В наявності іміджеві годинники люкс-класу MARQ Carbon

20.11.2023

Придбайте унікальні новинки у фірмовому магазині Garmin.


Колекція MARQ Carbon


  • Безпрецедентно легкий та міцний корпус, виготовлений з плавленого карбонового волокна.
  • Яскравий сенсорний AMOLED-дисплей з куполоподібним сапфіровим склом.
  • До 16 днів автономної роботи в режимі смартгодинника та до 42 годин в режимі GPS.
  • Багаточастотний прийом сигналів від всесвітніх супутникових систем з технологією SatIQ, барометричний висотомір, електронний компас, гіроскоп, датчик руху, термометр, пульсометр, датчик Pulse Ox.
  • Зручне керування за допомогою кнопок або інтуїтивно зрозумілого сенсорного дисплея.
  • Технологія QuickFit для заміни браслета за лічені секунди.
  • Водонепроникність до 10 ATM.
  • Відповідність військовому стандарту MIL-STD-810: годинники перевірено на термостійкість, ударостійкість та водонепроникність.
  • Мультиспортивні та преміальні функції розумного годинника (для IOS та Android), включаючи величезну кількість спортивних профілів, навігаційні карти, Garmin Pay, вбудоване сховище для зберігання музики з підключенням до потокових сервісів, розумні сповіщення, Connect IQ Store та багато іншого.


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.