Кошик порожній

Акция! Получи новый навигатор Garmin взамен старого!

Акция! Получи новый навигатор Garmin взамен старого! 20.02.2015

Хотите новенький навигатор взамен старого, ненужного? Не проблема! Фирменный магазин Garmin предоставляет Вам уникальную возможность обновить любой старый GPS-прибор ТМ Garmin на максимально выгодных условиях.

Условия акции следующие: если Вы владелец РАБОЧЕГО навигатора Garmin (либо любого другого устройства данной торговой марки), но он по какой-то причине не устраивает Вас на все сто процентов, придите к нам и обменяйте его на более современную модель со скидкой 15%. Старые НЕРАБОЧИЕ приборы тоже участвуют в акции, при этом скидка на покупку нового GPS-устройства составит 10%.

Акция действует с 20.02 по 20.03.2015 и распространяется на весь ассортимент интернет-магазина Garmin!
Если Вы находитесь в другом городе - не беда. Воспользуйтесь услугами одной из курьерских служб для отправки GPS-навигатора в фирменный магазин Garmin и получите скидку на весь наш ассортимент.
Уточнить информацию по доставке курьерской службой Вы можете у наших консультантов, позвонив по указанным на сайте телефонам. 


Замечания и предложения по работе магазина можно присылать на shop@garmin.ua.


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.