Кошик порожній

Навигационный комплект Garmin для автомобилей Ford

Навигационный комплект Garmin для автомобилей Ford 11.02.2008

Компания Garmin заключила соглашение с концерном Ford на поставку навигационных систем Ford Work Solutions для пикапов серии F и фургонов серии E. Этот договор является частью программы по модернизации и улучшению пикапов Ford, для того, чтобы превратить их в мобильные офисы для разъездных работников.

Согласно достигнутой договоренности, Garmin будет поставлять навигационные компоненты и ПО для комплекса Ford Work Solution. В состав комплекса входит автомобильный компьютер, оснащенный высокоскоростным подключением к Интернету, который кроме навигации обеспечит доступ к онлайн-сервисам Garmin, что предоставит возможность получать данные о трафике, погоде и ценам на топливо.

С помощью навигационного комплекта, вы всегда можете определить место вашего территориального размещения на карте, точно увидеть самые близкие объекты, которые находятся неподалеку от вас (АЗС, больницы, отели, СТО, рестораны и т.п.), функции планирования и расчета своего маршрута, а также сохранение их в памяти. Кроме того, автоматически можно выполнять расчет эффективного и перерасчет нового маршрутов.

Первые пикапы F-150 модели 2009 года оснащенные Ford Work Solution поступят в продажу этой осенью. Цена на них пока не разглашается.


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.