Кошик порожній

Нові твердотільні морські радари Garmin серії Fantom

15.09.2020

Нові твердотільні морські радари Garmin серії FantomКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала GMR Fantom™ 254/256, серію радарів відкритого типу з потужною імпульсною компресією 250 Вт, завдяки якій вони отримали звання найпотужніших твердотільних морських радарів на ринку. Нова серія Fantom 254/256 використовує фірмову технологію Garmin MotionScope™ для виявлення рухомих цілей та виділення їх різними кольорами, допомагаючи користувачам уникати потенційних зіткнень, знаходити зграї птахів і відстежувати погоду.

У порівнянні з попередніми моделями Fantom 124/126 радари Fantom 254 та Fantom 256 мають більше ніж у 2 рази вищу потужність та високу точність виявлення цілей на коротких і довгих дистанціях, завдяки чому вони повністю задовольняють потреби найвимогливіших рибалок та власників катерів. Новітні функції, серед яких технологія scan-to-scan averaging (усереднення даних сканування) та вдосконалена функція MARPA Automatic Acquisition (автоматичне виявлення), забезпечують покращену точність ідентифікації цілей і значно кращу видимість об’єктів, що знаходяться попереду.

Потужне виявлення цілей

Нові радари Garmin Fantom 254/256 мають потужність 250 Вт та діапазон ідентифікації цілей від 20 до 96 морських миль, що дозволяє їм легко перевершити навіть магнетронні радари потужністю 25 кВт, шляхом збільшення кількості енергії, що виробляється, та роздільної здатності до максимальної за допомогою технології стиснення імпульсів. Вузький горизонтальний промінь забезпечує для радара високочітке зображення та високу чутливість виявлення цілей. Завдяки тому, що пристрої оснащені технологією MotionScope і регульованим порогом швидкості, вони миттєво виявляють рухомі цілі в режимі реального часу — наприклад, інші катери, зграї птахів або метеорологічну ситуацію попереду — за допомогою легких для розуміння кольорових сигналів, які з’являються, коли цілі наближаються або віддаляються від судна. Для прокладання ехолокаційних маршрутів враховується швидкість човна, з метою допомогти капітанам швидко виявити потенційні загрози зіткнення або навіть провести рибалок до зграй птахів з функцією Auto Bird Gain, коли вони шукають місця скупчення риби.

Легко орієнтуйтесь на воді

Морські радари Fantom 254 та Fantom 256 стали першими радарами від Garmin з технологією усереднення даних сканування, яка мінімізує морські перешкоди на екрані та забезпечує чіткий огляд водного простору попереду. Разом з функціями Dynamic Auto Gain, Multi-level target size (багаторівневі цілі) та Dynamic Sea Filter (динамічний фільтр), технологія усереднення даних значно посилює ефективність радара на великих дистанціях, усуваючи перешкоди, які можуть заважати позиціюванню та послідовності виявлення цілей.

Функція MARPA з автоматичним виявленням дозволяє одночасно запускати та відстежувати до 30 цілей без необхідності безпосереднього контролю користувача на поворотах, прикордонних та охоронних зонах, або для роботи функції MotionScope.

Довжина моделі Fantom 254 становить 4 фути, Fantom 256 — 6 футів. Пристрої сумісні з МФД GPSMAP® 8400/8600, 8000/8200 та 7400/7600, а також картплоттерами GPSMAP 10x2/12x2 та GPSMAP 7x2/9x2.


Про компанію «Garmin»
Вже вкотре компанія Garmin отримала звання «Виробника року» від Національної асоціації морської електроніки (NMEA) і була визнана найбільш впізнаваною компанією у сфері морського обладнання. Портфоліо Garmin включає найсучасніші, високотехнологічні картплоттери й багатофункціональні дисплеї, а також ехолоти, радари, автопілоти, контрольно-вимірювальні прилади і безліч інших виробів, які славляться своєю функціональністю, надійністю і простотою використання.

Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.