Кошик порожній

Сотрудники компании Навионика принимают участие в золотом Стамбульском марафоне

Сотрудники компании Навионика принимают участие в золотом Стамбульском марафоне 10.11.2016

Сотрудники компании Навионика, официального дистрибьютора навигационной электроники Garmin в Украине, вместе с беговым клубом Top Runners принимают участие в золотом Стамбульском марафоне. Марафон пройдет 13 ноября 2016 года и его особенностью является тот факт, что он проходит одновременно в Азии и Европе.

Забег стартует в азиатской части города, после чего бегуны пересекают Босфорский мост и оказываются в европейской части. Маршрут пролегает вблизи от многих исторических мест и достопримечательностей, как то Голубая мечеть и Собор Святой Софии. Помимо большого Босфорского моста спортсмены преодолевают два небольших моста через залив Золотой Рог. Финиш традиционно располагается на стадионе «Инёню».

Начиная с 2006 года каждый участник марафона и забега на 15 км получает закрепляемый на обуви чип, с помощью которого организаторы отслеживают местоположение спортсмена на трассе.

Дистанции: 42.195 км / 15 км / 10 км / фан-забег.

Компания Garmin является одним из спонсоров 38-го Стамбульского марафона.

Vodafone Istanbul marathonПовернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.