Кошик порожній

Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™

12.07.2019

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.

Перший високопотужний троллінговий мотор Garmin Force

Тихий, потужний та енергоефективний

Новий двигун від Garmin однозначно порадує майбутніх власників високою продуктивністю, довговічністю і майже повною відсутністю шуму за будь-яких умов роботи. Фактично, троллінговий мотор Garmin Force на 30% потужніший за аналогічні пристрої сторонніх виробників. Можна навіть сказати, що це найпотужніший троллінговий мотор на сьогодні. Висока потужність забезпечує відповідно високу швидкість, можливість швидко скидати газ мотора та сповільнювати човен, а також кращу протидію вітру і течії. В морському сегменті Garmin реліз першого власного троллінгового мотора відкриває можливість повного оснащення судна обладнанням Garmin, що гарантує легке встановлення і злагоджену надійну роботу всіх приладів. Вам більше не доведеться підбирати перехідники та конвертери, щоб з’єднати пристрої інших брендів з ехолотами Garmin. Двигун Garmin Force працює від джерела живлення 36 В або 24 В та забезпечує кращу енергоефективність у порівнянні з моделями конкурентів. При роботі від 24 В прилад забезпечує кращу потужність, ніж аналогічні пристрої, які працюють від 36 В. Окрім високих технічних характеристик, любителям річкової та озерної риболовлі буде до смаку відмінна якість нового троллінгового мотора, гарантія на який складає 3 роки. Додатковою перевагою пристрою Force є його безшумна робота.

Перший високопотужний троллінговий мотор Garmin Force

Вбудована система скануючого сонару Ultra High-Definition з надвисокою роздільною здатністю

Garmin Force поставляється з вбудованим трансдьюсером, оптимізованим для використання у прісноводних водоймах з традиційним ширококутним сонаром CHIRP та системою скануючого сонару Ultra High-Definition Sonar з технологіями ClearVü та SideVü для ультрачіткого зображення риби та структури. Крім того, підтримується весь асортимент сонарів Panoptix™ та Panoptix LiveScope™.

Повна інтегрована система для управління бортовим обладнанням та навігації

Завдяки вбудованому GPS, датчику напрямку та безпровідному підключенню до картплоттера, пристрій забезпечує функції навігації та блокування якоря. Інтегрований функціонал автопілота допоможе швидше дістатись місця риболовлі та утримувати човен на місці. Користувач може створювати маршрути на своєму картплоттері або ж планувати їх за допомогою функції Auto Guidance. А Force, в свою чергу проведе їх по маршруту до місця призначення.

Педаль під ногу та пульт дистанційного управління для троллінгового мотора Garmin Force

Двигун Garmin Force підтримує картплоттери та ехолоти Garmin наступних серій: GPSMAP 8400/8600, 7400/7600, 10x2 / 12x2, 7x2, 9x2 і 12x2 Touch, ECHOMAP Ultra, ECHOMAP Plus. Пристрій встановлюється на носі човна (довжина осі мотора становить 127 см або 145 см). Водостійкість компонентів, що розташовуються над водою, відповідають стандарту IPX7. Разом з пристроєм поставляється педаль під ногу та пульт дистанційного керування з кольоровим трансфлективним дисплеєм 1,2” (30.4 мм). Пульт керування передбачає управління жестами для зручної навігації до заданого пункту призначення «Point-And-Go». Автономність роботи пульта становить 43 тижні. Пристрій повністю водонепроникний та володіє плавучістю — при випадковому падінні за борт він спливає на поверхню води, що дуже зручно.Про компанію «Garmin»
Нещодавно компанія Garmin отримала звання «Виробника року» від Національної асоціації морської електроніки (NMEA) і була визнана найбільш впізнаваною компанією у сфері морського обладнання. Портфоліо Garmin включає найсучасніші, високотехнологічні картплоттери й багатофункціональні дисплеї, а також ехолоти, радари, автопілоти, контрольно-вимірювальні прилади і безліч інших виробів, які славляться своєю функціональністю, надійністю і простотою використання.

Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.