Кошик порожній

Гібридний смартгодинник Garmin vivomove Sport – незмінне поєднання стилю та функціональності (очікуються на початку лютого)

06.01.2022

armin представила новий комбінований смартгодинник vivomove Sport зі стрілками та прихованим сенсорним дисплеєм

Garmin представила новий комбінований смартгодинник vivomove Sport зі стрілками та прихованим сенсорним дисплеєм, доповнивши колекцію елегантних розумних годинників серії vívomove. Новинка поєднує традиційний дизайн аналогового годинника з функціями смартгодинника та призначена для користувачів, яких цікавить можливість спостерігати за здоров'ям та спортивними показниками на екрані сучасного та модного гаджета.

Новинки vívomove Sport пропонують повний набір інструментів для спостереження за здоров'ям та самопочуттям, включаючи моніторинг рівня енергії Body Battery™, цілодобове спостереження за стресом, розширене відстеження показників сну, вбудовані спортивні програми із підключеним GPS-приймачем інші. Свіжі унікальні кольори роблять vívomove Sport чудовим аксесуаром для стеження за здоров’ям.

"Годинники vívomove - це унікальна лінійка носимих пристроїв Garmin і ми раді доповнити її моделями vívomove Sport", - каже Сьюзан Лайман (Susan Lyman), віцепрезидент компанії Garmin з міжнародного користувацького ринку. - “Смартгодинник корисний лише в тому випадку, якщо ви його носите. Ми знаємо, що багатьом людям подобається вигляд традиційного годинника зі справжніми стрілками. Представивши vívomove Sport, ми пропонуємо вам найкраще з обох світів."

Годинники vívomove - це унікальна лінійка носимих пристроїв Garmin

Вишуканий дизайн

Смартгодинник vívomove Sport зовні виглядає як традиційний годинник і при цьому має інтелектуальні функції. Стрілки пристрою рухаються, відкриваючи прихований дисплей, який активується лише тоді, коли це потрібно.

Творці vivomove Sport, натхненні ідеєю комфорту, обрали для цієї моделі зручний силіконовий ремінець і теплу кольорову гаму дисплея, а також зробили акцент на витончених металевих деталях, що надають новому годиннику стильного та сучасного вигляду.

Смартгодинник vívomove Sport зовні виглядає як традиційний годинник і при цьому має інтелектуальні функції

Спостереження за здоров'ям

Дізнайтесь більше про своє здоров'я завдяки величезному набору інструментів спостереження за показниками організму, розробленими Garmin:

 • Розумний vívomove Sport дозволяє отримати інформацію про здоров'я за допомогою спостереження за диханням, вимірювання кисню, даних стресу, розширених даних сну (з фазами сну), запису кількості вжитої рідини та цілодобового спостереження за частотою пульсу (з попередженнями про занизькі або зависокі показники, які налаштовуються ).
 • Функція енергії Body Battery™ показує поточний рівень енергії організму, щоб допомогти вам спланувати тренування та важливі заходи, а також підказує, коли потрібно знизити темп.
 • Функції жіночого здоров'я, включаючи відстеження менструального циклу та відстеження вагітності, підтримують жінок на кожному етапі репродуктивного циклу та надають можливість записувати симптоми поряд з іншими даними здоров'я у додатку Garmin Connect™.
 • Покрокові дихальні вправи допоможуть користувачу розслабитись та зняти стрес.

Дізнайтесь більше про своє здоров'я завдяки величезному набору інструментів спостереження за показниками організму

Функції для спорту та фітнесу

Розумний годинник vívomove Sport стане у пригоді, як у спортивному залі, так і у повсякденному житті.

 • Пристрій має вбудовані спортивні додатки для йоги, силових тренувань, пілатесу, кардіотренувань, занять на біговій доріжці, велоспорту тощо.
 • Підключається до GPS-приймача сумісного смартфона для точного відстеження відстані та темпу під час прогулянок, пробіжок та велосипедних поїздок на свіжому повітрі.
 • Пристрій веде спостереження за активністю протягом дня, рахуючи кількість кроків, витрачених калорій, хвилини інтенсивних занять тощо.
 • Функції безпеки та стеження дозволяють надсилати повідомлення з координатами користувача заздалегідь обраним контактам для екстреного зв'язку.

Розумний годинник vívomove Sport стане у пригоді, як у спортивному залі, так і у повсякденному житті

Щоденне використання

Унікальний гібридний дизайн моделі vívomove Sport дозволяє непомітно залишатися на зв'язку при синхронізації з сумісним смартфоном.

 • Період роботи батареї vivomove Sport становить до 5 днів у режимі смартгодинника з додатковим днем у режимі звичайного годинника (тільки стрілки).
 • Оповіщення про вхідні дзвінки, текстові повідомлення, нагадування соціальних мереж та попередження. Користувачі Android™ можуть відповідати на текстові повідомлення. Окремий екран календаря покаже ваші плани.
 • Дані про здоров'я та спорт зберігаються у програмі Garmin Connect, за допомогою якої користувачі можуть спілкуватися, змагатися та ділитися результатами.
 • Пристрій сумісний з платформами Android та Apple®.

vivomove Sport буде представлений на виставці CES 2022 на стенді Garmin.


В продажу очікуються на початку лютого.


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими 22.02.2024 Garmin представляє Forerunner 165 — прості у використанні бігові GPS-годинники з екраном AMOLED, які зроблять пробіжки яскравішими
Новинки у сімействі Forerunner генерують для любителів бігу особисті плани тренувань, надають інформацію про стан здоров'я та відстежують більше спортивних показників.
Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70 19.02.2024 Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70
За допомогою технології Garmin RapidReturn пристрій передає зображення в реальному часі на глибині до 300 метрів.
Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3 14.02.2024 Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3
Великий сенсорний екран, незрівнянна чіткість, кращий зв'язок та більше контролю за штурвалом.