Будьте неординарним з новою серією мультиспортивних годинників Garmin Instinct 2

14.02.2022

Компанія Garmin® оголосила про випуск серії Instinct® 2, що стала найновішим доповненням до популярного сімейства міцних розумних годинників Instinct.

Завдяки декільком варіантам розмірів, наявності у лінійці моделей з необмеженим часом роботи*, яскравим новим кольорам та інтелектуальним функціям, кожен Instinct 2 з найбільш унікальної колекції годинників Garmin підкреслить ваш стиль і стане надійним супутником у будь-якій ситуації.

Оновлені моделі лінійки пропонують тонкіший корпус, а також два варіанти розміру – традиційний з діаметром 45 мм та більш компактний Instinct 2S діаметром 40 мм для користувачів з тонкішим зап'ястям. Оновлений дисплей характеризується високою роздільною здатністю та чіткістю зображення за будь-якого освітлення. Його міцне, хімічно посилене скло забезпечує захист від утворення подряпин. Окрім того, моделі Instinct 2S Solar та Instinct 2 Solar можуть заряджатись від сонця, завдяки чому вони забезпечують напрочуд довгий період роботи*.

Будьте неординарним з новою серією мультиспортивних годинників Garmin Instinct 2

Створені для життя

Аналогічно з попередніми серіями Instinct та Instinct Solar, оновлені годинники Instinct 2 створені відповідно до військового стандарту 810 для захисту від ударів та впливу температур, а також витримують занурення на глибини до 100 метрів.

Годинники серії Instinct 2 пропонуються у декількох нових яскравих варіантах забарвлення – "Електрик лайм", "Мак" та "Неотропік". Колекція включає моделі стандарт (без підзарядки від сонця), Instinct 2 Solar (з підзарядкою від сонця), а також Surf для серфінгістів, Tactical і Camo для військово-польових тренувань. Проте користувачам Garmin доступні набагато більше варіантів. За допомогою програми Garmin «Your Watch, Your Way» (Ваш годинник, ваші правила) вони можуть персоналізувати зовнішній вигляд свого наручного гаджета так, як їм подобається. Використовуючи різні поєднання безелей та ремінців, можна отримати понад 240 комбінацій.


Розумні мультиспортивні годинники Instinct 2 сумісні з магазином Garmin Connect IQ™, що дозволяє завантажувати безкоштовні програми, віджети, циферблати, поля даних та інший контент. Крім того, у магазині Connect IQ (CIQ), власники годинників Instinct 2 можуть завантажувати такі функції для спостереження за здоров'ям та самопочуттям, як відстеження кількості випитої рідини, відстеження менструального циклу, вагітності тощо.

Збільшений період роботи батареї

В новинках Instinct 2 значно збільшено період роботи батареї – пристрої забезпечують до 4 тижнів безперервної роботи в режимі смартгодинника. Завдяки розвитку технології сонячних батарей, що використовуються у версії Solar, моделі Instinct 2 Solar (45 мм) пропонують новий рівень свободи – необмежений період роботи від батареї* в режимі смартгодинника. Функція Power Manager (керування енергією) допомагає визначити, які налаштування та датчики розряджають батарею найбільше.

В новинках Instinct 2 значно збільшено період роботи батареї – пристрої забезпечують до 4 тижнів безперервної роботи в режимі смартгодинника

Слідкуйте за здоров’ям та будьте на зв’язку

Новинки серії Instinct 2 містять повний набір інтелектуальних функцій Garmin, які допомагають покращувати якість життя. Це і розширений аналіз якості сну, включно з балами сну, а також моніторинг стану здоров'я зі зручним переглядом на одному екрані таких важливих параметрів, як Body Battery™ (показник енергії в організмі), стрес та частота пульсу. Любителі занять фітнесом будуть раді побачити у своєму Instinct 2 спортивні функції та показники VO2 Max, фітнес вік, статус тренування, тренувальне навантаження / тренувальний ефект, час відновлення, високоінтенсивні тренування HIIT та щоденні рекомендовані тренування.

Оновлені моделі лінійки пропонують тонкіший корпус, а також два варіанти розміру – традиційний з діаметром 45 мм та більш компактний Instinct 2S діаметром 40 мм

Годинники Instinct 2/2S оснащені вбудованими спортивними програмами для підтримки ваших захоплень. Новий профіль «Мультиспорт» дозволяє переключатись між заняттями, продовжуючи переглядати їх загальний час та подолану відстань. Завдяки функції Incident Detection (виявлення інцидентів) друзі та близькі зможуть спостерігати за заняттями користувача за допомогою обміну текстовими повідомленнями, а також отримувати повідомлення у разі екстреної ситуації. Якщо годинник Instinct 2 пов'язаний з програмою Garmin Connect™ Mobile на смартфоні і виявлено інцидент, програма може надіслати повідомлення з ім'ям та координатами користувача заздалегідь обраним контактам для екстреного зв'язку. Доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС та Galileo) дозволяє їм краще відстежувати місцерозташування у складних умовах.

Любителі занять фітнесом будуть раді побачити у своєму Instinct 2 спортивні функції та показники VO2 Max, фітнес вік, статус тренування, тренувальне навантаження / тренувальний ефект, час відновлення, високоінтенсивні тренування HIIT та щоденні рекомендовані тренування

Моделі Instinct 2 Solar оснащені системою безконтактних платежів Garmin Pay™ для швидкої оплати покупок. Щоб здійснити платіж достатньо піднести годинник до сумісного платіжного термінала.

Розроблені під ваші цілі

Для користувачів, які бажають підняти свої захоплення на новий рівень, серія пропонує три спеціалізовані модифікації годинників Instinct 2 з додатковими функціями:

Instinct 2 Surf Edition пропонує спеціальні заняття для водних видів спорту (серфінг, віндсерфінг та кайтбординг), а також віджет морських припливів та стану океану

  • Surf Editions: спеціальні заняття для водних видів спорту (серфінг, віндсерфінг та кайтбординг); віджет морських припливів для надання актуальної інформації про стан океану. Завдяки сумісності з програмою Surfline Sessions™ користувачі можуть стежити за своїми заняттями та переглядати їх пізніше. Версії для серфінгу пропонуються для моделей годинників Instinct 2 та Instinct 2S з функцією Solar та без неї.
  • Tactical Editions: модель Instinct 2 Solar - Tactical Edition містить спеціальні тактичні функції: аварійне вимкнення, прихований режим, сумісність з пристроями нічного бачення, подвійну сітку координат та режим «Стрибки з парашутом». Ці моделі пропонуються у бежевому та чорному кольорах.
  • Camo Editions: камуфляжне забарвлення вугільного та димчастого кольору дозволяє бути непомітними або навпаки, привернути до себе увагу – в залежності від навколишньої обстановки. У джунглях – як у реальних, так і в міських, моделі Camo Editions теж можуть стати у пригоді.

*Необмежений час автономної роботи доступний лише на моделях Instinct 2 Solar 45 мм в режимі розумного годинника. Передбачається використання мінімум 3 години на добу на вулиці в умовах освітлення 50 000 люкс.


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.