У фірмовий магазин Garmin надійшов супутниковий пейджер inReach® Messenger

01.11.2022

inReach® Messenger — це мініатюрний пейджер з підтримкою супутникової мережі Iridium для передачі сигналів SOS та двостороннього обміну короткими текстовими повідомленнями, нещодавно представлений компанією Garmin. Гаджет дозволяє швидко зв’язатись з близькими в місцях без стільникової мережі та забезпечує безперебійний супутниковий зв’язок, як автономно, так і в парі з новим мобільним додатком Garmin Messenger.

Купити inReach Messenger у фірмовому магазині Garmin


inReach® Messenger


За допомогою Wi-Fi® пристрій поєднує стільникову та супутникову мережі для швидкого двостороннього обміну текстовими повідомленнями та спілкування у групових чатах. Додаток Garmin Messenger автоматично вибирає доступний спосіб зв’язку — Wi-Fi, стільникова мережа або супутникове з’єднання для забезпечення стабільної передачі повідомлень. У критичній ситуації можна надіслати запит на допомогу до цілодобового Міжнародного координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації Garmin (IERCC) як з самого пристрою inReach Messenger, натиснувши на кнопку SOS, так і з додатка Garmin Messenger App, в залежності від того, який спосіб зв’язку доступний. Cервіс порятунку Garmin IERCC допоміг провести вже 10000 рятувальних операцій за допомогою SOS повідомлень від власників комунікаторів InReach.


За допомогою Wi-Fi пристрій поєднує стільникову та супутникову мережі


InReach Messenger працює як повнофункціональний самостійний пристрій і без телефона — гаджет дозволяє легко сповіщати контакти про хід своєї подорожі, надсилати актуальні координати місцеперебування, активувати або зупинити GPS-відстеження та подавати сигнал SOS безпосередньо з пристрою.


InReach Messenger працює як повнофункціональний самостійний пристрій


У випадку розряджання акумулятора смартфона функція Garmin “Безпечне заряджання” дозволить підзарядити смартфон від inReach Messenger та продовжити обмінюватись текстовими повідомленнями у мобільному додатку.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Щоб спілкуватися за допомогою пристрою inReach Messenger, потрібен активний план підписки на супутниковий зв’язок. Доступні різноманітні тарифні плани, від декількох варіантів щомісячної оплати до річних контрактів.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE 23.03.2023 Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE
У новинках запроваджено довший час автономної роботи, кращу точність позиціювання та супутникову комунікаційну технологію inReach у моделі GPSMAP 67і.
Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році! 21.03.2023 Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!
Щиро дякуємо нашим партнерам та компанії Garmin за підтримку! Разом ми сильні!
Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях 17.03.2023 Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях
Колекція Lily – Sport Edition доповнюється свіжим варіантом з безелем кольору кремове золото, рожевим корпусом та силіконовим ремінцем, а до сімейства Lily – Classic Edition приєднується модель з безелем кремове золото, сірим корпусом та ремінцем з італійської шкіри.