Отримайте більше від своїх тренувань з новим нагрудним пульсометром HRM-Pro Plus від Garmin

14.07.2022

Новий преміальний пульсометр HRM-Pro™ Plus відстежує темп і дистанцію на додачу до інформації про пульс у реальному часі й динаміку бігу, а також забезпечує передачу даних ANT+® і BLE. Під час занять на легкоатлетичному манежі чи на біговій доріжці HRM-Pro Plus транслює дані про темп і дистанцію на сумісний смартгодинник Garmin, надаючи бігунам корисну інформацію для досягнення продуктивності.


Garmin представляє нагрудний пульсометр HRM-Pro Plus


«Спортсмени покладаються на нашу популярну лінійку нагрудних пульсометрів, які забезпечують передачу точних даних про частоту серцевих скорочень і продуктивність під час будь-якого тренування, тому ми раді надати додаткові показники у нашому HRM-Pro Plus», — сказав Ден Бартел, віцепрезидент Garmin. «Відстежуючи темп і дистанцію під час занять на манежі чи біговій доріжці, спортсмени отримують вичерпні дані, які допоможуть їм розширити свої межі».

Завдяки технологіям ANT+ і BLUETOOTH® Low Energy пульсометр HRM-Pro Plus передає точні дані про частоту серцевих скорочень і продуктивність у реальному часі на смартгодинники Garmin і велокомп’ютери Edge®, а також на сумісне фітнес-обладнання, додаток Tacx® Training тощо.


Новий преміальний пульсометр HRM-Pro™ Plus відстежує темп і дистанцію на додачу до інформації про пульс у реальному часі


Щоб допомогти бігунам покращити свою форму, нагрудний датчик HRM-Pro Plus відстежує дані про потужність бігу, динаміку бігу, включаючи час контакту з землею, частоту кроків, довжину кроку та інші дані, після чого передає їх на сумісний смартгодинник Garmin. Для плавання скористайтеся функцією зберігання та пересилання даних про пульс. Після запливу дані надсилаються на сумісний годинник і відображаються разом з іншими показниками плавання. Коли користувач знімає годинник для занять тими видами спорту, де його носіння заважає, HRM-Pro Plus зберігає кількість кроків, калорій і хвилин інтенсивності, а потім синхронізує ці дані зі смартгодинником за допомогою мобільного додатку Garmin Connect™ і функції TrueUp™.

Також новий пульсометр пропонує полегшений доступ до батарейки, яку можна замінити без застосування інструментів. Заряду батареї в середньому вистачає до одного року.


Щоб допомогти бігунам покращити свою форму, нагрудний датчик HRM-Pro Plus відстежує дані про потужність бігу, динаміку бігу, включаючи час контакту з землею, частоту кроків, довжину кроку та інші даніПовернення до списку

Актуальні новини

Суперціна на Venu Sq Music Edition 07.12.2022 Суперціна на Venu Sq Music Edition
Пристрій з вбудованим музичним плеєром, величезним комплексом спортивних та інтелектуальних функцій зараз пропонується фактично за ціною стандартної моделі без музики.
Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.