Кошик порожній

Garmin® додає модель quatix 6X Solar з підзарядкою від сонячної енергії у колекцію розумних морських GPS-годинників quatix 6

Garmin® додає модель quatix 6X Solar з підзарядкою від сонячної енергії у колекцію розумних морських GPS-годинників quatix 6 26.05.2020

Компанія Garmin, світовий лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала новий годинник quatix 6X Solar з дисплеєм, що має функцію підзарядки від сонця та значно подовжує автономну роботу батареї. Модель доповнює серію годинників quatix 6, поєднавши у собі найкращі функції годинника Garmin fenix 6X Pro Solar та спеціалізовані функції для яхтингу, риболовлі, круїзів та парусних регат. За традицією, годинник включає велику кількість спортивних програм та метрик, серед яких гребля, каякінг, гонки на каное, лижі, гольф та безліч інших.

Унікальна система підзарядки від сонячної енергії збільшує період роботи пристрою від батареї, дозволяючи вам довше займатись улюбленою справою, використовуючи функції годинника quatix 6X Solar протягом довготривалого часу. Пристрій здатен пропрацювати без підзарядки у режимі смарт годинника до 21 дня, що у 1,5 раза довше за інші моделі quatix 6.

Надміцний годинник quatix 6X Solar оснащений дисплеєм 1,4» та включає спеціалізовані морські функції: попередньо завантажені додатки для судноводіння, інформацію про припливи, управління автопілотом, Fusion-Link, опції якірної стоянки та риболовлі. Новинка сумісна з ехолотами-картплоттерами Garmin та іншими пристроями, підтримує додаткові морські карти BlueChart g3 з покращеним зображенням.

Якщо ходіння під парусом – ваша пристрасть, Garmin quatix 6X Solar стане для вас незамінним помічником. Під час парусної регати він надасть корисні підказки та допоможе управляти системами потокової передачі даних (швидкість, глибина, температура повітря та параметри вітру). Покращені функції для парусних регат у годиннику допомагають визначати віртуальну лінію старту та відстань до неї, переходити на інший галс за допомогою інструменту Tack Assist, також годинник включає стартовий таймер зворотного відліку для участі у перегонах. Для мандрівок, як на морі, так і на суші, вам стануть у пригоді спеціальні навігаційні функції годинника, які забезпечують приймання сигналів GPS, ГЛОНАСС та Galileo, а також тривісний компас, гіроскоп та барометричний альтиметр. Функція Power Manager (керування живленням) дозволяє обрати оптимальний режим для розподілу заряду батареї та автономної роботи.


Розумний морський годинник quatix 6x Solar


Окрім морських функцій, мультиспортивний годинник quatix 6X Solar має вбудовані профілі для занять паддлбордингом, каякінгом, греблею та каное, плаванням, а також профілі для більшості активностей на суші (біг, велосипед, силові тренування, гольф та інші), забезпечуючи вимірювання показників для багатьох видів спорту.

В іншому функціонал новинки не відрізняється від багатого набору опцій найсучасніших смарт-годинників Garmin. Quatix 6X Solar оснащений вбудованим пульсометром, що вимірює частоту серцевих скорочень, як на суші, так і під водою. Пульсоксиметр Pulse Ox визначає рівень акліматизації та рівень насичення крові киснем, а показник енергії Body Battery допоможе розподілити ресурси протягом дня та обрати оптимальний час для відпочинку і тренувань. У мандрівках, велопоїздках та довготривалих забігах годинник стежитиме за вашою безпекою, використовуючи вбудовані функції безпеки та стеження. До ваших послуг вбудовані кольорові топографічні карти, а також попередні карти популярних гірськолижних курортів та полів для гольфу по всьому світу. Крім того, пристрій забезпечує доступ до застосунку Garmin Connect та функцій, що підключаються – смарт повідомлень, збереженим даним та безконтактним платежам Garmin Pay для клієнтів систем Visa та Mastercard. Вбудована пам’ять розумного годинника становить 32 Гб, водонепроникність 10 АТМ.

Модель quatix 6X Solar отримала збільшений розмір трансфлективного дисплея, у порівнянні з минулими версіями quatix, зі спеціальним склом, яке дозволяє більш повно використовувати для підзарядки батареї енергію сонця. Кільце навколо циферблата quatix 6X Solar виконане із титану, а задня кришка та кнопки — з нержавіючої сталі. Матеріал корпуса — посилений волокнами полімер. Сапфірового скла немає, поверх сонячних батарей зазвичай ставиться захисне скло Gorilla Glass DX. До комплекту входить титановий браслет та синій силіконовий ремінець. Механізм швидкої заміни ремінців QuickFit дозволяє легко змінювати ремінці та браслети годинника, не вдаючись до використання інструментів.Про компанію «Garmin»
Вже вкотре компанія Garmin отримала звання «Виробника року» від Національної асоціації морської електроніки (NMEA) і була визнана найбільш впізнаваною компанією у сфері морського обладнання. Портфоліо Garmin включає найсучасніші, високотехнологічні картплоттери й багатофункціональні дисплеї, а також ехолоти, радари, автопілоти, контрольно-вимірювальні прилади і безліч інших виробів, які славляться своєю функціональністю, надійністю і простотою використання.

Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.