатор, акустичну систему та мобільний додаток. Вищезазначені нагороди присуджують співробітники компаній-дистриб’юторів NMEA, які спеціалізуються на встановленні морської електроніки, кваліфіковані технічні фахівці NMEA, а також інші виробники морської електроніки.

«Ми неймовірно щасливі отримати звання виробника року NMEA і мати так багато продуктів, відзначених топовими нагородами у своїх категоріях», - сказав Ден Бартел, віцепрезидент відділу глобальних продажів Garmin. «Дані нагороди виходять далеко за межі продукції, вони уособлюють стійке прагнення компанії Garmin до досконалості та надійності серед наших колег по галузі та клієнтів, а також є справжнім свідченням роботи й відданості всієї нашої команди».

Пристрої Garmin, відзначені нагородою Product of Excellence (відмінний продукт):

Мультифункціональний дисплей GPSMAP® 8616xsv. Це 16-дюймовий картплоттер з Full HD IPS екраном та мультитач управлінням. Включає попередньо завантажені карти BlueChart® g3 та LakeVü g3 з інтегрованими даними Navionics® і технологією Auto Guidance. Ехолот-картплоттер GPSMAP 8616xsv пропонує мореплавцям виняткову деталізацію з вбудованою підтримкою широкого спектра традиційних сонарів CHIRP та інших скануючих сонарів, включаючи сонари реального часу Panoptix, Ultra High-Definition scanning sonar, а також власника премії «NMEA технологія року 2018», трансдьюсер Panoptix LiveScope™. Це сьома поспіль нагорода Garmin у даній категорії.

Гідравлічний автопілот Reactor™ 40 Hydraulic Autopilot зі SmartPump v2. Reactor був першою рекреаційною системою автопілота Garmin, яка використовувала технологію AHRS і може похвалитися зручністю, гнучкою установкою та багатьма іншими функціями, цінними для будь-якого судна. Дев'ять років поспіль Garmin посідає перше місце в категорії автопілотів.

Морський супутниковий комунікатор GPSMAP 86sci. З преміальним морським портативним навігатором, оснащеним функціоналом inReach, мореплавці можуть залишатись на зв’язку по всьому світу, незалежно від того, як далеко від берега вони знаходяться. За необхідності пристрій дозволяє надсилати SOS-повідомлення у цілодобовий центр коригування екстрених ситуацій завдяки 100% покриттю глобальної супутникової мережі Iridum®. Навігатор GPSMAP 86sci включає попередньо завантажену картографію Bluechartg3 і може підключатись до бортових картплоттерів та інструментів Garmin для передачі актуальної інформації про човен, забезпечуючи кращу інформованість та зручність.

Мультимедійна система Fusion® Apollo™ RA770. Перше в світі морське стерео з сенсорним екраном, оснащене технологією Apple AirPlay®, Wi-Fi та можливістю мережевої трансляції аудіо. Це вже шоста перемога Garmin у даній категорії.

Безкоштовний мобільний додаток ActiveCaptain® «все-в-одному» для мореплавців. ActiveCaptain включає бездоганну систему управління контентом, включно з картографією, автоматичним оновленням ПЗ, інструментами планування, сервісами, що підключаються та багато чим іншим. Цьогорічна нагорода продовжує серію перемог Garmin у даній категорії до семи років.

Раніше минулого тижня компанія Garmin була визнана ТОП-10 серед найбільш інноваційних морських компаній 2021 року за версією Soundings Trade Only. У цій номінації вшановуються прогресивно налаштовані компанії, які змінюють майбутнє морської галузі за допомогою нових ініціатив, процесів, технологій тощо. Це вже четвертий рік поспіль, коли Garmin потрапляє до цього престижного списку.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.