Здійснюйте дресирування собак легко та просто з системою Delta SE від Garmin

01.09.2022

Компанія Garmin анонсує новинку Delta® SE, компактний портативний пристрій для дресирування собак у комплекті зі смартнашийником, призначений для власників домашніх улюбленців та мисливців. Новий пристрій отримав надійну, перевірену часом технологію дресирування собак Garmin та оновлений ергономічний дизайн для зручного управління однією рукою.


Протягом багатьох років дресирувальники усіх рівнів кваліфікації обирають серію Garmin Delta у якості надійного інструменту для ефективного дресирування собак


«Протягом багатьох років дресирувальники усіх рівнів кваліфікації обирають серію Garmin Delta у якості надійного інструменту для ефективного дресирування собак. Ми прислухалися до відгуків наших клієнтів і, зберігши функціональну спадщину серії Delta, створили наш найбільш інтуїтивно зрозумілий портативний пристрій для дресирування собак Delta SE», – прокоментував Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних продажів споживачам. «Ми навмисно створили простіший інтерфейс без звичного РК-екрана, щоб надати користувачам можливість швидко навчитись працювати з Delta SE та одразу виконувати конкретні дресирувальні задачі. З випробуваною технологією Garmin для собак наші клієнти отримують інструмент, на який вони завжди можуть покластись, як на початкових тренуваннях, так і на тренуваннях високого рівня складності».

Garmin анонсує новинку Delta® SE, компактний портативний пристрій для дресирування собак у комплекті зі смартнашийником

Портативний пристрій для дресирування собак Delta SE — це легкий у користуванні дистанційний тренажер без екрана з простим керуванням за допомогою трьох кнопок. Кнопки використовуються для вибору параметрів тембральної, безперервної та миттєвої корекції. Тактильна регулювальна ручка, розташована поряд з антеною, дозволяє швидко перемикатись між 10 рівнями стимуляції відповідно до темпераменту собаки та поточної задачі й служить додатковим способом швидкої зміни звукових сигналів на вібрацію і навпаки. Компактний пристрій Delta SE легко поміщається у долоні та у кишені, а невелика вага у 85 грамів дозволяє зручно носити його на стрічці для бейджів.


Delta SE — це легкий у користуванні дистанційний тренажер без екрана з простим керуванням за допомогою трьох кнопок


Портативний пристрій Delta SE сумісний з новими смартнашийниками Delta SE, а також з наявними моделями розумних нашийників Delta XC та PT 10. Змінні пластикові контактні роз'єми у нових нашийниках Delta SE – довгі та короткі на вибір – забезпечують більший комфорт та легше носіння, а спеціальний оновлений фіксатор мінімізує вірогідність зачеплення собаки за різні об'єкти, такі як паркани, гілки дерев або сміття. За допомогою герметичного бокового слайдера можна дресирувати одночасно до двох собак на відстані до 804 метрів, перемикаючись з одного собаки на іншого у будь-який момент. Завдяки довгій автономній роботі до 70 годин між підзарядками та універсальному роз'єму USB-C для заряджання ваш Delta SE завжди буде поруч. Дощ також не стане на заваді, адже пристрій володіє рівнем захисту від води IPX7.
Повернення до списку

Актуальні новини

Суперціна на Venu Sq Music Edition 07.12.2022 Суперціна на Venu Sq Music Edition
Пристрій з вбудованим музичним плеєром, величезним комплексом спортивних та інтелектуальних функцій зараз пропонується фактично за ціною стандартної моделі без музики.
Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.