Кошик порожній

Отримайте більше від своїх тренувань з новим нагрудним пульсометром HRM-Pro Plus від Garmin

14.07.2022

Новий преміальний пульсометр HRM-Pro™ Plus відстежує темп і дистанцію на додачу до інформації про пульс у реальному часі й динаміку бігу, а також забезпечує передачу даних ANT+® і BLE. Під час занять на легкоатлетичному манежі чи на біговій доріжці HRM-Pro Plus транслює дані про темп і дистанцію на сумісний смартгодинник Garmin, надаючи бігунам корисну інформацію для досягнення продуктивності.


Garmin представляє нагрудний пульсометр HRM-Pro Plus


«Спортсмени покладаються на нашу популярну лінійку нагрудних пульсометрів, які забезпечують передачу точних даних про частоту серцевих скорочень і продуктивність під час будь-якого тренування, тому ми раді надати додаткові показники у нашому HRM-Pro Plus», — сказав Ден Бартел, віцепрезидент Garmin. «Відстежуючи темп і дистанцію під час занять на манежі чи біговій доріжці, спортсмени отримують вичерпні дані, які допоможуть їм розширити свої межі».

Завдяки технологіям ANT+ і BLUETOOTH® Low Energy пульсометр HRM-Pro Plus передає точні дані про частоту серцевих скорочень і продуктивність у реальному часі на смартгодинники Garmin і велокомп’ютери Edge®, а також на сумісне фітнес-обладнання, додаток Tacx® Training тощо.


Новий преміальний пульсометр HRM-Pro™ Plus відстежує темп і дистанцію на додачу до інформації про пульс у реальному часі


Щоб допомогти бігунам покращити свою форму, нагрудний датчик HRM-Pro Plus відстежує дані про потужність бігу, динаміку бігу, включаючи час контакту з землею, частоту кроків, довжину кроку та інші дані, після чого передає їх на сумісний смартгодинник Garmin. Для плавання скористайтеся функцією зберігання та пересилання даних про пульс. Після запливу дані надсилаються на сумісний годинник і відображаються разом з іншими показниками плавання. Коли користувач знімає годинник для занять тими видами спорту, де його носіння заважає, HRM-Pro Plus зберігає кількість кроків, калорій і хвилин інтенсивності, а потім синхронізує ці дані зі смартгодинником за допомогою мобільного додатку Garmin Connect™ і функції TrueUp™.

Також новий пульсометр пропонує полегшений доступ до батарейки, яку можна замінити без застосування інструментів. Заряду батареї в середньому вистачає до одного року.


Щоб допомогти бігунам покращити свою форму, нагрудний датчик HRM-Pro Plus відстежує дані про потужність бігу, динаміку бігу, включаючи час контакту з землею, частоту кроків, довжину кроку та інші даніПовернення до списку

Актуальні новини

Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році! 21.03.2023 Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!
Щиро дякуємо нашим партнерам та компанії Garmin за підтримку! Разом ми сильні!
Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях 17.03.2023 Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях
Колекція Lily – Sport Edition доповнюється свіжим варіантом з безелем кольору кремове золото, рожевим корпусом та силіконовим ремінцем, а до сімейства Lily – Classic Edition приєднується модель з безелем кремове золото, сірим корпусом та ремінцем з італійської шкіри.
Garmin представляє бігові GPS-годинники Forerunner 265 та Forerunner 965 з екраном AMOLED 03.03.2023 Garmin представляє бігові GPS-годинники Forerunner 265 та Forerunner 965 з екраном AMOLED
У найяскравіших новинках сезону передбачено усе, щоб допомогти вам досягти блискучих результатів: розширені тренувальні метрики, новітні спортивні функції, рекомендації з відновлення, щоденні показники контролю здоров’я на багато іншого.