Оновлення програмного забезпечення та функціонала розумних годинників Garmin

22.02.2023

Оновлення програмного забезпечення та функціонала для розумних годинників Garmin


Компанія Garmin анонсувала нові версії ПЗ для годинників Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Instinct® 2, Instinct Crossover, MARQ® (Gen 2), quatix® 7, tactix® 7 та vívomove®. Користувачам пропонується ще більше можливостей абсолютно безкоштовно.

  • Вдосконалені режими беккантрі та сноубординг: підйоми та спуски більше не потрібно вводити вручну, тепер ці дані відстежуються автоматично. Просто перейдіть у режим беккантрі або сноубординг і розумний годинник автоматично ідентифікуватиме підйоми та спуски.
  • Рекомендації щодо джетлагу:мандрівники можуть вводити деталі подорожі у календар додатка для смартфона Garmin Connect™ і отримувати рекомендації стосовно кількості освітлення, графіку сну та фізичних прав, щоб мінімізувати негативний вплив від зміни часових поясів у наступній далекій подорожі.
  • Нові профілі для вейкспорту: відстежуйте статистику для водних лиж, вейкбордингу, вейксерфінгу та тюбінгу. У цих профілях активності годинник визначає, коли користувач рухається або чекає на човен, а також дозволяє перевіряти попередні заняття.
  • Вітрильна експедиція: під час запису багатоденної вітрильної активності датчики на сумісних годинниках будуть вимкнені, щоб максимально подовжити час роботи акумулятора. При цьому відстежуватиметься місцеположення GPS з інтервалом раз на годину.
  • Вдосконалена функція Physio TrueUp: синхронізуйте ще більше фізіологічних даних, включно зі статусом тренування, тренувальним навантаженням, фокусом тренувального навантаження та іншими даними між декількома пристроями Garmin, щоб отримати повнішу картину своїх зусиль.
  • Покращені віджети сходу/заходу сонця: знаючи точний час сходу та заходу сонця ви можете обрати найкращий час, щоб розпочати пригоду або розбити табір до настання темряви. Також переглядайте карту з положенням сонця на небі відносно вашого місцеположення.
  • Оцінка сну: власники годинників vívomove Sport, vívomove Style та vívomove Luxe можуть дізнатись, як вони сплять за допомогою параметра оцінки сну, що визначається на основі якості та кількості сну попередньої ночі.

Безкоштовні оновлення програмного забезпечення вже надходять на сумісні годинники Garmin. Встановити нові версії ПЗ можна увімкнувши автоматичне оновлення на своєму пристрої або за допомогою програми Garmin Express™ для ПК. Переглянути список функцій для сумісних пристроїв можна за посиланням тут.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE 23.03.2023 Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE
У новинках запроваджено довший час автономної роботи, кращу точність позиціювання та супутникову комунікаційну технологію inReach у моделі GPSMAP 67і.
Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році! 21.03.2023 Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!
Щиро дякуємо нашим партнерам та компанії Garmin за підтримку! Разом ми сильні!
Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях 17.03.2023 Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях
Колекція Lily – Sport Edition доповнюється свіжим варіантом з безелем кольору кремове золото, рожевим корпусом та силіконовим ремінцем, а до сімейства Lily – Classic Edition приєднується модель з безелем кремове золото, сірим корпусом та ремінцем з італійської шкіри.