Кошик порожній

Новий супутниковий навігатор Garmin Tread для автомотоспорту

12.03.2021

Компанія Garmin оголосила про свій вихід на ринок автомотоспорту з потужним рішенням, яке допоможе любителям позашляхових пригод отримувати яскраві враження з комфортом та упевненістю. Мова йде про новий міцний навігатор Tread™ для автомотоспорту, до якого можна підключати оновлену безпровідну камеру BC 40 з кріпленнями для позашляховиків, квадроциклів, снігоходів. З супутниковим навігатором Tread™ райдери можуть з упевненістю підкорювати піщані дюни, лісові стежки або звивисті гірські доріжки. Ані дощ, ані холод їм не стануть на заваді.


Новий супутниковий навігатор Garmin Tread для автомотоспорту


Пристрій Tread з екраном 5,5” та попередньо завантаженими топографічними картами забезпечує новий рівень безпеки для шукачів пригод. Функція групового стеження Group Ride Radio для позашляхового транспорту, обмін даними місцеположення та текстовими повідомленнями дозволять користувачам залишатись на зв’язку із друзями навіть в умовах відсутності стільникової мережі.

Навігатор Tread розроблений спеціально для квадроциклів та снігоходів, тому він легко витримує екстремальні температури, суворі погодні умови та складний рельєф. Пристрій захищений від впливу вологи та бруду за стандартом IPX7, а його великий сенсорний екран діагоналлю 5,5 дюймів забезпечує зручне користування у рукавицях.


Функція Group Ride Radio у Garmin Tread для позашляхового транспорту, обмін даними місцеположення та текстовими повідомленнями дозволять користувачам залишатись на зв’язку із друзями навіть в умовах відсутності стільникової мережі


Ви завжди знатимете правильний шлях. У пристрій Tread завантажені топографічні карти більшості регіонів світу, включно з Tracks4Africa. Додаткові карти можна безкоштовно завантажити у навігатор через додаток Garmin Express. Користувачам доступні супутникові зображення BirdsEye без щорічної підписки, які завантажуються за допомогою Wi-Fi. Завдяки базі даних Overlander™ можна знаходити місця для кемпінгу навіть у місцях бех стільникового зв’язку. Записуйте та зберігайте свої маршрути, а також обмінюйтесь ними з друзями, щоб використовувати їх у майбутніх поїздках.

Окрім самого навігатора Garmin представила зручний додаток Tread, який встановлюється на смартфон і дозволяє синхронізувати маршрутні точки, треки та маршрути з іншими пристроями, імпортувати та експортувати файли та переглядати прогнози погоди. Вбудований альтиметр, барометр, датчик нахилу та крену, компас та гіроскоп допоможуть здійснювати навігацію навіть в умовах найскладнішого рельєфу.


Навігатор Tread легко встановлюється на ваш позашляховик або снігохід за допомогою кріплення з можливістю подачі живлення


Також у навігаторі Tread передбачене сполучення з супутниковими комунікаторами inReach для двостороннього обміну повідомленнями, отримання прогнозів погоди та передачі сигналу SOS. При сполученні Tread з бездротовою камерою Garmin BC™ 40 ви можете переглядати зображення з камери на екрані навігатора. Супутниковий навігатор Tread легко встановлюється на ваш позашляховик або снігохід за допомогою кріплення з можливістю подачі живлення.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .


Повернення до списку

Актуальні новини

Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.
Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.