Кошик порожній

Гібридний смартгодинник Garmin vivomove Sport – незмінне поєднання стилю та функціональності (очікуються на початку лютого)

06.01.2022

armin представила новий комбінований смартгодинник vivomove Sport зі стрілками та прихованим сенсорним дисплеєм

Garmin представила новий комбінований смартгодинник vivomove Sport зі стрілками та прихованим сенсорним дисплеєм, доповнивши колекцію елегантних розумних годинників серії vívomove. Новинка поєднує традиційний дизайн аналогового годинника з функціями смартгодинника та призначена для користувачів, яких цікавить можливість спостерігати за здоров'ям та спортивними показниками на екрані сучасного та модного гаджета.

Новинки vívomove Sport пропонують повний набір інструментів для спостереження за здоров'ям та самопочуттям, включаючи моніторинг рівня енергії Body Battery™, цілодобове спостереження за стресом, розширене відстеження показників сну, вбудовані спортивні програми із підключеним GPS-приймачем інші. Свіжі унікальні кольори роблять vívomove Sport чудовим аксесуаром для стеження за здоров’ям.

"Годинники vívomove - це унікальна лінійка носимих пристроїв Garmin і ми раді доповнити її моделями vívomove Sport", - каже Сьюзан Лайман (Susan Lyman), віцепрезидент компанії Garmin з міжнародного користувацького ринку. - “Смартгодинник корисний лише в тому випадку, якщо ви його носите. Ми знаємо, що багатьом людям подобається вигляд традиційного годинника зі справжніми стрілками. Представивши vívomove Sport, ми пропонуємо вам найкраще з обох світів."

Годинники vívomove - це унікальна лінійка носимих пристроїв Garmin

Вишуканий дизайн

Смартгодинник vívomove Sport зовні виглядає як традиційний годинник і при цьому має інтелектуальні функції. Стрілки пристрою рухаються, відкриваючи прихований дисплей, який активується лише тоді, коли це потрібно.

Творці vivomove Sport, натхненні ідеєю комфорту, обрали для цієї моделі зручний силіконовий ремінець і теплу кольорову гаму дисплея, а також зробили акцент на витончених металевих деталях, що надають новому годиннику стильного та сучасного вигляду.

Смартгодинник vívomove Sport зовні виглядає як традиційний годинник і при цьому має інтелектуальні функції

Спостереження за здоров'ям

Дізнайтесь більше про своє здоров'я завдяки величезному набору інструментів спостереження за показниками організму, розробленими Garmin:

 • Розумний vívomove Sport дозволяє отримати інформацію про здоров'я за допомогою спостереження за диханням, вимірювання кисню, даних стресу, розширених даних сну (з фазами сну), запису кількості вжитої рідини та цілодобового спостереження за частотою пульсу (з попередженнями про занизькі або зависокі показники, які налаштовуються ).
 • Функція енергії Body Battery™ показує поточний рівень енергії організму, щоб допомогти вам спланувати тренування та важливі заходи, а також підказує, коли потрібно знизити темп.
 • Функції жіночого здоров'я, включаючи відстеження менструального циклу та відстеження вагітності, підтримують жінок на кожному етапі репродуктивного циклу та надають можливість записувати симптоми поряд з іншими даними здоров'я у додатку Garmin Connect™.
 • Покрокові дихальні вправи допоможуть користувачу розслабитись та зняти стрес.

Дізнайтесь більше про своє здоров'я завдяки величезному набору інструментів спостереження за показниками організму

Функції для спорту та фітнесу

Розумний годинник vívomove Sport стане у пригоді, як у спортивному залі, так і у повсякденному житті.

 • Пристрій має вбудовані спортивні додатки для йоги, силових тренувань, пілатесу, кардіотренувань, занять на біговій доріжці, велоспорту тощо.
 • Підключається до GPS-приймача сумісного смартфона для точного відстеження відстані та темпу під час прогулянок, пробіжок та велосипедних поїздок на свіжому повітрі.
 • Пристрій веде спостереження за активністю протягом дня, рахуючи кількість кроків, витрачених калорій, хвилини інтенсивних занять тощо.
 • Функції безпеки та стеження дозволяють надсилати повідомлення з координатами користувача заздалегідь обраним контактам для екстреного зв'язку.

Розумний годинник vívomove Sport стане у пригоді, як у спортивному залі, так і у повсякденному житті

Щоденне використання

Унікальний гібридний дизайн моделі vívomove Sport дозволяє непомітно залишатися на зв'язку при синхронізації з сумісним смартфоном.

 • Період роботи батареї vivomove Sport становить до 5 днів у режимі смартгодинника з додатковим днем у режимі звичайного годинника (тільки стрілки).
 • Оповіщення про вхідні дзвінки, текстові повідомлення, нагадування соціальних мереж та попередження. Користувачі Android™ можуть відповідати на текстові повідомлення. Окремий екран календаря покаже ваші плани.
 • Дані про здоров'я та спорт зберігаються у програмі Garmin Connect, за допомогою якої користувачі можуть спілкуватися, змагатися та ділитися результатами.
 • Пристрій сумісний з платформами Android та Apple®.

vivomove Sport буде представлений на виставці CES 2022 на стенді Garmin.


В продажу очікуються на початку лютого.


Повернення до списку

Актуальні новини

Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.
Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin 21.11.2022 Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin
Новинка стала ще досконалішою. На тренуваннях у приміщенні смартвелотренажер пропонує максимально точні показники, реалістичні відчуття їзди на велосипеді, тиху роботу і повністю регульовану посадку, роблячи кожну «домашню» поїздку епічною.