Кошик порожній

У фірмовий магазин Garmin надійшов супутниковий пейджер inReach® Messenger

01.11.2022

inReach® Messenger — це мініатюрний пейджер з підтримкою супутникової мережі Iridium для передачі сигналів SOS та двостороннього обміну короткими текстовими повідомленнями, нещодавно представлений компанією Garmin. Гаджет дозволяє швидко зв’язатись з близькими в місцях без стільникової мережі та забезпечує безперебійний супутниковий зв’язок, як автономно, так і в парі з новим мобільним додатком Garmin Messenger.

Купити inReach Messenger у фірмовому магазині Garmin


inReach® Messenger


За допомогою Wi-Fi® пристрій поєднує стільникову та супутникову мережі для швидкого двостороннього обміну текстовими повідомленнями та спілкування у групових чатах. Додаток Garmin Messenger автоматично вибирає доступний спосіб зв’язку — Wi-Fi, стільникова мережа або супутникове з’єднання для забезпечення стабільної передачі повідомлень. У критичній ситуації можна надіслати запит на допомогу до цілодобового Міжнародного координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації Garmin (IERCC) як з самого пристрою inReach Messenger, натиснувши на кнопку SOS, так і з додатка Garmin Messenger App, в залежності від того, який спосіб зв’язку доступний. Cервіс порятунку Garmin IERCC допоміг провести вже 10000 рятувальних операцій за допомогою SOS повідомлень від власників комунікаторів InReach.


За допомогою Wi-Fi пристрій поєднує стільникову та супутникову мережі


InReach Messenger працює як повнофункціональний самостійний пристрій і без телефона — гаджет дозволяє легко сповіщати контакти про хід своєї подорожі, надсилати актуальні координати місцеперебування, активувати або зупинити GPS-відстеження та подавати сигнал SOS безпосередньо з пристрою.


InReach Messenger працює як повнофункціональний самостійний пристрій


У випадку розряджання акумулятора смартфона функція Garmin “Безпечне заряджання” дозволить підзарядити смартфон від inReach Messenger та продовжити обмінюватись текстовими повідомленнями у мобільному додатку.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Щоб спілкуватися за допомогою пристрою inReach Messenger, потрібен активний план підписки на супутниковий зв’язок. Доступні різноманітні тарифні плани, від декількох варіантів щомісячної оплати до річних контрактів.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.