Garmin представляє Varia eRTL615, перший радар заднього огляду, спроєктований для електронних велосипедів

26.04.2023


З релізом Varia™ eRTL615 Garmin запускає у продаж систему велорадара з задньою фарою, створену спеціально для власників електронних велосипедів. Пристрій під'єднується до акумулятора електробайка та допомагає вчасно помітити транспорт, що наближається ззаду, за допомогою візуальних та звукових сигналів на сумісному годиннику Garmin, велокомп’ютері Edge або у додатку Varia на смартфоні.

“Оскільки електронні велосипеди стають дедалі популярнішими, ми раді запропонувати цій щораз більшій спільноті велосипедистів нашу надійну технологію велорадара. Впевнено пересувайтесь по місту та досліджуйте околиці знаючи, що Varia eRTL615 прикриває вас зі спини". - Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з всесвітніх продажів споживачам.

Більше спокою у поїздках

  • Максимальна інформованість: у поєднанні з сумісним смартгодинником Garmin, велокомп'ютером Edge® або додатком Varia на смартфоні, візуальні та звукові сповіщення попереджають про наближення автомобілів ззаду на відстані до 140 метрів.
  • Відмінна видимість велосипедиста на дорозі: світло заднього ліхтаря видно на відстані до 1,6 км. Режим спалаху, що змінюється при виявленні транспортного засобу, дає змогу попередити водіїв про присутність велосипедиста на трасі.
  • Режими освітлення, що регулюються: чотири режими заднього ліхтаря — постійне світло, пелотон, нічний та денний спалахи — забезпечують ліпшу видимість для водіїв у різних умовах.

Varia eRTL615 має тонкий компактний дизайн і пропонує декілька варіантів кріплення: на штир під сідло або на стійку велобагажника.
Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Varia eRTL615, перший радар заднього огляду, спроєктований для електронних велосипедів 26.04.2023 Garmin представляє Varia eRTL615, перший радар заднього огляду, спроєктований для електронних велосипедів
Пристрій підключається до вашого сумісного електровелосипеда та забезпечує більше спокою у поїздках.
Автомобільний GPS-навігатор Garmin Drive 53 дозволить переглядати маршрут у високій чіткості 24.04.2023 Автомобільний GPS-навігатор Garmin Drive 53 дозволить переглядати маршрут у високій чіткості
Надійний та простий у використанні автонавігатор отримав чіткий сенсорний екран з високою роздільною здатністю, стильний дизайн і функцію Live Traffic, що полегшує водіння.
Рушайте у пригоди з міцним мотонавігатором zūmo XT2 від Garmin 24.04.2023 Рушайте у пригоди з міцним мотонавігатором zūmo XT2 від Garmin
Компанія Garmin оголосила про випуск нового GPS-навігатора для мотоциклістів zūmo XT2 з міцнішою конструкцією та більшим дисплеєм.