Кошик порожній

Розпочніть гру на найвищому рівні разом з годинником Instinct Esports!

23.10.2020

Новинка Instinct Esports від Garmin має спеціальний профіль для комп'ютерного спорту і дозволяє користувачам відстежувати, аналізувати та передавати свої біометричні показники під час гри.


Новий Instinct Esports з окремим профілем для кіберспорту


Нехай ніщо не відволікає від гри

Модель Instinct Esports відповідає військовим стандартам (MIL-STD 810), її конструкція дуже міцна і надійна. Не дивлячись на це, вона має вкрай легку вагу, тож годинник фактично невідчутний на руці і не відволікатиме вас під час гри.

Родзинкою пристрою Instinct Esports став період роботи батареї – до 80 годин роботи в режимі кіберспорту та до 14 днів в режимі смарт-годинника. Пориньте у гру, не турбуючись про часту підзарядку свого гаджета.


Новий Instinct Esports! Нехай ніщо не відволікає вас від гри


Незвичний смарт-годинник Instinct Esports з екстравагантним чорно-червоним дизайном відрізняється висококонтрастним дисплеєм. При сполученні з сумісним смартфоном можна переглядати розумні оповіщення (електронні листи, текстові повідомлення та попередження) прямо на дисплеї Instinct Esports, залишаючись на зв'язку під час гри.

Виділений профіль «Кіберспорт»

Перед початком змагання обирайте заняття «Кіберспорт» і перевірена технологія пульсометра на зап'ясті буде аналізувати і показувати вам частоту пульсу та рівень вашого стресу одночасно з часом доби і таймером гри. По аналогії з іншими спортивними змаганнями, активне спостереження за стресом і частотою пульсу в реальному часі дозволить більш ефективно керувати фізичними та розумовими ресурсами і краще фокусуватися на змаганні.


Новий Instinct Esports! Виділений профіль для кіберспорту


Після завершення ігрової сесії можна синхронізувати своє заняття з безкоштовним додатком Garmin Connect для перегляду, зберігання та аналізу даних, щоб дізнатися, яким чином організм реагує на різні ігрові ситуації.

Потокова передача біометричних даних STR3AMUP!

Обравши заняття «Кіберспорт», гравці можуть використовувати інструмент для потокової передачі даних STR3AMUP!, розроблений компанією Garmin. Новий інструмент дозволяє передавати частоту пульсу і рівень стресу, а також вбудовувати ці дані в потокову передачу відео або записів за допомогою накладень, які налаштовуються. Відображаючи цю інформацію, гравці спілкуються зі своєю аудиторією і демонструють вплив напруженої гри на свої фізичні і розумові показники. Завдяки STR3AMUP! глядачі стають ближче до улюбленого гравця або команди.

Стеження за здоров’ям

Годинник Instinct Esports Edition, орієнтований на змагання вищого рівня, пропонує корисні функції для аналізу різних параметрів організму, що дозволяє користувачам оцінювати і коригувати реакції свого тіла на напружену гру.


Instinct Esports дозволяє стежити за своїм здоров'ям


Йдеться про наступні параметри:

 • Частота пульсу
  Пристрій відображає значення частоти пульсу на зап'ясті, а також попередження про зависокий або занизький пульс у стані спокою. Таким чином, гравці можуть визначити, як б'ється їх серце під час особливих моментів гри.
 • Розширене спостереження за сном
  Отримайте повну картину свого сну з розмежуванням на фази легкого, глибокого та швидкого сну з вашим Instinct Esports. Ці дані допоможуть внести зміни у стиль життя для досягнення більшої концентрації під час гри.
 • Відстеження рівня стресу
  За допомогою даних про мінливість частоти пульсу годинник Instinct Esports може розрахувати рівень стресу, що дозволяє оптимізувати управління стресом для збереження розумових і фізичних ресурсів.
 • Монітор енергії Body Battery
  На основі частоти пульсу, рівня стресу і показників сну пристрій визначає рівень енергії організму користувача і підказує, коли краще грати, а коли відпочивати.
 • Більше 30 спортивних додатків та надійне стеження за активністю
  Власники годинника Instinct Esports можуть займатись різноманітними видами спорту і вдосконалювати свою фізичну форму за допомогою десятків профілів занять, попередньо завантажених у годинник, за межами світу комп'ютерних ігор. Для детального аналізу своїх показників спортсмени можуть додатково придбати один з нагрудних пульсометрів Garmin.

Експресивний чорно-червоний дизайн Garmin Instinct Esports відмінно вписується у стиль любителів комп'ютерних ігор.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими 22.02.2024 Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими
Новинки у сімействі Forerunner генерують для любителів бігу особисті плани тренувань, надають інформацію про стан здоров'я та відстежують більше спортивних показників.
Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70 19.02.2024 Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70
За допомогою технології Garmin RapidReturn пристрій передає зображення в реальному часі на глибині до 300 метрів.
Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3 14.02.2024 Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3
Великий сенсорний екран, незрівнянна чіткість, кращий зв'язок та більше контролю за штурвалом.