Кошик порожній

Нові, прості у використанні годинники для бігу Forerunner 55 мотивують до занять бігом та здорового способу життя

04.06.2021

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала Forerunner 55 – прості у використанні GPS-годинники для спортсменів усіх рівнів підготовки і особливо для тих, хто тільки розпочинає своє знайомство з бігом.

Годинник допоможе відстежувати статистику занять, покращувати результати та рухатися до мети найкоротшим шляхом. Його вихід присвячений Всесвітньому дню бігу, який надихає тисячі новачків пов’язати своє життя зі спортом і змінити його на краще!

Forerunner 55 допоможе відстежувати статистику занять, покращувати результати та рухатися до мети найкоротшим шляхом

Одним натисканням кнопки на корпусі годинника Forerunner 55 ви можете запустити попередньо завантажені спортивні заняття, відстежувати їх параметри, отримувати персональні плани тренувань і корисні підказки, створені на основі історії ваших занять і рівня фізичної підготовки. Також годинник дозволяє спостерігати за показниками свого здоров’я прямо на зап’ясті.

Головне призначення нових Forerunner 55 – допомогти бігунам усіх рівнів досягати їх спортивних цілей

 • Вбудовані GPS, ГЛОНАСС І GALILEO відстежують дистанцію, швидкість та місцеположення користувача під час пробіжок і тренувань.
 • Пульсометр на зап’ясті цілодобово стежить за частотою пульсу.
 • Годинник стежить за вашою активністю, включно з пройденими кроками, калоріями, сном та іншими даними.
 • Щоденні рекомендовані тренування, створені на основі історії тренувань, рівня фізичної підготовки та часу відновлення, дозволяють тренуватись ефективно та з розумом, а не навмання.
 • Безкоштовні адаптивні плани тренувань Garmin Coach для дистанцій 5K, 10K або півмарафона, складені з урахуванням ваших цілей і можливостей, містять поради від провідних тренерів і синхронізуються з вашим годинником.
 • У разі непередбачуваної або тривожної ситуації функції безпеки дозволяють відправляти свої GPS-координати близьким та друзям.

Скористайтеся перевагами спортивних профілів HIIT та дихальних вправ. Розширені функції спостереження за здоров'ям (спортивний вік, цілодобове спостереження за диханням та інші) допоможуть вам краще пізнати своє тіло.

Одним натисканням кнопки на корпусі годинника Forerunner 55 ви можете запустити попередньо завантажені спортивні заняття, відстежувати їх параметри, отримувати персональні плани тренувань

Довгий період роботи від батареї дозволить вам зробити більше пробіжок без підзарядки годинника. Завантажуйте додатковий контент (циферблати, додатки тощо) з магазину додатків Connect IQ™.

Спортивні функції

 • Годинник Forerunner 55 оснащений вбудованими профілями для бігу, велоспорту, бігу по стадіону, віртуального бігу, плавання в басейні, пілатесу, HIIT, дихальних вправ тощо.
 • Вам буде запропоновано тренування різного рівня інтенсивності, що враховують вашу історію занять, рівень фізичної підготовки і час відновлення.
 • Зробіть тренування більш продуманими з показником VO2 max, який є індикатором вашої очікуваної ефективності.
 • Плануйте стратегію темпу за допомогою функції PacePro, яка видає рекомендований темп на основі даних GPS для обраної дистанції в додатку Garmin Connect™.
 • Годинник надасть вам прогнозований результат на змаганнях. Оберіть дистанцію для забігу і на екрані даних буде показаний розрахунковий час фінішу.
 • Після важких навантажень вкрай важливо дозволяти організму відновлюватися. Вбудована функція часу відновлення після кожного тренування розраховує рекомендований час відпочинку до наступних інтенсивних занять.

Повсякденні функції

Дізнайтеся більше про свій організм за допомогою таких функцій, як хвилини інтенсивних занять, спортивний вік, цілодобове стеження за диханням, водним балансом тощо.

Годинник Forerunner 55 оснащений вбудованими профілями для бігу, велоспорту, бігу по стадіону, віртуального бігу, плавання в басейні, пілатесу, HIIT, дихальних вправ тощо

Функція «Спортивний вік» дозволяє дізнатися, наскільки ваш організм молодший або старший за ваш реальний вік. Для розрахунку використовується дійсний вік, частота пульсу та інші фактори.

Спостереження за енергією організму Body Battery використовує зібрані дані для вимірювання запасів енергії в будь-який момент часу, щоб ви могли краще спланувати час активності та відпочинку.

Коли ви не відчуваєте себе в безпеці, або годинник фіксує аварію, функції «Assistance» та «Incident Detection» передають повідомлення з вашими координатами заздалегідь обраним контактам для екстреного зв'язку.

Безкоштовний додаток Garmin Connect на смартфоні дозволяє спілкуватись в онлайн спіотноті – знаходити однодумців, брати участь у віртуальних змаганнях, ділитися своїми перемогами в соціальних мережах.

Додаток Garmin Connect також дозволяє відстежувати менструальний цикл або вагітність – записувати симптоми, отримувати поради по навантаженнях, правильному харчуванню тощо.

Налаштуйте годинник за допомогою безкоштовних циферблатів, полів даних, додатків і віджетів з магазину Connect IQ™.

Період роботи батареї нового Forerunner 55 становить до 2 тижнів в режимі смартгодинника та до 20 годин в режимі GPS.

Модель Forerunner 55 буде доступна у чотирьох варіантах забарвлення - чорний, білий, Aqua (блакитний) та Monterra Grey (сірий)

Модель Forerunner 55 буде доступна у чотирьох варіантах забарвлення - чорний, білий, Aqua (блакитний) та Monterra Grey (сірий).Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.