Garmin представила відеореєстратор Dash Cam Live з вбудованим LTE модулем для дистанційного моніторингу автомобіля 24 години на добу, 7 днів на тиждень

04.01.2023

Garmin представила відеореєстратор Dash Cam Live з вбудованим LTE


Компанія Garmin представила новий відеореєстратор Garmin Dash Cam™ Live з функцією постійного спостереження за автомобілем1 за допомогою вбудованого модуля LTE2. Придбавши спеціальну підписку LTE, автомобілісти можуть користуватись програмою Garmin Drive™ для перегляду усього, що відбувається в зоні видимості Dash Cam Live, встановленому в їхньому автомобілі. Коли машина припаркована і знаходиться за межами поля зору водія, пристрій фіксує та надсилає на смартфон сповіщення про підозрілі події3 поряд з автомобілем. Камера Dash Cam Live записує чіткі відео 1440p з кутом огляду на 140 градусів. Оптика Garmin Clarity™ HDR забезпечує високо деталізоване зображення в умовах низького освітлення та надає чіткі докази у разі виникнення інциденту.

Garmin Dash Cam™ Live

«Ми з радістю представляємо наш перший відеореєстратор з підключенням LTE, що дає змогу водіям дистанційно спостерігати за своїм автомобілем без обмежень Wi-Fi мереж», — прокоментував Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних продажів споживачам. «Подібно до популярних систем відеоспостереження для дверних дзвінків, що дозволяють наглядати за простором зовні від вхідних дверей, Garmin Dash Cam Live бере на себе функцію цілодобового відео спостерігача за вашим автомобілем, дозволяючи менше турбуватись про його безпеку. Будьте однаково спокійні за своє авто, полишаючи вантажівку на відкритому просторі або кабріолет на пляжі».

Відеоролики Dash Cam Live автоматично зберігаються у захищеному онлайн сховищі протягом 24 годин та доступні для перегляду за допомогою програми Garmin Drive на смартфоні. Камера відеореєстратора увімкнена постійно, вона автоматично веде запис та зберігає відео про події поруч з вашим автомобілем, реєструючи час, дату та місцеположення за допомогою вбудованого GPS. Модуль LTE робить відеореєстратор Dash Cam Live зручнішим для перегляду та обміну відеозаписами, оскільки користувач не залежить від підключення до мережі Wi-Fi®.

Більше комфорту за кермом

Будь-який водій високо оцінить преміальний комплекс функцій нового відеореєстратора Dash Cam Live, зокрема можливість голосового управління зйомкою4. Віддаючи прості команди голосом можна зберігати відео, зупиняти або запускати відеозапис, робити фото та інші дії, тримаючи весь час руки на кермі. Для підвищення безпеки руху можна скористатись спеціальними попередженнями для водія5, на кшталт сповіщень про ризик зіткнення з машинами, які рухаються попереду, виїзд за межі смуги руху або розташовані неподалік камери контролю швидкості. В принципі, будь-який відеореєстратор Dash Cam налаштований на те, щоб допомогти своєму власнику безпечніше керувати автомобілем і максимально підвищити його інформованість про ситуацію на дорозі.


Більше комфорту за кермом


Dash Cam Live отримав досить міцну конструкцію, яка дозволяє пристрою легко витримувати складні умови експлуатації у транспортному засобі під впливом сонячних променів або високих температур в салоні автомобіля. Пристрій має у комплекті карту пам’яті microSD™ і готовий до використання одразу з коробки — вам потрібно лише встановити свій відеореєстратор і вирушити в дорогу.

Для користування усіма функціями LTE доведеться придбати один з місячних тарифних планів Vault у програмі Garmin Drive, вартість яких стартує від 9,99 долара США на місяць. Підписка Vault дозволяє цілодобово вести спостереження за автомобілем в реальному часі, фіксувати GPS-координати, отримувати повідомлення про ризики викрадення авто і тривожні події біля припаркованого автомобіля. Також користувачу відкривається доступ до тривалого зберігання відеороликів протягом 30 днів.1Для користування функціями цілодобового моніторингу потрібна активна підписка LTE. Придбати її можна у програмі Garmin Drive на сумісному смартфоні.

2Деякі юрисдикції регулюють або забороняють використання цього відеореєстратора. Користувач несе повну відповідальність за знання та дотримання відповідних законів і норм конфіденційності у юрисдикціях, де планується використання пристрою.

3Потрібна активна підписка LTE; для деяких транспортних засобів може знадобитись кабель постійного живлення (продається окремо).

4Голосове управління доступне англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською та шведською мовами.

5Певні умови можуть погіршити функцію сповіщень; перегляньте Garmin.com/warnings для додаткової інформації. Попередження про камери дорожнього руху та контролю швидкості доступні не в усіх регіонах.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Varia eRTL615, перший радар заднього огляду, спроєктований для електронних велосипедів 26.04.2023 Garmin представляє Varia eRTL615, перший радар заднього огляду, спроєктований для електронних велосипедів
Пристрій підключається до вашого сумісного електровелосипеда та забезпечує більше спокою у поїздках.
Автомобільний GPS-навігатор Garmin Drive 53 дозволить переглядати маршрут у високій чіткості 24.04.2023 Автомобільний GPS-навігатор Garmin Drive 53 дозволить переглядати маршрут у високій чіткості
Надійний та простий у використанні автонавігатор отримав чіткий сенсорний екран з високою роздільною здатністю, стильний дизайн і функцію Live Traffic, що полегшує водіння.
Рушайте у пригоди з міцним мотонавігатором zūmo XT2 від Garmin 24.04.2023 Рушайте у пригоди з міцним мотонавігатором zūmo XT2 від Garmin
Компанія Garmin оголосила про випуск нового GPS-навігатора для мотоциклістів zūmo XT2 з міцнішою конструкцією та більшим дисплеєм.