Кошик порожній

MARQ® Golfer, преміум годинник для гольфу

16.06.2020

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, презентує MARQ Golfer, останнє доповнення до колекції MARQ, годинників у класичному дизайні з сучасним набором функцій. Це унікальний сучасний годинник, який поєднує в собі повсякденні смарт функції, а також розширені функції для гольфу та мультиспортивних занять. Створений для використання як на полі для гольфу, так і поза ним, MARQ Golfer виготовлений із преміальних матеріалів, має 46-міліметровий титановий корпус з керамічним безелем та нанесеними позначками лунок від 1 до 18. Елегантний нейлоновий ремінець зеленого кольору з жакардовим плетінням символізує ваше захоплення. Годинник містить 41000 попередньо завантажених полів для гольфу і дозволяє відстежувати ігри без перешкод. У ньому є безліч функцій, які допомагають покращити гру гольфіста, такі як PlaysLike Distance, Hazard View та Virtual Caddy для аналізу критичних факторів, наприклад, швидкості вітру, розкладки маршруту, швидкості гольфіста, а також для підбору найефективнішої ключки для кожного удару. MARQ Golfer створений для тих, хто захоплюється грою в гольф.


MARQ Golfer


Бренд-амбасадор Garmin, Грег Норман (Greg Norman), тестував годинник MARQ Golfer на полі та у повсякденному житті. Всесвітньо відомий гольфіст, якого ще називають «Біла акула», виграв більш ніж у 90 турнірах, включаючи два відкритих чемпіонати. Він утримує позицію No. 1 у світовому рейтингу вже протягом 331 тижня.

«Я займаюся грою в гольф протягом багатьох десятиліть і мав змогу спостерігати за еволюцією у технології гольфу. Я був одним із перших, хто відчув переваги носіння пристрою Garmin на зап'ясті», - сказав Норман. «На перший погляд, ви не очікуєте, що MARQ Golfer матиме високоточну GPS-технологію та смарт функції, тому що він виглядає як гарний ювелірний виріб. Але я прийшов до висновку, що це ідеальний годинник, який потрібно носити цілий день, як в офісі, так і на полі».


MARQ Golfer


MARQ Golfer оснащений сапфіровим склом та завжди активним дисплеєм, який легко зчитується на сонці. Годинник має високоякісні смарт функції, включаючи прослуховування музики, безконтактні платежі Garmin PayTM, розумні сповіщення, відстеження щоденної активності, а також датчик пульсу і пульсоксиметр Pulse Ox на зап'ясті. Швидкозамінні ремінці з системою QuickFitTM дозволяють легко змінювати різні ремінці та браслети.

Окрім витонченого дизайну та комфортної посадки на зап’ясті, MARQ Golfer особливо корисний тим, що допомагає точно побудувати стратегію і налаштувати гру під себе. Пристрій має понад 41 000 попередньо завантажених полів для гольфу по всьому світу та повнокольорову картографію CourseView безпосередньо на екрані. Він швидко та легко визначає відстань до передньої, середньої та задньої частини гріна. Функція PlaysLike Distance допоможе розрахувати відстань з поправкою на рельєф поля (ухил вгору або вниз), а опція Hazard View дозволить швидко переглянути кожну перешкоду на карті для визначення важливої інформації про відстані, щоб ви могли уникнути перешкод під час гри. Крім того, годинник MARQ Golfer використовує функцію аналізатора раунду Autoshot для вимірювання і запису дальності ударів. MARQ Golfer поставляється в комплекті з трьома датчиками ключки Approach® CT10 для розширених можливостей відстеження, включаючи розташування, відстань і тип ключки.


MARQ Golfer


Літій-іонний акумулятор забезпечує 12 днів роботи у режимі смарт годинника та до трьох раундів гри в гольф від одного заряду.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.