Кошик порожній

Оновлення функціоналу для Garmin Forerunner 245, Forerunner 245 Music, Forerunner 745 та Forerunner 945

16.06.2021

Garmin представила оновлене програмне забезпечення для бігових годинників Forerunner 245/245 Music, Forerunner 745 та 945. Це означає, що безкоштовно оновивши ПЗ у додатку Garmin Connect, власники вищезазначених моделей годинників отримують доступ до таких популярних функцій як точне вимірювання VO2 max, анімовані тренування, розширений моніторинг сну, таймер відпочинку та інших сучасних функцій.

Garmin представила оновлене програмне забезпечення для бігових годинників Forerunner 245/245 Music, Forerunner 745 та 945

Оновлення відкриває спортсменам наступні можливості для підвищення ефективності тренувань:

  • Більш точне визначення VO2 max. У ході тренування в режимі «біг» показник VO2 max розраховується з урахуванням рельєфу місцевості.
  • Рівень напруги (RPE) та відчуттів. Після тренування ви можете записати своє самопочуття та оцінити, наскільки важко було впоратись з навантаженням. Ці суб'єктивні відомості завантажуються в Garmin Connect як частина заняття. (Функція RPE також доступна в годинниках Forerunner 45 та Forerunner 45S).
  • Більш точне визначення хвилин інтенсивного навантаження. Тепер ви можете дізнатись, як і коли вони були нараховані.
  • Персоналізовані щоденні тренування в моделях Forerunner 245 та Forerunner 245 Music. Ви можете отримувати рекомендації для щоденних бігових та велотренувань на основі історії ваших занять, відповідно до рівня вашої фізичної підготовки й часу відновлення.

Оновлення відкриває спортсменам додаткові можливості для підвищення ефективності тренувань

Мультиспортивні моделі Forerunner 745 та Forerunner 945 отримали наступні функції:

  • Розширена оцінка сну від компанії Firstbeat Analytics, включно з фазами сну.
  • Таймер відпочинку. Новий додаток Ultrarun c таймером відпочинку дозволяє записувати час, проведений в пунктах надання допомоги.
  • Додаткові анімовані тренування на екрані годинника (йога, пілатес, силові та кардіотренування) можна завантажити з програми Garmin Connect та синхронізувати з годинником.
  • «Спортивний вік», що розраховується на основі біологічного віку, рівня фізичної активності, частоти пульсу в стані спокою та індексу маси тіла (ІМТ) або процентного вмісту жиру в організмі.


Синхронізуйте свій годинник Forerunner з додатком Garmin Connect, щоб оновити його, та покращуйте свої результати щодня!Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.