Гібридний смартгодинник Garmin vivomove Sport – незмінне поєднання стилю та функціональності (очікуються на початку лютого)

06.01.2022

armin представила новий комбінований смартгодинник vivomove Sport зі стрілками та прихованим сенсорним дисплеєм

Garmin представила новий комбінований смартгодинник vivomove Sport зі стрілками та прихованим сенсорним дисплеєм, доповнивши колекцію елегантних розумних годинників серії vívomove. Новинка поєднує традиційний дизайн аналогового годинника з функціями смартгодинника та призначена для користувачів, яких цікавить можливість спостерігати за здоров'ям та спортивними показниками на екрані сучасного та модного гаджета.

Новинки vívomove Sport пропонують повний набір інструментів для спостереження за здоров'ям та самопочуттям, включаючи моніторинг рівня енергії Body Battery™, цілодобове спостереження за стресом, розширене відстеження показників сну, вбудовані спортивні програми із підключеним GPS-приймачем інші. Свіжі унікальні кольори роблять vívomove Sport чудовим аксесуаром для стеження за здоров’ям.

"Годинники vívomove - це унікальна лінійка носимих пристроїв Garmin і ми раді доповнити її моделями vívomove Sport", - каже Сьюзан Лайман (Susan Lyman), віцепрезидент компанії Garmin з міжнародного користувацького ринку. - “Смартгодинник корисний лише в тому випадку, якщо ви його носите. Ми знаємо, що багатьом людям подобається вигляд традиційного годинника зі справжніми стрілками. Представивши vívomove Sport, ми пропонуємо вам найкраще з обох світів."

Годинники vívomove - це унікальна лінійка носимих пристроїв Garmin

Вишуканий дизайн

Смартгодинник vívomove Sport зовні виглядає як традиційний годинник і при цьому має інтелектуальні функції. Стрілки пристрою рухаються, відкриваючи прихований дисплей, який активується лише тоді, коли це потрібно.

Творці vivomove Sport, натхненні ідеєю комфорту, обрали для цієї моделі зручний силіконовий ремінець і теплу кольорову гаму дисплея, а також зробили акцент на витончених металевих деталях, що надають новому годиннику стильного та сучасного вигляду.

Смартгодинник vívomove Sport зовні виглядає як традиційний годинник і при цьому має інтелектуальні функції

Спостереження за здоров'ям

Дізнайтесь більше про своє здоров'я завдяки величезному набору інструментів спостереження за показниками організму, розробленими Garmin:

 • Розумний vívomove Sport дозволяє отримати інформацію про здоров'я за допомогою спостереження за диханням, вимірювання кисню, даних стресу, розширених даних сну (з фазами сну), запису кількості вжитої рідини та цілодобового спостереження за частотою пульсу (з попередженнями про занизькі або зависокі показники, які налаштовуються ).
 • Функція енергії Body Battery™ показує поточний рівень енергії організму, щоб допомогти вам спланувати тренування та важливі заходи, а також підказує, коли потрібно знизити темп.
 • Функції жіночого здоров'я, включаючи відстеження менструального циклу та відстеження вагітності, підтримують жінок на кожному етапі репродуктивного циклу та надають можливість записувати симптоми поряд з іншими даними здоров'я у додатку Garmin Connect™.
 • Покрокові дихальні вправи допоможуть користувачу розслабитись та зняти стрес.

Дізнайтесь більше про своє здоров'я завдяки величезному набору інструментів спостереження за показниками організму

Функції для спорту та фітнесу

Розумний годинник vívomove Sport стане у пригоді, як у спортивному залі, так і у повсякденному житті.

 • Пристрій має вбудовані спортивні додатки для йоги, силових тренувань, пілатесу, кардіотренувань, занять на біговій доріжці, велоспорту тощо.
 • Підключається до GPS-приймача сумісного смартфона для точного відстеження відстані та темпу під час прогулянок, пробіжок та велосипедних поїздок на свіжому повітрі.
 • Пристрій веде спостереження за активністю протягом дня, рахуючи кількість кроків, витрачених калорій, хвилини інтенсивних занять тощо.
 • Функції безпеки та стеження дозволяють надсилати повідомлення з координатами користувача заздалегідь обраним контактам для екстреного зв'язку.

Розумний годинник vívomove Sport стане у пригоді, як у спортивному залі, так і у повсякденному житті

Щоденне використання

Унікальний гібридний дизайн моделі vívomove Sport дозволяє непомітно залишатися на зв'язку при синхронізації з сумісним смартфоном.

 • Період роботи батареї vivomove Sport становить до 5 днів у режимі смартгодинника з додатковим днем у режимі звичайного годинника (тільки стрілки).
 • Оповіщення про вхідні дзвінки, текстові повідомлення, нагадування соціальних мереж та попередження. Користувачі Android™ можуть відповідати на текстові повідомлення. Окремий екран календаря покаже ваші плани.
 • Дані про здоров'я та спорт зберігаються у програмі Garmin Connect, за допомогою якої користувачі можуть спілкуватися, змагатися та ділитися результатами.
 • Пристрій сумісний з платформами Android та Apple®.

vivomove Sport буде представлений на виставці CES 2022 на стенді Garmin.


В продажу очікуються на початку лютого.


Повернення до списку

Актуальні новини

Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.
Зниження ціни на туристичний GPS-навігатор Montana 700i 03.08.2022 Зниження ціни на туристичний GPS-навігатор Montana 700i
Фірмовий магазин Gamin повідомляє про зниження ціни на міцний туристичний GPS-навігатор Montana 700i з глобальною навігацією та гнучкими налаштуваннями. Дана модель чудово підходить для пішого туризму, полювання, каякінгу, катання на гірських велосипедах, мотоциклах, всюдиходах, катерах, снігоходах та інших видах транспорту.